reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Sempe, mój trzeci maluszek w 2013 się urodzi, to od pierwszego roku się załapie:-) szlag może człowieka trafić jak sie czeka na takie wieści.

Stefaa kopni swojego eMa w tyłek, plastikowe cycki mu się marzą, ja po karmieniu Kamilka miałam takiego doła, że mówiłam, że jakbym miała kasę to bym sobie takie zrobiła, ale pewnie koniec końców nigdy bym się nie zdecydowała, nie ma to jak swoje, choć sztuczne ładnie wyglądają.

Zuz inka jak choróbska?

Mama świetnie, że udało sie tak rozwiazać kłopoty.

Majqa a jak z wagą u Ciebie? U mnie już 13 na plusie, maskakra, tyle chciałam przytyć do końca ciąży, ale sie nie udało:-( z drugiej strony nie mam problemu ze zrzucaniem kg po ciąży, ale boję się o wielkość maluszka:-(

Weroniczka, mam nadzieję, że majster dotrzymał słowa, a ksiądz chyba jedyny w swoim rodzaju.

Nie było mnie troszkę, bo mieliśmy sajgon z zakupami na wykończenie łazienki, dwa popołudnia spędziliśmy w sklepie budowlanym, ale płytki na ściany i podłogę są, grzejnik, kibelek, halogeny też, prysznic wybrany tylko muszę zamówić, wannę kupimy później bo nie wyrobimy się z kasą:-( jeszcze lustro, fugi, kleje i można wpuszczać ekipę.
Chłopacy nadal chorzy, u Piotrusia w przedszkolu epidemia, tylko jedna osoba chodzi. Kamilek dwie noce mi nie spał tak go kaszel męczy, zaraz zbieramy się do lekarza, spędzę tam pewnie pół popołudnia bo już nie było miejsc i przyjmie nas dopiero jak skończy przyjmowanie wszystkich umówionych wcześniej pacjentów.

Zajrzę wieczorkiem.
 
reklama
Hej kochane.

Sempe chętnie bym Ci upiekła torci taki jaki lubisz :-)

Natka gość tradycyjnie nas olał. Asekuracyjnie nie zadzwonił tylko napisał sms-a że jutro przyjedzie o 19. Ma czas do jutra i wysyłam mu pismo. Już przegiął całkowicie.
 
Weroniczka to klapa z tym kolesiem :baffled: bardzo niezrownowazony czlowiek skoro w ten sposob do biznesu podchodzi. Dziewczyny za za co Wy te pieniazki macie dostac? tak z ciekawosci pytam bo nigdy w Pl nie prowadzilam "doroslego" zycia finansowego wiec sie kompletnie nie znam.
Wisienka - widzialam wlasnie na FB ze Twoj nastarszy syn chorowal, jakos tak przelotnie zdjecia ze szpitala mi pod oczy podeszly. Cos powaznego ?
No i koniec tygodnia mamy, prawie weekend, wlasnie rozmawialam rano z nauczycielka jak wyciagala moje dzieci z samochodu przed drzwiami szkoly ze oto przetrwalismy caly ten pierwszy tydzien po przerwie zimowej, juz prawie polowa stycznia, sniegu nie ma sladu i zaraz pewnie wiosna bedzie. Moj m. chce znowu zaprosic swoja mame wiec moze dzieci beda mialy na wakacje babcie. Musze jeszcze to przemyslec. No nic, wracam do pracy, pozdrawiam i sciskam.
 
Cześć Dzisiaj bardzo źle się czułam. Cały dzień bolał mnie brzuch a o 17 miałam wywiadówkę u Izy i iść musiałam. Na szczęście jest w 4-ce najlepszych :-) NATKA - no u mnie też waga podskoczyła. Już prawie 10 kg mnie przybyło a marzyłam o 13-14 do końca ciąży :/ WERONICZKA - trudny typ :/
 
Jestem i ja na chwilke. Z Marysia lepiej, bez goraczki ale oslabiona bardzo.
Z tymi odpisami to nie do konca tak kolorowo bo najpierwtrzeba zaplacic tyle podatku zeby potem miec co odpisac. Pawimi to taka forma prorodzinnej polityki...trzeba dobrze zarobic zeby sobie odpisac zwrot podatku za macie dzieci ;-)

Jest mama dzisiaj wiec lece poplotkowac. Mamy kremoweczki i dobra herbatke

DOBRANOC!
 
Witajcie!!!
Oj cos cicho sie tu zrobilo.
Wisienko pisz koniecznie co u ciebie, ja czekam na wiesci:)
Weroniczko- kurcze ten fachowiec to niestety.......typowy fachowiec. Oby sie pojawil i nei trzeba bylo ganiac sie po sadach.
Zuzinka- jak Marysia dzis?
U mnie Martusia juz nie goraczkuje. Ale maruda na calego. Mialam nadzieje ze jak sama bedzie siedziec to bedzie spokojniej. Oj jak ja sie mylilam. Wcale nie jest lepiej, tylko gorzej. Widac taki typ nam sietrafil.
 
Azile, Zuz Inka zdrówka dla dzieciaczków.

U nas niestety podobnie, Lekarz stwierdził u Kamilka zapalenie oskrzeli, dał silny antybiotyk i jak nie będzie poprawy to zastrzyki pójdą w ruch, w nocy wymiotował, później miał temperaturę, nad ranem znów wymioty, po inhalacji trochę lepiej, ale leje mu sie z noska. Piotruś dostał inne specyfiki do inhalacji, ale jest z nim całkiem nieźle, boję się tylko żeby nie złapał nic od Kamilka.

Kupiłam ostatnio książeczkę z przepisami z czekoladą i właśnie robię torcik dla eMa:-) w nocy dzielnie opiekuje się Kamilkiem to niech ma.

Weroniczka,oby dziś skończyły się problemy z fachowcem, mocno trzymam kciuki.

Lecimy zaraz na spacerek, niech chłopaki sie dotlenią i mieszkanie trzeba wywietrzyć.
 
No i niestety pismo jutro zostaje do faceta nadane. W tym momencie przegiął a ja mam dość wyrzywania się na dzieciach bo on mi szarga nerwy.
 
reklama
witajcie..

Natka,Zuz inka,Azile
zdrówka dla Waszych skarbów..

my na szczęscie cały czas zdrowi.

Majqa
gratki dla córy !!
u nas też ferie rozpoczęte


Weroniczka
ehhhhhh
cierpliwości życzę ..dobrze zrobiłaś ..


Wisieńka
&&&& za Wasze sprawy i zdrówka dla Maćka..



byłam od rana w Poz.pokupowałam trochę rzeczy do gabinetu ..potem kawa z kumpelą w centrum handlowym i przed 15.00 odebrałam dzieci..potem szybko do domu ,żeby wyjść z Bono i pojechałam do centrum mojej miejscowości :-D bo przyjechała pani oglądać moją spacerówkę i kupiła ,wiec 200zł wpadło..

teraz już w domu z kawą i czekoladą jestem więc wleciałam do Was:)


pozdrawiam serdecznie:)
 
Do góry