reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudny związek, problemy z chłopakiem

To gdzie ty profil założyłaś że kobitki chcą się umówic;) albo nie. nie mów. Wolę nie wiedzieć;)
 
reklama
Cześć dziewczyny. widzę ze nie tylko ja mam problem. Moze od poczatku. Mam 21 lat i synka rok i cztery miesiące. Mieszkamy u ojca dziecka. Niestety zaczęli sie psuć jak poszłam do pracy w marcu on ja akurat stracił. Od tamtej pory siedzi w domu. Tzn nie wiem czy mozna to nazwać siedzeniem w domu bo zanosi małego do swojej mamy i mówi ze ma jakąś robotę a tak naprawde wychodzi do kolegów. Ze mną juz nie spędza w ogóle czasu. O nic się nie mogę go doprosić. A któryś z kolego zadzwoni i on leci bo ktos ma sprawę do niego. Potrafi tłuc sie z nimi cala noc i wrócić następnego dnia po poludniu. Chce się wyprowadzić tylko problem w tym ze średnio mnie stać na wynajem a do mojej mamy nie wrócę bo tam nie ma miejsca. Moze wy coś poradzicie.?
 
Do góry