reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecia cesarka

kinia2131

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2015
Postów
20
Hej dziewczyny. Aktualnie jestem w 34 tyg. ciąży. Miałam już 2 cc, jedno w 2015 drugie w 2017. Teraz też bedzie cc, moja gin powiedziała że tym razem będę musiała się położyć w szpitalu już w 38 tyg. nie koniecznie od razu na cięcie ale na obserwację. przy wcześniejszych cc stawiałam się w dniu cięcia i dobę przed( 39tydz) Jak było z Wami? Pozdrawiam:)
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuje, mam nadzieję że u mnie też obejdzie się bez leżenia:)
Ja też miałam 3 cc. Pierwsza w 40 tc do szpitala, na drugi dzień cc, druga z rozwarciem na szybkiego, a trzecia właśnie położona do szpitala w 38 tygodniu, żeby nie rozpoczęła się akcja. Dzień po przybyciu cc, nie leżakowałam. Powodzenia!!!
Moje bliskie znajome nie kładły się na obserwację, większość miała termin cc po prostu i wtedy się stawiały. Nawet jedna z nich do 5cc tak samo. Ale moze masz jakies wskazania?
 
Ostatnia edycja:
U mnie dzisiaj skończony 38 tc w szpitalu na planowa cc mam się stawić w skończonych 39 tc czyli za tydzień i następnego dnia ma być ciąża rozwiązana. Nigdy nie słyszałam o wcześniejszej obserwacji przy kolejnym cc. Może istnieje jakieś zagrożenie ze strony blizny? Albo inne wskazanie do obserwacji?
 
Moje bliskie znajome nie opadły się na obserwację, większość miała termin cc po prostu i wtedy się stawiały. Nawet jedna z nich do 5cc tak samo. Ale moze masz jakies wskazania?
Nie, żadnych wskazań, po prostu powiedziała że blizna po 2 cc jest słabsza i że lepiej monitorować wszystko by nie dopuścić do skurczy bo mogłaby się rozedrzeć. Szczerze to nie uśmiecha mi się leżakowanie w szpitalu bo w domu jeszcze mam 2 chlopców
 
U mnie dzisiaj skończony 38 tc w szpitalu na planowa cc mam się stawić w skończonych 39 tc czyli za tydzień i następnego dnia ma być ciąża rozwiązana. Nigdy nie słyszałam o wcześniejszej obserwacji przy kolejnym cc. Może istnieje jakieś zagrożenie ze strony blizny? Albo inne wskazanie do obserwacji?
Nie właśnie. Blizna gruba zabliźniona ładnie zagojona. A Ty którą bedziesz mieć cesarke?
 
reklama
Ja też miałam 3 cc. Pierwsza w 40 tc do szpitala, na drugi dzień cc, druga z rozwarciem na szybkiego, a trzecia właśnie położona do szpitala w 38 tygodniu, żeby nie rozpoczęła się akcja. Dzień po przybyciu cc, nie leżakowałam. Powodzenia!!!
 
reklama
Dziękuje, mam nadzieję że u mnie też obejdzie się bez leżenia:)
Ja też miałam 3 cc. Pierwsza w 40 tc do szpitala, na drugi dzień cc, druga z rozwarciem na szybkiego, a trzecia właśnie położona do szpitala w 38 tygodniu, żeby nie rozpoczęła się akcja. Dzień po przybyciu cc, nie leżakowałam. Powodzenia!!!
 
Rozwiązanie
Do góry