reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecia ciąża i ta jest inna czy to na chłopaka ?

Loli05

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Witam,jestem w trzeciej ciąży. Mam dwie córeczki, w ciąży z córeczkami to początki ciąży były straszne. Do 12 tygodnia ciągle leżałem , było mi słabo, miałam wymioty , całe dwie ciążę aż do końca miałam straszną ochotę na słodkie, nie nawiedziłam zapachu sera, twarogu i innych produktów mlecznych .
Teraz jestem w 7 tygodniu i ta ciąża jest inna. Jestem pełna energi, nie wymiotuje, teraz mam straszną ochotę na jajka, frytki, twaróg i owoce.

W porównaniu ta ciąża a dwie pierwsze to ta jest inna , i w samopoczuciu i na to co mam ochotę jeść :)

Czy to znaczy że teraz mogę mieć chłopca?
Mam chlopca i tez jadlam wszystko co mleczne,no i mialam silne przeczucie ze chlopak.JesCze chwile i sie dowiesz:)

reklama
U

użytkownik 191

Gość
Ja mam chłopca i nie czułam sie najlepiej. Dosyc znośnie w porównaniu do tego co czasem sie słyszy, ale ogólnie codzienne mdłości i ospałość mi towarzyszyły. Dla mnie to nie ma nic wspólnego z płcią, aczkolwiek życzę synka :).

Papillonek1980

Rozwiązania
0
Na f b jest grupa Nub Queens theory. :)
Po angielsku. Pomagają w rozróżnieniu płci w 12 tyg jak dobre zdjęcie. Mało tego, kuszą sie już o rozpoznanie w 6 tyg (Ramzey theory). Tylko trzeba określić który tydzień i usg zewnętrzne lub wewnętrzne. ;)
Z ciekawości podesłałam im usg siostry z 7 tyg. i dobrze powiedzieli. Albo przypadek albo się znają. Spróbuj, nic nie tracisz. :) Daj nam znać co odpisali. Powodzenia

MamaM123

Rozwiązania
0
Różne to bywa kto wie, dwie pierwsze ciąże to uwielbiałam słodycze a zwłaszcza knopersy i odrzuciło mnie od mięsa 2 dziewczyny :) Trzecia to uwielbiałam produkty mleczne jogurty, płatki, kakao i tp. uwielbiałam zapach piwa:confused: pokochała kawę i odrzucało mnie tylko od kiełbasy z grilla (moją siostrę też) urodziłiam chłopca (moja siostra też 4 miesiące po mnie)

Rozwiązania
0
Hahaha czyli aż do skutku? W jakim wieku jesteś? Bo ja nie wiem czy będę miała jeszcze czas gdybym decydowała się na kolejne. Ja 8 tydzien. Oczywiście marzenia marzeniami ale jak to się mówi, oby zdrowe.
Teraz w kwietniu skończyłam 32 lata s mój mąż ma 36 myślę że jeszcze czwarty raz będzie można spróbować :)

U

użytkownik 181

Gość
Teraz w kwietniu skończyłam 32 lata s mój mąż ma 36 myślę że jeszcze czwarty raz będzie można spróbować :)
Oo , ja 33 ale rezerwa jajnikowa poniżej normy więc ciekawe jak to będzie np za 2 lata bo chyba szybciej po pierwszej ciąży bym się nie decydowała.

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Witam,jestem w trzeciej ciąży. Mam dwie córeczki, w ciąży z córeczkami to początki ciąży były straszne. Do 12 tygodnia ciągle leżałem , było mi słabo, miałam wymioty , całe dwie ciążę aż do końca miałam straszną ochotę na słodkie, nie nawiedziłam zapachu sera, twarogu i innych produktów mlecznych .
Teraz jestem w 7 tygodniu i ta ciąża jest inna. Jestem pełna energi, nie wymiotuje, teraz mam straszną ochotę na jajka, frytki, twaróg i owoce.
W porównaniu ta ciąża a dwie pierwsze to ta jest inna , i w samopoczuciu i na to co mam ochotę jeść :)
Z mojego doświadczenia wynikałoby odwrotnie.
Ja w ciazy z dziewczynka czułam się jakbym mogła góry przenosić. A w ciazy z synem umierałam niemalże od samego początku. Leżałam właśnie do 12 tygodnia i teraz nie jest wcale lepiej...

