reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witam niedzielnie :-) musze nadrobic bo troche mnie nie było znowu:blink: w miedzy czasie działo sie troche ale nareszcie w pozytywna strone ,widze swiatełko w tunelu :tak: Fakt ze zostałam słomiana wdowa mezowski wyjechał za chlebem :-(ale nie było juz wyjscia .Tłumacze sobie ze damy rade na odległosc nie my pierwsi i nie ostatni coz takie zycie ....
 
reklama
hej babki ..
jestem w nowym związku:sorry:
ja i moje okulary jesteśmy razem ..
uczymy sie siebie :-D

ale komfort widzenia bezcenny więc muszę się ogarnąć :eek:


pozdrawiam z pracy ..
 
melduje sie ze zyje, tylko czas jakos przez palce ucieka, a mala zrobila sie bardzo absorbujaca, taka mamusiowa ze ojej, ale mi to tam nie przeszkadza, bo jak widze te jej usmiechniete wielkie oczyska, to ahhh az nie wiem jak to napisac hehe ;-)
pozdrawiam was wszystkie razem i kazda z osobna
 
Czesc I czolem
Mnie jakies chorobsko dopadlo. Ktores z dzieci podzililo sie wirusem I niestety. A najgorsze ze nie ma jak sie wychorowac.
Trzymajcie sie zdrowo I odzywajcie sie, bo sie skonczy nasz watek. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry