reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Ja także się melduje. Moja córcia już w grupie 5-latków :-) Dumna jak paw. No i przy okazji moja córcia się wygadała w przedszkolu, że będą bliźniaki ;-) Panie zaskoczone i aż się dopytywały, czy mojej córci czasem się bajer nie włączył.
A u mnie ogólna masakra. Kiedy mojego męża nie ma, to teściowa z teściem codziennie mnie odwiedzają i najczęściej teściowa siedzi po kilka godzin... Czasem to już po prostu nie mam siły, bo np. umówiłam się z koleżanką, a ona siedzi.... A wiem, że jak jej powiem, żeby dała mi troszkę spokoju, to przestanie w ogóle się odzywać. Nawet jakbym chciała mieć kochanka,to i tak nie da rady - mam obstawę ;-)
 
reklama
Misiarska współczuję z teściowa ,też bym nie chciała aby mi wiecznie na glowie siedziała :-(.

No to widzę rozpoczęcia roku udane :-), u nas też pk,oliwka zadowolona z 1 dnia,wczoraj było to tylko godz ,dziś idzie na 8 do 13.30 więc obadamy jak sie dziś oliwce będzie podobało,.

Miłego dnia
 
witam się i ja przed prawcą ..
dzieci odprawione,z usmiechem na ustach ..ale tak jak pisze Dorota-->zobaczymy po powrocie czy usmiech nadal jest:-D
dla mnie najważniejsze ,że oboje idą na rano a kończą tez prawie równo bo Zu ma raptem o jedną lekcję wiecej niż D.wiec D.poczeka w świetlicy a potem ich razem odbiore-u mnie gra i buczy :-D:-p


Wisieńka
dla Emilki za wołanie siq!! elegancko! niech tak zostanie--> nie popsuj tego w łikend :-D:-Dżartuję :sorry2:;-)


Misiarska
no to Ci córa-już wygadała;)) ale widać ,że się cieszy skoro mówi :)
kiedy masz teraz wizytę i usg??


Weroniczka,Zuz inka
powodzenia w rozplanowaniu dnia -&&&&&&:tak:


Bedii,Ewuniaf
???????????????????????:-(


Hana
jak Twój synek??????
pisz,pisz bom ciekawa ;))


kawę w termosie zostawiam i szykuje sie do pracy.
 
Witam kochana
Milusia poszłą do przedszkola w podskokach a tam już rozebrana złapała jakąś szatniarkę za rękę i powiedziała "dzień dobly, zaprowadz mnie do Lili(jej Pani) " , nawet się na mnie nie obejrzała, żadnej wdzięczności nie ma to dziecko:-D:-D:-D:-D:-D
mama już popsułam bo zlałą się jak tylko weszła do domu, czyli powodem jestem ja, albo Antoś:baffled:mam nadzieję, ze w przedszkolu będzie wołać i to przejdzie na dom
misiarska usmiała się z tekstu o kochanku.Jednak cała sytuacja faktycznie krępująca. Może zacznij się kłąści przymykacoczy, zejesteś zmęczona i musisz odpoczywac, może sobie pójdzie....
dorota oby Oliwka wróciła dziś szczęśliwa
mama fajnie wam się plan poukładał.
a ja dziś obiad z wczoraj tylko ziemnaiki obiorę. Teraz segreguję gumki i spinki Mili, jest tego całe wiadro a nic znaleźc nie mogędo pary. Macie jakiś pomysł jak to posegregować żeby było porządnie i łatwo się znajdywało w porannym pośpiechu. Próbowałam na rulony z gazet ale te środkowe źle się ściąga.
 