Fado123

Rozwiązania
3

Życzę Ci , aby to był to chłopiec , ja powiem tak spodziewam się córeczki , i tak jak Ty ,w 1 trymestrze zero objawów ciąży ,żadnych wymiotów , miałam dużo siły , miałam ochotę na słone ,rano tylko płatki z mlekiem , wszyscy włącznie ze mną uważali ,że chłopak ,a tu będę mieć Swoją księżniczkę ,więc nie ma reguły , każda ciąża inna , Trzymam kciuki za Synka ;)

reklama

HoneyBee

Rozwiązania
0
Hej! To i ja sie odniose. Oczywiscie tylko sobie gdybamy. W pierwszej ciazy z corka pierwszy trymestr czulam sie totalnie wypluta. Siedzialam otepiala,nie potrafilam sie wziac i poogarniac taka sflaczala bylam. Natomiast w drugiej sobie smigalam jak nigdy nic. ( obie ciaze byly planowane)Mimo,ze od zrobienia testu ciazowego bylam przekonana,ze bedzie druga corka to przez odmienne samopoczucie przestalam gdybac i czekalam na usg.... Drugi jest chlopaczek wiec moze cos w tym.jest :D Trzymam za Ciebie kciuki przede wszystkim za zdrowe dzieciatko i szczesliwe rozwiazanie. Pozdrawiam

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Joannaa24 Trzecia ciąża po dwóch cięciach cesarskich Przyszłe mamy 12
natala95 Trzecia ciąża po dwóch cesarkach. Potrzebuję porady 20
Berteczka Trzecia ciąża po dwóch cesarskich cięciach Zdrowa mama 3
kinia2131 Trzecia cesarka Potrzebuję porady 9
czarna76 Trzecia umowa Porady prawnika 4
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 3
L Ciąża .potrzebuje porady Potrzebuję porady 14
andgirl Wczesna ciąża i zabarwiony śluz Potrzebuję porady 4
P Okres a ciąża Potrzebuję porady 3
s.magdalena339 Zbliżający się poród Ciąża, poród, połóg 3
J 19 lat a ciąża Potrzebuję porady 11
monia1998 Ciąża odrazu po okresie Staramy się 3
Klaudyna91 Druga ciąża, ruchy później od pierwszej Ciąża, poród, połóg 4
Aleksandra1210 Ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 10
Milena223w Ciąża Potrzebuję porady 9
N okres a ciąża Potrzebuję porady 11
Zonarolnika Płeć dziecka Potrzebuję porady 19
J Ciąża a propranolol Ciąża, poród, połóg 4
N Czy to ciąża? Staramy się 23
W Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 18
C Poronienia nawykowe Białystok 8
Sylwia199630 Ciąża daje w kość :/ Ciąża, poród, połóg 9
Marzena_29 Druga ciąża po cesarce!! Potrzebuję porady 23
Paulina31 Wesele, koronawirus a ciąża Potrzebuję porady 19
Nesia 81 Witam co o tym sądzicie ciąża czy też nie??!! Potrzebuję porady 29
M Ciąża? Potrzebuję porady 4
D Ciąża czy nie ? Staramy się 2
K Czy to normalne? 38tc Ciąża, poród, połóg 5
angelika.zima5 Małe kropeczki krwi Potrzebuję porady 1
E KP, ciąża, witaminy Potrzebuję porady 2
P Ciąża Ciąża, poród, połóg 37
A Wczesna ciąża ? Ciąża, poród, połóg 10
M Pomocy! Brak zarodka, duży pęcherzyk żółciowy Potrzebuję porady 58
V Pajączki i żylaki przed ciąża BB położna radzi mamom 0
N 4 ciąża po 5 latach Potrzebuję porady 10
M Okres wcześniej Potrzebuję porady 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 48
mrsmiki Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 35
V Ciąża latem jak sie czujecie? Ciąża, poród, połóg 10
P Ciąża a wesele COVID-19 Potrzebuję porady 10
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 2
gohya Ciąża po raku piersi Potrzebuję porady 0
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 0
W Płeć dziecka z USG w 20tc - czy lekarz mógł się pomylić ? Ciąża, poród, połóg 19
L Poziom żelaza we krwi w ciąży (37 tc) Potrzebuję porady 4
Sylwia199630 Czy to ciąża? Ciąża, poród, połóg 91
KlaudiaD55 Beta hcg Potrzebuję porady 5
T Beta ujemna czy możliwa ciąża? Staramy się 25
A Ciąża Ciąża, poród, połóg 1
Sylwia199630 Torbiel czy ciąża ? Ciąża, poród, połóg 17