reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
U mnie od lipca z rozmiaru 42-44 teraz mam 38 :)

WOW!!!!!!!!!!!

Och jak super!

Gratuluję tak w ogóle......
i Mamie też!

No nie....... w takim razie musze poczytać, dokształcić się i .... zacząć :tak:
Ja mam dużo kg do zrzucenia.........
Ale wszystko się da.... Nie będzie łatwo ale sie da na pewno.....


mam suuuper przepis na pyszny chleb-Weroniczka juz robila-prawda ,ze dobry ??i zawsze wychodzi!!

aż mi zapachniało chlebusiem..............
to ja poproszę o ten przepis :tak:
a w takim normalnym piekarniku elektrycznym da się go upiec czy trzeba jakiejś specjalnej maszynki do pieczenia chlebka?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!!!
Aleście wczoraj dały czadu z tym pisaniem!!!:szok: Było co nadrabiać!!!

Ja się dzisiaj jakoś bardzo źle czuję...Ciśnienie wysokie, puls bardzo przyspieszony i jeszcze ten ból głowy... :-( zaraz do łóżeczka na godzinę wskakuję bo Misiek właśnie zasnął...

Pawimi to mój mąż model podobny do twojego :-) piwko od czasu do czasu wypije ale wódki praktycznie wcale i pewniee dlatego wracając z jakiegokolwiek wesela to ja muszę go prowadzić do domu:-D (nieprzystosowany do picia wysokoprocentowych alkoholi hihih)

Mama Ciebie bardzo mocno przytulam... Uważaj na siebie przy tym krwawieniu:tak:

zuzkus dzięki za bezalkoholowe drinki!!!

Izulka świetnie że jedziecie odpocząć i to jeszcze w takie cieplutkie i piękne miejsce.... tylko pozazdrościć:-)

Dziewczyny wszystkie bardzo serdecznie pozdrawiam i uciekam do łózia
 
Ostatnia edycja:
Ewunia odpoczywaj i uwazaj na siebie....
i niech ten bol glowy przejdzie szybko! jak ja nienawidze kiedy mnie glowa boli :-(

Mamo dziekuje za linka!!!
Cholercia......... teraz zamiast popracowac to pewnie bede czytac :sorry2:


Siedze sobie w kuchni z laptopkiem, sama w domciu, wokol cisza tylko moj dobermanek lezy obok i tak glosno chrapie, ze tynki prawie spadaja ze scian...... :-D

.......no i czytam tak na szybko o dukanie.......
powalajace sa efekty, do ktorych doszly dietkujace dziewczyny! naprawde chyle czola.......
 
Ostatnia edycja:
Hejka!
No i tak wczoraj poszalelismy ze o 22.00 odpadlam ;-)
Dzis u nas slicznie choc mrozno wiec przelecielismy sie z maciejem przewietrzyc
Obiad mam na dzisiaj gotowy wiec moge z Wami posiedziec

Zuzkus - mi strzeliło 3000 postów też jest powód!!!

Upsss przeoczylam gratki!!!

I widzę że tu marzy się Wam spotkanie :) Super sprawa. Ja też chętnie spotkałabym się z Wami.

Ja do Krakowa mam tylko 100 km wiec w wakacje nie widze problemu

Nam sie marzy WV touran renault grand scenic Ford galakxy czyli duze autka

Pozdrawiam!
 
My mamy dostać od moich rodziców w " spadku" seat alhambra ale straszy model. Rodzice chcą sobie kupić nowe autko i oddać nam alhambre.

Zuza ja jestem za zwłaszcza że jak wiesz w tamtych okolicach spędzam wakcje :)
 
Mama, Gala, Weroniczka - nie załamujcie mnie baby... Ja moją dietę rzuciłam w diabły i teraz zamiast chudnąć to siedzę i wpierniczam jak głupia:(( Już mam 2 na plusie::((( Najpierw powinnam przestać kończyć za dzieci, później nie jeść słodyczy i ruszyć dupsko to powinno pomóc. No i jeszcze nie jeździć tyle samochodem.

