reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
cześć Katrina-jak u Ciebie ? jak jazdy idą yyyy jadą :-D
my własnie 2 tygodnie ferii zaczynamy ..pierwszy tydzień pracuję a dzieci na półkolonii a rugi tydzień z nimi -już nogami przebieram bo trochę zmęczenie mnie dopada.

u nas słonecznie -czego i Tobie życzę :tak:
 
Mamusia - nie ma sie czym chwalic. Podejscie nr 2 oblalam. Musze znowu zabukowac kolejny termin.
U nas feriii jako takich nie ma, w przyszlym tyg. Czwartek I piatek jest wolny (co roku byl caly tydzien, w tym roku tylko 2 dni).
Pogoda w kratke - standard tutaj, ale wiosne juz widac.
I jeszcze moja kartka Walentynkowa:
 
Katrina
to powodzenia na kolejnej próbie ..:tak: uda się ;)

a wiosna widzę nadeszła do as-i prymulki i żonkile..ślicznie .
u mnie na razie tulipany noski wystawiają ;-)
odebrałam dzieci z półkolonii-zadowoleni,wybawieni..są 2 panie i 1 pan i 17 dzieci więc super.

jesteśmy po obiadku,kawa i krówki :sorry:
zostawiam kilka dla Ciebie :tak:


aaaa--> laurka sliczna :) kochana Alinka :)
 
Mamusiu- co z Tatą?? jakie leczenie?

U nas w tym roku wyjątkowo - tylko 2 dni wolnego, a zawsze był tydzień. Ale nie ma co narzekać - dobre i to. Czyli..... jutro śpimy.
 
reklama
Hej,

U nas ferie są, ale tylko tydzień - w poniedziałek wracają do szkoły i jedziemy do konsulatu załatwić najmłodszej paszport - bo tacie się tęskni do Polski ;-)

Maya dużo mówi, wszędzie jej pełno i z Patrykiem razem łobuzują na całego - dobrana z nich paczka. Starszaki udzielają się w szkole - dobrze im idzie - ostatnio pochwały zbierają :cool2:

Katrina - ja się zapisałam w końcu na teorię - długo mi zeszło - ale wciąż nie czuję się pewnie...

Zimy u nas nie było , jest w miarę ciepło i krokusy zaczynają mi kwitnąć. Była u mnie jakiś czas mama z zamiarem zostania na dłużej ale pojechała walczyć dalej z ZUSem i Ubezpieczycielem ,poza tym jakiś stan zapalny jej się na głowie zrobił i właśnie ma podejrzenie cukrzycy. Prawie z nią nie rozmawiam bo jest obolała.

Piszcie laski
 
Do góry