Wpadłam an chwilę oznajmić że żyję ale ledwo dycham. Wieczorem napisze więcej. Teraz idę napawać się ciszą :-)
 
Jestem i ja z herbatką :-)
Krzyś jeszcze w domu ale bawi sie z Marysią i psem wiec chwilka dla mnie. Nie wiem czy pisalam alemalo mi bylo 4 dzieci jeszcze sobie psa sprawilismy - yorka - Scobby go dzieci nazwaly. Ogolnie nie ma z nim klopotu nauczony czystosci, a ze trzeba dac jesc i wyjsc na spacer...z dziecmi tez trzeba :-D Na spacery chodzily Ania i Krzys. Teraz poranny ma w dyzuze Krzys popoludniowy Ania wiec tez dobrze

Wisienka
super ze Mila sie tak zaklimatyzowala. Noooo trzeba byc bardzo glucha babcia zeby w spokoju posiedziec ;-)

Misiarska ja sie dopiero dzis doczytalam ze blizniaki wiec podwojne gratulacje!!! Tesciowej wspolczuje, ja od 20 lat sama miesdzkam i nawet moja mama jak na dluzej przyjezdza to mnie wkurza a co dopieero jakbym miala kogos na codzien :szok:

Dorota witaj, bo sie jeszcze nie witalysmy

Joas cisza mowisz ahhhhh :rofl2::rolleyes:

Pozdrawiam i lece rozdzielac towarzystwo...koniec nic-nie-robienia
 
witam sie i ja juz wrzesniowo aczkolwiek bardzo letnio :tak: wprawdzie dzis chlodniej bo zaledwie 26 st ale od jutra znowu wraca ciezka trojeczka przed zerem. Weekend mielismy bardzo obfity imprezowo i upalny ze ledwie dycham, ja nie wiem jak my wszyscy wstalismy do pracy i szkoly dzisiaj :szok: ciezkie zycie mamy na tym moim osiedlu, oj ciezkie :-D Masakra ze nam sie zycie towarzyskie tak rozwinelo.
No ale nie bede narzekac tylko biore od zycia co daje :nerd: w piatek jedziemy na weekend do Michigan do domu letniego, az sie moja kolezanka z ktora wlasnie jedziemy smiala ze musimy chyba jakies podanie o pozwolenie pisac do sasiadow bo nas nie wypuszcza z naszego imprezowego osiedla :-D

Czytam ze juz wszyscy rozpoczeliscie szkoly, super! Gratuluje i zycze owocnego roku szkolnego. My juz tez pelna para sie szkolimy. Chlopaki szybko wrocili na nowy rytm zycia, myslalam ze po dlugich wakacjach beda problemy moze ale niepotrzebnie sie martwilam.

No nic, wpadlam tylko na moment w przerwie i lece dalej, pozdrawiam wszystkie mamuski i do uslyszenia.
 
Mama,Wisienka- i jak tam dzieci z uśmiechem was po szkole przywitaly ? Oliwka zadowolona i szczęśliwa więc super :-).

Wisienka przypomniałas mi o kupnie spinek dla oliwki :-)=

Zus-Inka gratuluje nowego członka rodziny :-), ja mam labradora ze schroniska nazywa sie uwagaaa Karolinka,tak nazwała ja oliwka :-), ona to też jak dziecko ,w miarę możliwości staram sie z nią duzo chodzić,wczoraj poszła z nami do szkoły,później jak już oliwka w szkole to do mopsu poszłam zalatwilam córce obiady w szkole za które ja nie muszę płacić,a oliwka z obiadów zadowolona :-), po oliwke do szkoły tez wzięłam psa,później przed placem zabaw siedziała jak dzieci sie bawiły,nie zawsze da sie ja wziasc wszędzie ze sobą hi.

Dzień jak nam wczoraj minął to już wiecie :-). Teraz oliwia mi sie posikala na spaniu,co nie pamiętam ile miesiecy temu jej sie zdążyło,pewnie szkole przeżywa,i teraz czekam aż zasnie bo u niej to teraz najgorzej zatrybic aby zasnela ,pisze z tel.więc Sorki za błędy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mamuśki
Coś mi wlazło pod lewą łopatkę aż ręką nie mogę ruszać i ból straszny. Już się trochę boję czy to nie zator bo arytmia od tygodnia bardzo mi dokucza a leków nie biorę bo karmię. Moje dzieci w przedszkolu, w szkole i na balkonie:-DNa balkonie oczywiście Antoś spi w lezaczku bo zasnął w drodze powrotnej i nie chciałam go budzić rozbieraniem. Ja z kafką przy kompie a potem chyba reszta prosowania:baffled:
Pawimi faktycznie mocno wykańczające są imprezy, trzeba mieć konskie zdrowie, ale jaka przyjemnośc:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry