reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudne pytania

Czy wasze dzeci ptaly juz o sex ??


  • Wszystkich głosujących
    23
reklama
Witam. Mam problem. Tydzien temu skończyła mi sie miesiączka i dzisiaj dostałam znowu. Czy to normalne. Czego objawem to może byc?? pomóżcie błagam.:(
 
najprawdopodobniej twoj organizm jeszcze nie doszedl do siebie po pylach. jesli po odstawieniu tabletek mialas regularnie @ to radzilabym pójsc do gina
 
Przeanalizujmy nieco. Autorka tworzy sondę, w której pyta Czy wasze dzeci pytaly juz o sex ??
Dalej podaje różne opcje dotyczące wieku dziecka. Jest to dość istotny problem, kiedy i jak rozmawiać z dziećmi o tych sprawach.
A jakie mamy odpowiedzi:

Witam. Mam problem. Tydzien temu skończyła mi sie miesiączka i dzisiaj dostałam znowu. Czy to normalne. Czego objawem to może byc?? pomóżcie błagam.:(

jak najbardziej w temacie, prawda?

ale czy karmisz badz karmilas piersia? czy jestes po porodzie? jakies szczególy moze bierzesz tabletki anty?

autorka posta jak widać drąży temat, zadając dodatkowe pytanie, to nic, że zupełnie nie na temat

jeszcze nie mam ani jednego dziecka. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. pozatym staram sie o dziecko.

teraz widzimy, ża autorka jest jak najbardziej kompetentna, to nic, że nie ma dziecka

najprawdopodobniej twoj organizm jeszcze nie doszedl do siebie po pylach. jesli po odstawieniu tabletek mialas regularnie @ to radzilabym pójsc do gina

tutaj z kolei autorka nawet udziela rad

wobec tak wyczerpujących wypowiedzi jaszczurka, tudzież Ankaskakanka może już zamknąć sondę, przecież nic więcej już się nie dowie

ale zanim to zrobi zdążę może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie, zatem - w czym pierzecie skarpetki?
 
Przeanalizujmy nieco. Autorka tworzy sondę, w której pyta Czy wasze dzeci pytaly juz o sex ??
Dalej podaje różne opcje dotyczące wieku dziecka. Jest to dość istotny problem, kiedy i jak rozmawiać z dziećmi o tych sprawach.
A jakie mamy odpowiedzi:



jak najbardziej w temacie, prawda?



autorka posta jak widać drąży temat, zadając dodatkowe pytanie, to nic, że zupełnie nie na temat



teraz widzimy, ża autorka jest jak najbardziej kompetentna, to nic, że nie ma dziecka



tutaj z kolei autorka nawet udziela rad

wobec tak wyczerpujących wypowiedzi jaszczurka, tudzież Ankaskakanka może już zamknąć sondę, przecież nic więcej już się nie dowie

ale zanim to zrobi zdążę może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie, zatem - w czym pierzecie skarpetki?

dziewczyna sie pyta to odpowiadam a ze nie trafila w temat to nas rozstrzelaj
 
ma to od zawsze :tak:;-)
ale całkowicie się z nim zgadzam. Zapoznajcie się z regulaminem i nie róbcie OT. A teraz koniec tej dyskusji. Wracamy do tematu albo będę wnioskowała za zamknięciem wątku.
 
reklama
Również się zgadzam. Marul nie jest wredny tylko mam wrażenie, że jako jeden z nielicznych ma odwagę napisać na forum to co myśli większośc nas.
No, ale miał być koniec tematu, więc ...
Wracając jednak do sondy to nie zaznaczyłam nic, bo moje dziecko nie pytało o sex, natomiast... nakryło nas.
Myśleliśmy, że słodko śpi, kiedy nagle usłyszeliśmy "Mamusiu, ja też się chce z Wami poprzytulać."
Takze sądzę, ze mój 3 latek ma już wyronione zdanie na ten temat, co to, jak to, po co i dlaczego :-D
 
Do góry