reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama

karotka00

Fanka BB :)
Miasto
DE
Rozwiązania
0
Witajcie :) Zagląda tu ktoś jeszcze? Przeczytałam ten wątek od początku i chciałam nieśmiało dołączyć,jako że spodziewam się trzeciego dziecka ,ale coś cichutko tu na wątku...

maran-atha

Rozwiązania
0
Karotka od dawna juz nikt nie pisze... Mysle, ze dziewczyny przeniosly sie na grupe na facebook niestety... :(

mamunia86

Rozwiązania
4
Wszystko jest kwestią organizacji, pozytywnego nastawienia, nie robienia afery i problemu tam gdzie go nie ma, unikanie perfekcjonizmu i przymykanie oko na drobne domowe sprzataniowe grzeszki od czasu do czasu czasu- inaczej czlowiek by sie zarypał. Czasem jest trudniej bo są gorsze dni ale w przeliczeniu na te dobre, szczesliwe to jest mikro odsetek. Mam troje dzieci. Dwoje pierwszych rok po roku, kolejne później. Moja rodzina to cały mój skarb i cale moje życie. Do tego mam fajna prace. Daje rade i Wy dacie.
Oczywiście mamy bardzo dobrego tate i męża i o ile praca pozwala na zmiany to pomaga ile może.

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
To wymaga od nas jako rodziców bardzo dobrej organizacji i tez kilku wyrzeczeń przynajmniej na początku. Potem wszystko się kształtuje i moim zdaniem grunt to aby dzieci były zdrowe,bo to chyba największe zmartwienie każdego z przyszłych rodziców.

Rozwiązania
0
Oj 3 dziecko.... Chciałabym ale.... Się boje ;)
Mam dwoje - córka 9 lat i syn prawie 5.
Nie wiem czy różnica wieku nie będzie za duża.... Jak to jest u was ? Jaka roznica między dziećmi ? Dogaduja się czybtaczej unikają kłócą ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

GoJ

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
Moi synowie 10 i 8 lat kłócą się wiecznie ale obaj z niecierpliwością czekają na dzidziusia który ma się pojawić we wrześniu.

Matkatesterka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja właśnie spodziewam się drugiego i już się boję jak to ogarnę, dlatego podziwiam wszystkie mamy 3+, które dają radę :) ja się raczej nie odważę, dwoje to mój max ;)

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Ja właśnie spodziewam się drugiego i już się boję jak to ogarnę, dlatego podziwiam wszystkie mamy 3+, które dają radę :) ja się raczej nie odważę, dwoje to mój max ;)
Wszystko przychodzi jakoś naturalnie. Zazwyczaj nie ma się 3ki czy wiecej na raz :p dla mnie to wtedy jest hardcore ;)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku