reklama

Trudne relacje z nastolatkiem

Temat na forum 'Mamy nastolatków' rozpoczęty przez Cytrysia, 16 Luty 2014.

1. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

Czesc dziewczyny, jak w temacie... czego dotyczaca wasze najwieksze problemy z
    dorastajacymi dziecmi? jak sobie z nimi radzicie? U nas wlasnie zaczal sie okres dojrzewania i pojawil sie bunt, przeciwko wszystkim i wszystkiemu...

2. Sali-Mali

Sali-Mali Zaangażowana w BB

Oj tak ten okres "burzy i naporu" jest najgorszy, trzeba mieć morze cierpliwości - przede wszystkim słuchać i rozmawiać i przytulać, bo to wciąż nasze dzieci maleńkie - choć dorastają (gwałtownie) ;-)

3. reklama
  4. Beata2710

Beata2710 emerytka

U mnie Jeszcze jest spokojnie
    najwiekszy bunt jest gdy musi wylaczyc komputer

5. HappyLove

HappyLove Początkująca w BB

Moim zdaniem najważniejsze to właśnie słuchać, co dziecko ma nam do powiedzenia i tak zwyczajnie, "po ludzku" się nim interesować - jego pasjami, osiągnięciami, itp. Żeby nie było, że rodzic to ktoś, kto kontroluje na każdym kroku.

6. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

No wlasnie... u nas sie zaczelo... Wciaz pretensje, za barzdo sie wtracasz... albo nic Cie nie interesuje:( czasem juz wymiekam... nie wiem jak sie zachowac w danej sytuacji, zeby znow nie bylo oskarżeń...

7. Beata2710

Beata2710 emerytka

Bo tak zle I tak zle
    jak za Bardzo kontrolujesz to Ich zdaniem sie wtracach
    jak popuszczasz lejce to Ich zdaniem olewasz Ich

8. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

no wlasnie... ogladalam ostatnio Sale samobojcow i mimo, ze to tylko fikcja ten film mnie przerazil... Bo przeciez takie rzeczy sie zdarzaja naprawde... oszaleje, zanim Mlody dorosnie:(

9. Beata2710

Beata2710 emerytka

Słyszałam o tym filmie ale nie widziałam
    Nie stresuj sie za bardzo :-)
    pozwolmy im żyć ;-)

10. reklama
  11. Cytrysia

Cytrysia Aktywna w BB

Wiem i staram sie tak postepowac, ale wciaz slyszy sie o tym co te nastolatki wyprawiaja i az wlos jezy sie na glowie. A film zobacz, jest naprawde mocny.

12. HappyLove

HappyLove Początkująca w BB

No to teraz też do kin wchodzi film o tematyce właśnie trudnych relacji z nastolatkami, jakbyś chciała obejrzeć - "Obietnica". Trochę jest podobny chyba do "Sali Samobójców", ale jest większy akcent na same relacje niż na wirtualną rzeczywistość położony., tak mi się wydaje (wnioskuje po mini wywiadach z aktorami, które można znaleźć w internecie).

Poleć forum