reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecia ciąża po dwóch cięciach cesarskich

Joannaa24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie forumowe koleżanki! Chciałabym się dowiedzieć ile jest pań po 2 cięciach i w kolejnej ciąży lub już po porodzie. Jak szybko zaszłyście w kolejną ciążę? Jak ona przebiegała? No i jak poród?
Ja obecnie jestem niespełna 8 miesięcy po drugim CC. Oba były nieplanowane. Druga ciąża rok po pierwszym porodzie. Teraz chciałam odczekać 2 lata.
Podzielcie się swoimi historiami!

reklama

kinga30

Rozwiązania
4
Witajcie forumowe koleżanki! Chciałabym się dowiedzieć ile jest pań po 2 cięciach i w kolejnej ciąży lub już po porodzie. Jak szybko zaszłyście w kolejną ciążę? Jak ona przebiegała? No i jak poród?
Ja obecnie jestem niespełna 8 miesięcy po drugim CC. Oba były nieplanowane. Druga ciąża rok po pierwszym porodzie. Teraz chciałam odczekać 2 lata.
Podzielcie się swoimi historiami!
Jestem po 3 CC. Odstępy pomiędzy 1 a 2 dokładnie 4 lata i 9 miesięcy pomiędzy 2 a 3 3 lata i 2 miesiące. CC zaniosłam dobrze po 2 tygodniach już nie pamiętałam, że byłam cięta:) ciąża jak moje wszystkie z komplikacjami ale to nie przez cc

marudka

Rozwiązania
0
Ja jestem po dwóch cesarkach, jedna nieplanowana, druga planowana, obecnie jestem w 23tc, ta ciąża z krwawieniami nieznanego pochodzenia, jeden lekarz właśnie sugerował, ze ma to związek z wcześniejszymi cc, ale nikt nie może niczego powiedzieć na pewno. Między pierwsza, a druga cesarka było 6 lat różnicy, między druga cesarka, a obecna ciąża niecałe 1,5 roku. W tej ciąży zdecydowanie bardziej dokucza mi blizna, w drugiej ciąży, po długiej przerwie, nic nie czułam, a teraz boli codziennie.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Ja Jestem po 2 cc teraz obecnie w 25 tc...wsio ok..zaszlam w drugim cyklu
Tez bedzie cc....bedzie ok 2 tyg przed terminem
Lekarz stwierdził ze tak bedzie idealnie
Różnica miedzy cc to 18 lat i 13
Mam 36 lat

AS39

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hey, ja jestem po dwóch cięcia ch. 1 w 2017 styczniu, drugie marzec 2018 i teraz jestem w ciąży. Mój prowadzący mówi, że 1.5 roku to dobry odstęp . Minimum musi być rok a najlepiej 2. Moja bratowa miała 3 cc w podobnym odstępie i było ok. Także bądźmy dobrej myśli:)

naftanalek

Rozwiązania
0
Jestem świeżo po 3 cc. Odstępy dosyć duże bo 2009 i 2014. Tak samo jak w poprzednich się dochodziło po operacji. W trakcie ciąży groziło pęknięciem ale na szczęście dobrze się skończyło. Powodzenia

Patrycja35

Rozwiązania
0
Jestem świeżo po 3 cc. Odstępy dosyć duże bo 2009 i 2014. Tak samo jak w poprzednich się dochodziło po operacji. W trakcie ciąży groziło pęknięciem ale na szczęście dobrze się skończyło. Powodzenia
A skad wiedzialas ze moze dojsc do pekniecia? Jakies byly objawy??

AS39

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wtrąca swoje 2 grosze :) z tym pęknięcie m to generalnie chodzi o to, gdzie się zagnieździ ciąża, ile przytyjesz itd. Mi lekarz mówił, że do pęknięcia dochodzi przede wszystkim jak szybciej skurcze porodowe chwyca. Dlatego nie ryzykują - u Nas - i robią po 1 cc drugie cc ok tyg dwóch szybciej.

reklama

Joannaa24

Rozwiązania
0
Zaczynam się teraz zastanawiać czy już po roku po tym cc nie spróbować znów zajść. Dodałyście mi odwagi.
I ogólnie to muszę przyznać się, że przez kilka ostatnich dni żyłam w strachu, bo właśnie myślałam, że już jestem w ciąży. Tym razem to był fałszywy alarm, ale gdyby jednak nie był to po waszych wiadomościach na pewno byłabym zdecydowanie spokojniejsza. Dzięki!

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry