reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

EWUNIA- masz nas-nam zawsze mozesz sie wygadać-my zrozumiemy jak nikt:)
jest ciężko bo początki takie są niestety ,ale dasz radę dzielna mamusiu...a Michaś da rade tylko potrzebuje czasu -dal Was wszystkich to nowa sytuacja...powiedz Michalkowi ,ze On juz jest taki duży i samodzielny i je inne posilki a Hania potrzebuje mlaczka od mamusi i pokaż fotki jak radzi Joaś-a Jej sie trzeba sluchać :):)))

jak Hani trzeba przebrac pampera to podaj Mu husteczki ,zeby podal Tobie..pieluszke niech Ci poda...jak Go zaangażujesz w pomoc bedzie czul sie potrzebny to może "zmięknie ":))

ja mialam dokladnie taką samą różnice-jak urodzilam Domisia to Zuza miala rok i 11 miesięcy :))i tak robilam jak Ci piszę...powoli ,powoli i potem zasypywala Go pluszakami jak czuwal :))

JOAŚ- widze ,ze wlecialaś wieczorkiem :))fajowo :))-jak minąl dzień ??:)
 
reklama
No mam chwilkę dla Was:) Dzieci oglądają Pszczółkę Maję i zaraz potem do łóżek spać :) Głowa już troszkę mniej boli więc wieczór będzie przyjemniejszy :)

mama widzę że z urlopami robicie dokładnie tak samo jak my. Dwa tyg. latem i tydz. zimą. Tyle tylko że mój mąż nie zarezerwował sobie urlopu na okres ferii i tym samym zmusił nas do siedzenia w domu a mielismy jechac na wieś. Dzieci nigdy nie wysyłam samych na wczasy. Raz może dwa razy zdarzyło się że Staś został na jedną noc u babci :)

ewunia Joaś mądrze gada. Słuchaj się jej. Ja jak karmiłam to robiłam dokładnie to samo tzn. pozwalałam się przytulać mimo ogromnej niewygody czy czytałam książki albo poprostu prowadziliśmy sobie rozmowy :) No i zawsze pozwalałam nas pomoc przy maleństwie. Kąpałam w czasie kiedy chłopcy też byli w wannie więc mogli patrzeć jak Małgosię myję. I jakoś nigdy nie miałam zadnych problemów z zazdrością jednego o drugie.

Sempe fajnie że wyszliście na prostą ze zdrowiem. No i zazdroszczę wczasów. My zapewne pojedziemy znów nad morze ale tym razem dostaliśmy zaproszenie od Aneczki ( pamiętacie ją? ) i chyba skorzystamy z niego :) Będzie wesoło jak tyle dzieciaczków się zbierze no i dla nas taniej.

Joaś Twój synek to pięknie rośnie. Moja Małgosia teraz nosi ubranka 80 więc niewiele większe.

Dla reszty całuski.
 
wrocilam z wazenia,maly ma 4,690kg wiec jest si:tak:

czytam was i:tak: sciagam pokarm,mloda bez poprawy,spi w dzien,jest niewyrazna bardzo,:wściekła/y:nic nie gada,wyglada jak cien dziecka:szok:
Patryk spi od 16.00,zjadl w przychodni z butli a ja sciagam na jutro rano bo teraz mi cyce rozsadza a on ani mysli mamie ulzyc a umowilam sie do playgroup z kumpelka,ide na kawe,dzieci pobrykaja a ja sie wypindrze,poczuje sie znow mloda i piekna:-D
 
weroniczka- tak,my juz od kilku lat tak robimy ,ze mąż bierze 2 urlopy w roku :)

bedismall-pewnie-wyszyluj sie-bedziesz wyglądala jak milion dolarów-pierś do przodu-masz ,to wypinaj:))) i idz na spotkanie-każdy powód do wypindrzenia jest dobry :):)))
ciesze sie,ze Patryczek tak pięknie rośnie...
ukochaj maluszki :)


mąż obiecal masaż idę sie przypomnieć :))



do jutra!
 