Wzięłam się za mycie okien:)
 
Anaklim ja mam teorie ze to taka nasza uroda, geny i rodzinne sklonnosci. Ja jem morze slodyczy ruch to mam na spacerze z dziecmi nie cwicze a mam 54 kg, tylke ze ja jestem na bezglutenowej diecie wiec prawie jak ta dieta plaż południowych (beach south)

Pawimi wczoraj pisalas o tym ze twoj maz jest przyzwyczajony do 10-letniego auta. My 2 lata temu oddalismy z PLACZEM na zlom naszego 22 letniego "miska" renault 19. Dojezdzony byl jak kon po westernie wozilismy nim wszystko plytki meble nawet kawalerska kanape meza 100 km z rodzinnego domu. Potem ja jezdzilam na miejscu bo maz kupil WV T4. Jak sie zepsul to z zalem musielismy go oddac bo naprawa przewyzszala jego wartosc. Ale na prawde bylo nam go zal!!!
 
Hejka!Nam sie marzy WV touran renault grand scenic Ford galakxy czyli duze autka

obstawiam te same typy autek...... :tak:
na razie w marzeniach niestety........


Mama, Gala, Weroniczka - nie załamujcie mnie baby... Ja moją dietę rzuciłam w diabły i teraz zamiast chudnąć to siedzę i wpierniczam jak głupia:(( Już mam 2 na plusie::((( Najpierw powinnam przestać kończyć za dzieci, później nie jeść słodyczy i ruszyć dupsko to powinno pomóc. No i jeszcze nie jeździć tyle samochodem.

Kochana ja mam ponad 20kg na plusie........... :wściekła/y:
a "grzechy" popełniam te same, no teraz staram się nie jeździć autkiem jesli nie muszę i odstawilam slodycze.....
no i nie będę juz konczyc za dzieci.....
mea culpa......


mam pytanie do Was moje kochane..........
bo mam takie marzenie.........
a mianowicie marzy mi się żeby posiedzieć sobie w domku tak ze 2-3 latka i NIE PRACOWAĆ...... :zawstydzona/y:
(teraz mam działalność)
...i zajać się tylko domeczkiem i dzieciakami i takimi domowymi sprawami........ a jak dzieci podrosna troszke to iść do pracy.........

ja wiem, ze wiele kobiet nie chce tak......
ale sa takie co sa w domku..........
jak sie z tym czujecie? a finansowo wyrabiacie jakos?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ANAKLIM- czesc,ja tez przestalam dokanczac po dzieciach,nakladam im mniej :))
EWUNIA- czesc kochana :)
ZUZKUS- piekna fotka a Maciusia z tym Jego usmiechem to normalnie schrupac:):):)))))
IZULKA- jak tam nocka ,pospalaś??
GALA- przepis podam Ci wieczorkiem i robisz w "normalnym"piekarniku :))

co do Twojego ostatniego pytania to ja wlasnie jestem w takiej sytuacji...2 lata temu poszlam do pracy-salon z meską odieza-garnitury,plaszcze,koszule-wszystko dla mężczyzn-bylam w swoim zywiole ,mam gadane wiec :):):)))))))wyplaty byly od utargu-utargi mialam si wiec wyplaty po 2700-2300 zalezy jaki miesiąc,ale ...potem przyszedl kryzys ,faceci zaczeli mniej kupowac i wyplaty spadly na 1300zl ....:( a tu Domi w prywatnym przedsz.750zl Zuza w panstwowym 350 + paliwo i takie tam i przestalo sie oplacac-po 3 miesiacach takiej nędzy w zarobkach sie zwolnilam -przepracowalam tam rok a potem to byla mja decyzja ,zeby byc w domu,zająć sie wszystkim jak trzeba,dziecmi,ogrodem,domem i tak w styczniu minie rok jak jestem w domu i jak mi brakuje wyjsc to umawiam sie z innymi mamami na Stary Rynek w Poznaniu albo robimy babska impreze-laduje akumulatory i ...jest si.
jesli chodzi o kase to w Poznaniu rozne sa zarobki wiadomo jak wszedzie...
my szalu nie mamy ,ale dajemy rade-kredyt za dom,rachunki,przedszkole,paliwo i zostaje nam "na życie "okolo 2500 zalezy jakie rachunki-wiec tak jak pisze szalu nie ma,ale nie jest zle..
 
Do góry