reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

  Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

  UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

  Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Trzeci migdał

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2010
Postów
2
Rozwiązania
0
Mó synek Dawidek chyba ma powiększony trzeci migdał w każdym razie na to wyglada onieważ bardzo się ślini (napewno nie z powodu ząbkowania bo już dawno ma prawie wszystkie ząbki) poza tym cały czas chodzi z otwarta buźką no i co najważniejsze często łapię infekcję które kończą sie zapaleniem płuc i zapaleniem oskrzeli więc z stąd moje obawy. Dokładniej będę wiedzieć po 30 kwietnia bo właśnie wtedy mamy umówiona wizytę u laryngologa.
Może są mamusie których pociechy też mają ten problem, prosze napiszcie jakie były tego obiawy i kiedy mozna zrobić zabieg wycięcia tego migdału a i czy to prawda że po usunieciu migdału dziecko mniej choruję.
 
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 13
M Trzylatki 17
A Przedszkolaki 24
M Zdrowe dziecko 3
X Przedszkolaki 78
Do góry