Witam wieczornie :-)
Komp w końcu odżył do końca - moge edytować dokumenty :-D.
W zwiazku z tym prezentuję Wam Arturka z dzisiaj. Tak wygląda moje dziecię, proszę państwa

A dla porównania Arti w wieku 1miesiąc i 2dni
 

Załączniki

  • Arturo2m2tyg.jpg
    Arturo2m2tyg.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 31
  • Arturo1m2dni.jpg
    Arturo1m2dni.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
SEMPE- cześć kochana:))ciesze sie ,ze zdrowie u Was :))chorobie mówimy- WON!!:)

a przez jakie biuro znalazlaś wycieczkę??ja też myslama o Turcji dla naszej 4-ki..
napisz coś więcej-moze sie razem wybierzemy :):))
moze na wakacjach uda nam sie wyluzować :):))i wrocimy w 5-kę:)

ja też nie zmienialam suwaczka za kazdym razem..


jedziemy przez TUI do Kusadasi www.ephesiahotel.com 14 czerwca na tydzien, szukaj szukaj:-)

Joaś śliczny ten Twój synalek!!!!

Mała się obudziała więc lece, będę chyba dopiero w czwartek, mąz zabiera na 2 dni mojego kompa do Wrocławia do swoim informatyków muszę mi troche podrasować!

dobranoc Kochane
 
witam z poranną kawą :)

SEMPE-POPATRZYMY,POSZUKAMY-SIĘ ZOBACZY :)) może coś wymyślimy :)))
wracaj do nas szybko :))
widze,ze suwaczek mknie do przodu-super:))ćwicz ,ćwicz!!

JOAŚ- cudny,dorodny maly mężczyzna:))
ślicznie rośnie:)) ukochaj Go i pozostale dzieci :)


jak u Was po nocy-wszystkie wyspane ??

my wyspani,ale trzeba bylo zawieść dzieci do przedszkola a u nas taaak wieje i nie chcialo mi sie z lóżka wychodzić..no ,ale teraz dz. w przedszkolu a ja wcinam pyszne bulki i precelek makowy francuski czeka wiec dzień zaczyna sie milo:)

pozdrawiam i bede wlatywać :)
 
Witajcie!
Dzieki dziewczyny za miłe słowa. U nas też wieje. OKROPNIE.
Mama05- zazdroszczę bułeczke, smaka mi narobiłaś, a ja drugi dzień bez pieczywa i innych przyjemności. Zaczęłam dietę, bo ostatnio przytyło mi sie bardzo. Nie jem nabiału a jestem jego wielbicielką. No i szukałam różnych smaków - tak szukałam aż urosło mi tu i ówdzie sadło. Masakra. 6 marca chrzest Artura a ja nie mam czego założyć, mało tego, proporcje ciała takie, ze nie bardzo mam co kupić. No więc czas poograniczać ostro jedzenie, bo sama mam złe podejście do siebie. Oczywiście jak ograniczam to o niczym innym nie myślę :-D. Poza tym to wczoraj uda lo mi się zakończyć dzień kolacją o 19.15 a szłam spać o 24, czyli pełen sukces. Dziś jak mi się coś chce żuję gumę na zmianę z pestkami z dyni.
Dobra, ponudizłam, pochwaliłam się i teraz zmykam wieszać pranie i chowac kolejne ciuszki Arturro. Masakra jak ten człowiek szybko rośnie ;-)
 
JOAŚ- na pewno uda Ci sie osiągnąć cel bo Ty zawsze uparcie dążysz do celu :)

dietetycy zawsze mowia,ze jak sie chce schudnąc to nalezy nalożyc sobie takie porcje jak zawsze i ..zjeść polowe-cześto a male ilości:)
no i polecam herbate zieloną -pomaga w spalaniu tluszczyku :))


ja wlasnie bylam na ogrodzie ratowac drzewka-mam przywiązane sznurkiem do plotu i pozrywalo-tak wiejeeeeeeeee...co z ta pogodą????

A W TV slyszalam dzis ze od polowy lutego znowu mrozy w dzień do -15 stopni i masa śniegu :(((
 
reklama
Do góry