reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mamo, wiem, że trudno zachować dystans:) Kochana, gdyby tak było, że jesteś w ciąży, to nie jest tak, że wszytko zaszkodzi. Tzn. gdybyś konsekwentnie wiodła taki tryb życia w ciąży , to owszem. ale lekarze od lat mówią, że jakieś jednostkowe leki czy alkohol nie wpływają na jakieś wady itd. Wiem, że obawiasz się bo to normalne, w końcu czekasz na to dzieciątko. Ale naprawdę nie będzie komplikacji z tego tytułu:))) Trzymam kciuki.
Muszę kończyć bo Hania klika mi w klawiaturę! Takie to małe a już dosięga! Nie mogę się opędzic
 
reklama
IZULKA- dzieki...ja we wrzesniu tez mialam test pozytywny ale nic z tego nie wyszlo i boje sie ,ze teraz bedzie podobnie...dlatego boje sie cieszyc...poczekam do soboty i zrobie test a potem w poniedzialek i jak nadal bedzą II kreski to umawiam sie do gina...uciesze sie jak zobacze na usg..ukochaj Hanie :)
 
Bardzo przepraszam dziewczyny że sie wam wtrącam w wątek ale od jakiegoś czasu was podczytuję bo marzę że jeszcze uda mi sie mieć trzeciego bobaska. Póki co, chyba za dużo o tym myślę bo śniło mi się że urodziłam czworaczki :szok:
Za ciebie mamo trzymam mocno kciuki a Joaś gratuluję i mam nadzieję że uda mi się kiedyś dołączyć do waszego grona.
 
Hej dziewczynki.
ewusek możesz do nas juz dziś dołączyć. W końcu chcesz być jedną z nas :) tzn. mamusią wielodzietną.
mama coś Ci powiem. Bóg tak stworzył kobietę że w perwszym okresie ciąży dziecko nie jest połączone pempowina z matką i dlatego znacznie mniej przyjmuje szkodliwych rzeczy od niej. W końcu wiele kobiet dowiaduje się o ciąży która ma juz kilka tygodni a nawet zdarza się że trzy miesiące:) Tak więc głowa do góry. Trzymaj się dzielnie. Życzę cierpliwości i czekamy razem z tobą na wieści.
 
EWUSEK- dokladnie tak jak pisze Weroniczka-planujesz 3 dzidziusia wiec sercem jestes wielodzietna-pisz smialo z nami:tak:;-)i dziekuje za &&&:-)

WERONICZKA- ja sie nie boje o leki tylko boje sie cieszyc przez tą sytuacje ktorą mialam 2 miesiace temu-ze test pozytywny a ciąży brak...dlatego za kilka dni powtorze test i zobacze ci wyjdzie:-pchoc bardzo chce wierzyc ,ze to ciąza:tak:
 
cześć dziewczyny!!!

annaS gratuluję nowego domku!!! super :-)
ewusek witaj!
mama ja się 100% zgadzam z wypowiedzią Weroniczki. I trzymamy z Hanią mocno kciuki za ciebie i twoje maleństwo!!! Należy Ci się ta radość!!! na pewno i w sobote i w poniedziałek zobaczysz kolejne dwie krechy a już niedługo na USG malutkie bijące serduszko (albo i dwa :) )

Jakieś wiadomości od Joaś??? Jk sie ma Arturek? Jak się czuje Joaś

Moje maluchy właśnie w kąpieli - standardowo razem :) znów cała łazienka zachlapana!!! no ale cóż przynajmniej dzieci szczęśliwe że poszaleć mogą przed spaniem...
 
Mnie dzis odcieli od internetu ala jak to boli :-D

Mamo wszystkie pislysmy ze jak odpuscicie to 3 Maluszek bedzie!!! I tego Wam zycze &&&
Anna super ze udalo sie zaltwic mieszkanie!!!
Ewusek pisz z nami smialo
Joas mi pisala ze wszystko ok i zbieraja sie w sobie

Pozdrawiam
 
Dziewczyny serdeczne dzięki za takie miłe przyjęcie do waszego grona. W sumie licząc mojego aniołka w niebie to też jestem już mamą trójki :tak: No i jeszcze raz - bardzo bardzo się cieszę że będę mogła trochę z wami popisać bo jak wspomniałam już was od jakiegoś czasu podczytuję i na waszym wątku jest tak ciepła i przyjazna atmosfera jak chyba na żadnym innym :-):tak::tak::tak:
 
Oj tak nasz wąteczek jest wyjątkowy :tak:
Ja dziś odbieram klucze do mojego mieszkanka, wielka to chwila dla mnie :happy:od dziś możemy mieszkać tylko musimy opał kupić

jak tam dziś dzieciaki???mój standardowo budził sie około 5 razy, ale szybko zasypiał, więc z moim snem nie było źle.
 
reklama
Mamo - no to trzymam kciuki!!:-)
AnnaS - gratulacje!!nie ma to jak własna chatka :-)

ja dziś zombie - Bogna miała jakieś koszmary,więc non stop budziła się z płaczem, a Radek...jedzenie co 1,5h i chyba dziąsła go swędzą,bo pojękuje przez sen...maskara!!

czy któraś z was miała może żylaki?leczone skleroterapią?bo coś takiego zaproponował mi naczyniowiec i szukam osób,które coś "wiedzą"(=miały robione np)
 
Do góry