reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

JOAŚ- na pewno uda Ci sie osiągnąć cel bo Ty zawsze uparcie dążysz do celu :)
Kochana, no to poległam :-( Wczoraj miałam jakiś "jedzony" dzień, trudno, muszę się przyjrzeć, bo często tak reaguję podświadomie na napięcia, stresy różne.
Moje drogie życzę Wam miłego dnia, nie poddawajcie się w walce o siebie, dzieci, mężów, o szczęście. Uciekam do moich małych pociech, bo jakies kwękania Arturro dochodzą z dołu.
 
reklama
Kochana JOAŚ- a ja w Ciebie wierzę ..to tylko chwilowy kryzys...tak wlasnie myślę ,ze poki bedziesz myślala ,ze jestem na diecie to bedzie Cie dopadać glodomorra...

trzeba starać sie nie myśleć ze to dieta a zmiana sposobuj żywienia:-D:-D:-D

dasz rade-jestem z Tobą siostra!!


PAWIMI- kochana a jak u Ciebie po tych śnierzycach??????????????????

milego dnia kobietki i smacznej porannej kawki:tak:ja wlasnie zasiadam:-)dzieci w przedszkolu a ja za 2 godzinki jade po spożywke do Poznania i wracając odbiorę Domisia.

BEDI,EWUNIA- badzcie dzielne ..spokoju życzę a wszystko bedzie si;-)

AZILE- a jak u Ciebie na froncie?????????jeszcze ferie ??

pozdrawiam caly Gang Olsena:-D:-D:-D:-D
 
Mamo05, kochana, to nie kwestia że jestem na diecie. Ja i tak na diecie jestem, bo jestem mamą małego alergika. Nie jem całego nabiału - mleko, kefiry, jogurty, śmietany, twarogi, sery - to nie dla mnie. Nie jem: orzechów wszelkich, czekolady, cytrusów, truskawek - nawet w dżemach, ogórków kiszonych - podnoszą histaminę, pomidorów - soków, przecierów, świeżych. Nie jem wołowiny, cielęciny, selera. Jem jajka, bo nie szkodzą :-). Nie jem ty;u rzeczy, ze aż pewnie coś pominęłam ;-). Dlatego ograniczanie kolejne jest ciężkie, bardzo ciężkie. A ja lubię jeść i odstresowuję się jedząc. Bardzo odstresowuję.
 
witam!

komp podreperowany, małżon wczoraj wieczorem wrócił:-)

Joaś rozumiem Ciebie bardzo dobrze!!! ja tez tak mam ze bym zajadała wszystkie stresy i niepowodzenia, jakos mi się ostatnio udaje i wierze ze i Tobie się uda!!!

Mama05 ten wiatr jest okropny!! i tez słyszałam ze mrozy mają wrcócić!!!:no::wściekła/y:

za 9 dni wyjazd:-) na weekend do Krakowa BEZ DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pewnie myslicie ze co ja za matka ze tak sie ciesze... ale powiem WAm ze muszę troszke odsapnąć....padam na pysk


miłego dnia.
 
JOAŚ- oj kurka siwa zapomnialam ze Ty masz alergika....
no ja wiem jak to jest z tym jedzeniem -sama radość i przyjemnośc...no cóz wspiera Ciebie z calych sil ..

EWUNIA- jestem z Tobą i mam nadzieje ,ze Hania nie ma juz kataru...

SEMPE- wclae tak nie myślimy o Tobie-każdy potrzebuje odpoczynku-mamy też..wiec przyjemności w Krakowie-bylam tam z Tomem na spontaniczym 3 dniowym wyjeżdzie...pozdrów Kraków ode mnie:)))))))))))))przyjemności!!
 
Mama05 - coś nam dziewczyny zamilkły straszliwie, mam nadzieję, ze to nie dlatego, ze coś złego się dzieje...
Oddałam Tynię do sąsiadki - jest tam dziewczynka troszkę młodsza, ładnie się bawią - mam zabrać przed 14. Wiec zmykam do obowiazków codziennych.
Może macie jakiś pomysł na obiad?? Kurka siwa, nie mam ostatnio inwencji dla dzieci. Poza zupą - dla dzieci robię pieczarkową.
 
Joaś ja od dłuższego czasu mam wrazenie ze ciągle to samo gotuje a musze mieć zawsze 2 dania!

zupa u mnie : ogórkowa krupnik pomodorowa kalafiorowa rosół z makaronem albo rosolnik z ryżem! mięsko ze zupki zawsze znika w mig:-) a tak mi się chce barszczu ukrainskiego!! ale dzieciary tego nie chcą jesc:wściekła/y:

drugie danie to tak: makaron ze sosem bolonskim, ziemniaki smażone piersi i surówka albo mielone albo pulpety gotowane w sosie koperkowym, kasza z gularzem z indyka, ryż z potrawką z kurczaka, kluski leniewe z białego sera z cukrem, pierogi z mięsem, naleśniki na słodko, ryba frytki i surówka
hmmm wcale nie mam takiego beznadziejnego tego menu dla nich!! dopiero jak tu napisałam to widze ze jedzą DOBRZE!

dla mnie i męża to czasami gotuje osobno bo my lubimy brokuly szpinak fasolke i wszelkiego typu zapiekanki z serem! oj ale głodna się zrobiłam

PS i zawsze gotuje tyle ze mam na 2dni nawet ziemniaków wiecej to albo podsmaze albo przygrzeje bo inaczej bym cały czas stała przy garach!!!!!!!!! a kiedy bym iała czas na BB:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam

Sempe ja ci się wcale nie dziwie że chcesz odpocząć od dzieci i domowych obowiązków. Jakbym mogła to tez bym chętnie się chociaż na jeden dzień dzievci pozbyła i sie wyspała..... a twoje menu jest całkiem imponujące
mama dziękuję za ciepłe slowa i wsparcie.Niestey Hani katar nie przeszedł ale jest nieco lepiej niż było.
Joaś trzymam kciuki za twoją dietę i życzę szybkiego sukcesu. Biedna jestes z tym nabiałem.
Weroniczka, Izulka, Joaś, mama dziękuje za rady ... Spróbuję zastosować i niedługo napiszę jak rezultaty...

Narazie mam coraz mniej pokarmu. Nie wiem czy to przez brak snu czy ciągłe nerwy :(. Próbuję utrzymac tą laktację na jakimś poziomie. Przystawiam małą co chwilę, odciągam pokarm, piję hektolitry wody- i nic
Już w desperacji zastanawiam się czy nie kupić jakiejś mieszanki... :( Mala wczoraj przez całą dobę przespała ledwie 8 godz.
dziś w nocy łącznie 5 godz, a w dzień do tej pory tylko 2 godz...

Brak mi sił

mamusie alergikow pytanie do was - czy któras ma odkurzacz wodny? Jak tak to jakiej firmy i czy jesteście zadowolone? żastanawiam się nad kupnem ale to kupa kasy więc chciałabym znać opinie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry