reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecia cesarka

kinia2131

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Aktualnie jestem w 34 tyg. ciąży. Miałam już 2 cc, jedno w 2015 drugie w 2017. Teraz też bedzie cc, moja gin powiedziała że tym razem będę musiała się położyć w szpitalu już w 38 tyg. nie koniecznie od razu na cięcie ale na obserwację. przy wcześniejszych cc stawiałam się w dniu cięcia i dobę przed( 39tydz) Jak było z Wami? Pozdrawiam:)

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Moje bliskie znajome nie kładły się na obserwację, większość miała termin cc po prostu i wtedy się stawiały. Nawet jedna z nich do 5cc tak samo. Ale moze masz jakies wskazania?

Ostatnia edycja:

kitty89

Rozwiązania
0
U mnie dzisiaj skończony 38 tc w szpitalu na planowa cc mam się stawić w skończonych 39 tc czyli za tydzień i następnego dnia ma być ciąża rozwiązana. Nigdy nie słyszałam o wcześniejszej obserwacji przy kolejnym cc. Może istnieje jakieś zagrożenie ze strony blizny? Albo inne wskazanie do obserwacji?

kinia2131

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moje bliskie znajome nie opadły się na obserwację, większość miała termin cc po prostu i wtedy się stawiały. Nawet jedna z nich do 5cc tak samo. Ale moze masz jakies wskazania?
Nie, żadnych wskazań, po prostu powiedziała że blizna po 2 cc jest słabsza i że lepiej monitorować wszystko by nie dopuścić do skurczy bo mogłaby się rozedrzeć. Szczerze to nie uśmiecha mi się leżakowanie w szpitalu bo w domu jeszcze mam 2 chlopców

kinia2131

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
U mnie dzisiaj skończony 38 tc w szpitalu na planowa cc mam się stawić w skończonych 39 tc czyli za tydzień i następnego dnia ma być ciąża rozwiązana. Nigdy nie słyszałam o wcześniejszej obserwacji przy kolejnym cc. Może istnieje jakieś zagrożenie ze strony blizny? Albo inne wskazanie do obserwacji?
Nie właśnie. Blizna gruba zabliźniona ładnie zagojona. A Ty którą bedziesz mieć cesarke?

reklama

Lila

Rozwiązania
0
Ja też miałam 3 cc. Pierwsza w 40 tc do szpitala, na drugi dzień cc, druga z rozwarciem na szybkiego, a trzecia właśnie położona do szpitala w 38 tygodniu, żeby nie rozpoczęła się akcja. Dzień po przybyciu cc, nie leżakowałam. Powodzenia!!!

reklama

kinia2131

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziękuje, mam nadzieję że u mnie też obejdzie się bez leżenia:)
Ja też miałam 3 cc. Pierwsza w 40 tc do szpitala, na drugi dzień cc, druga z rozwarciem na szybkiego, a trzecia właśnie położona do szpitala w 38 tygodniu, żeby nie rozpoczęła się akcja. Dzień po przybyciu cc, nie leżakowałam. Powodzenia!!!

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry