reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecia ciąża i ta jest inna czy to na chłopaka ?

Witam,jestem w trzeciej ciąży. Mam dwie córeczki, w ciąży z córeczkami to początki ciąży były straszne. Do 12 tygodnia ciągle leżałem , było mi słabo, miałam wymioty , całe dwie ciążę aż do końca miałam straszną ochotę na słodkie, nie nawiedziłam zapachu sera, twarogu i innych produktów mlecznych .
Teraz jestem w 7 tygodniu i ta ciąża jest inna. Jestem pełna energi, nie wymiotuje, teraz mam straszną ochotę na jajka, frytki, twaróg i owoce.

W porównaniu ta ciąża a dwie pierwsze to ta jest inna , i w samopoczuciu i na to co mam ochotę jeść :)

Czy to znaczy że teraz mogę mieć chłopca?
Mam chlopca i tez jadlam wszystko co mleczne,no i mialam silne przeczucie ze chlopak.JesCze chwile i sie dowiesz:)
 
reklama
Ja mam chłopca i nie czułam sie najlepiej. Dosyc znośnie w porównaniu do tego co czasem sie słyszy, ale ogólnie codzienne mdłości i ospałość mi towarzyszyły. Dla mnie to nie ma nic wspólnego z płcią, aczkolwiek życzę synka :).
 
Na f b jest grupa Nub Queens theory. :)
Po angielsku. Pomagają w rozróżnieniu płci w 12 tyg jak dobre zdjęcie. Mało tego, kuszą sie już o rozpoznanie w 6 tyg (Ramzey theory). Tylko trzeba określić który tydzień i usg zewnętrzne lub wewnętrzne. ;)
Z ciekawości podesłałam im usg siostry z 7 tyg. i dobrze powiedzieli. Albo przypadek albo się znają. Spróbuj, nic nie tracisz. :) Daj nam znać co odpisali. Powodzenia
 
Różne to bywa kto wie, dwie pierwsze ciąże to uwielbiałam słodycze a zwłaszcza knopersy i odrzuciło mnie od mięsa 2 dziewczyny :) Trzecia to uwielbiałam produkty mleczne jogurty, płatki, kakao i tp. uwielbiałam zapach piwa:confused: pokochała kawę i odrzucało mnie tylko od kiełbasy z grilla (moją siostrę też) urodziłiam chłopca (moja siostra też 4 miesiące po mnie)
 
Hahaha czyli aż do skutku? [emoji16] W jakim wieku jesteś? Bo ja nie wiem czy będę miała jeszcze czas gdybym decydowała się na kolejne. Ja 8 tydzien. Oczywiście marzenia marzeniami ale jak to się mówi, oby zdrowe.
Teraz w kwietniu skończyłam 32 lata s mój mąż ma 36 myślę że jeszcze czwarty raz będzie można spróbować :)
 
Witam,jestem w trzeciej ciąży. Mam dwie córeczki, w ciąży z córeczkami to początki ciąży były straszne. Do 12 tygodnia ciągle leżałem , było mi słabo, miałam wymioty , całe dwie ciążę aż do końca miałam straszną ochotę na słodkie, nie nawiedziłam zapachu sera, twarogu i innych produktów mlecznych .
Teraz jestem w 7 tygodniu i ta ciąża jest inna. Jestem pełna energi, nie wymiotuje, teraz mam straszną ochotę na jajka, frytki, twaróg i owoce.
W porównaniu ta ciąża a dwie pierwsze to ta jest inna , i w samopoczuciu i na to co mam ochotę jeść :)
Czy to znaczy że teraz mogę mieć chłopca?

Z mojego doświadczenia wynikałoby odwrotnie.
Ja w ciazy z dziewczynka czułam się jakbym mogła góry przenosić. A w ciazy z synem umierałam niemalże od samego początku. Leżałam właśnie do 12 tygodnia i teraz nie jest wcale lepiej...
 
Witam,jestem w trzeciej ciąży. Mam dwie córeczki, w ciąży z córeczkami to początki ciąży były straszne. Do 12 tygodnia ciągle leżałem , było mi słabo, miałam wymioty , całe dwie ciążę aż do końca miałam straszną ochotę na słodkie, nie nawiedziłam zapachu sera, twarogu i innych produktów mlecznych .
Teraz jestem w 7 tygodniu i ta ciąża jest inna. Jestem pełna energi, nie wymiotuje, teraz mam straszną ochotę na jajka, frytki, twaróg i owoce.

W porównaniu ta ciąża a dwie pierwsze to ta jest inna , i w samopoczuciu i na to co mam ochotę jeść :)

Czy to znaczy że teraz mogę mieć chłopca?
Życzę Ci , aby to był to chłopiec , ja powiem tak spodziewam się córeczki , i tak jak Ty ,w 1 trymestrze zero objawów ciąży ,żadnych wymiotów , miałam dużo siły , miałam ochotę na słone ,rano tylko płatki z mlekiem , wszyscy włącznie ze mną uważali ,że chłopak ,a tu będę mieć Swoją księżniczkę ,więc nie ma reguły , każda ciąża inna , Trzymam kciuki za Synka ;)
 
reklama
Hej! To i ja sie odniose. Oczywiscie tylko sobie gdybamy. W pierwszej ciazy z corka pierwszy trymestr czulam sie totalnie wypluta. Siedzialam otepiala,nie potrafilam sie wziac i poogarniac taka sflaczala bylam. Natomiast w drugiej sobie smigalam jak nigdy nic. ( obie ciaze byly planowane)Mimo,ze od zrobienia testu ciazowego bylam przekonana,ze bedzie druga corka to przez odmienne samopoczucie przestalam gdybac i czekalam na usg.... Drugi jest chlopaczek wiec moze cos w tym.jest :D Trzymam za Ciebie kciuki przede wszystkim za zdrowe dzieciatko i szczesliwe rozwiazanie. Pozdrawiam
 
Do góry