reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecia ciąża po dwóch cięciach cesarskich

Ja po 1 cc zaszła m w ciążę po pół roku. Pół roku to minimum. I było ok. Przytyłam 8 kg. Moja kuzynka zrobiła tak samo :) tyle że Przytyła 20 kg i było ok ;)
 
reklama
Teraz jestem . I myślę że ok 6 miesiąca lipiec SB pas ciążowy podtrzymujące brzuch. Koszt ok 150 zł ale ponoć podnosi trochę brzuszek. A tym samym lżej na bliznę. Zorientuje się jeszcze i popytam mojego gina. Jak on to widzi. I na pewno napisze
 
Teraz jestem . I myślę że ok 6 miesiąca lipiec SB pas ciążowy podtrzymujące brzuch. Koszt ok 150 zł ale ponoć podnosi trochę brzuszek. A tym samym lżej na bliznę. Zorientuje się jeszcze i popytam mojego gina. Jak on to widzi. I na pewno napisze
Ja w drugiej ciąży miałam straaasznie nisko brzuch. Od samego początku. Bliznq na szczęście się nie rozeszła ani nie bolała, ale na pewno byłoby wygodniej się poruszać. [emoji6]
 
Do góry