reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

joas jeju masz 5ke ale super :)
mama05 trzymam kciuki za starania

my nie wiem czy wogole zaczniemy teraz mam implant wiec musialabym go wyjac ale maz ma spore obawy czy damy rade zreszta ja tez nie wiem czy psychicznie podolam haha
moja 3ka daje w kosc niezle haha

teraz pracuje ucze sie jezyka dbam o figurke musialbym to rzucic w sumie moge ale boje sie czy damy rade z 4ka i to sa te leki ale mysl o kolejnym maluszku jest silna i to bardzo!!!
 
reklama
jestem i ja :)z koleżanka kawą :))

IZULKA- noo kochana ,poszalalaś,ale ja potrzebowalaś to dobrze ,ze sobie popilaś z mężem w domku:))pisz jak możesz bo chcemy wiedzieć co u Ciebie .
ukochaj maluszki :))

Witam póznym wieczorem po dłuugiej nieobecnosci..

Nie pisałam z powodów osobistych, wybaczcie ( więcej na :ninja2: )
Mam nadzieje, że jeszcze mogę z Wami pisać tutaj :zawstydzona/y:
MAUREEN-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie ciesze ,ze wrocilaś...już myslalam,ze Cie nie zobacze...:( ale super ,ze jesteś i pisz kochana,pisz !!:):):))))
hej!
mało piszę, bo wróciłam do pracy; poza tym Radek dostał antybiotyk - katar ciągnął się i ciągnął,w niedzielę zaczął inaczej niż zwykle kaszleć i oddychać, oczy zaczęły mu ropieć...no i mamy...w sumie to chyba nawet się cieszę i mam nadzieję,że w końcu pożegnamy się z choróbskiem...
idę poczytać co u was :-)

IWOSZ- zdrówka dla Radka i przyjemności z pracy a do nas zaglądaj jak tylko mozesz :)


MINISIA- pewnie takie same obawy byly -czy damy rade z 3-ką :)) mysle ,ze jak masz takie silne pragnienie(jak ja) to sie zdecydujesz bo jak jest chęć to i sposób sie znajdzie..
dbasz o figure-widzisz efekty to to samo zastosujesz po ciąży :))

u nas znajdziesz wsparcie -NIKT Cie tu nie zniecheci do posiadania kolejnej dzidzi

witam pozostale mamuśki:)
 
Hej,
my od 6 na nogach, piękny słoneczny dzień a Hanka ma taki humor, że bez kija nie podchodź. Jęczy i jęczy, nic ja nie cieszy. Pierwszy raz takie muchy w nosie. Jest niewyspana ale nie da się położyć o tej porze. Zapakuję ją do wózka, to zimne powietrze ją owieje i padnie. Zimny wychów...;-)
Narazie:-)
 
Cześć dziewczyny!
Dziś piękne słońce ale zimno straszliw, słońce jednak dobrze mi robi na głowę i tego sie trzymam :-D
Maureen droga, cieszę się, ze jesteś, ściskam ciepło
Izulka, moja Tynia wstała lewą nogą, więc wiem co czujesz
Iwosz - dobrze, ze juz zapanowaliście nad choróbskiem, czasami niestety trzeba postawić na antybiotyk
Dobra, zmykam, ściskam ciepło. Arti chce cyca. Znowuuuuuuuuu...........
 
Oj, macie racje z tymi humorami... Młoda na dworze zapatulona. Ja zdążyłam ogarnąć dół domu i nastawiłam pranie. Udało mi się już parę razy wywalić na dwór, to potem wszystko tak pięknie pachnie.
Idę coś zjeść.

A mam prośbę- czy któraś z Was zna jakiś tani nocleg w Warszawie( wiem, ze to głupio brzmi tanio-Warszawa). Wybieramy się na majówkę z dziećmi do centrum Kopernika i Muzeum Powstania.
Nocleg jak najbardziej mógłby być na obrzeżach miasta. Łudzę się że wtedy tańszy.... Wczoraj zaczęłam szukac po forach, ale tutaj też warto spytac:-). Dziękuję za potencjalne informacje.
 
helooooooł:-)

wrociłam ze spaceru, muszę Wam powiedziec ze to cholernie mnie męczy! Uranie Angelinki Alicji i Młodego i potem szybko siebie!! Angelina sama schodzi ale maluchy biore na ręce i "lece" z II piętra z nimi a waża razem 22kg:szok: niech ta wiosna juz bedzie to tych lumpów nie będę musiała zakładać! staram się codziennie choć na 30min z nimi wychodzic, Angelinka w poniedziałek wraca do przedszkola po 4tyg siedzenia w domu....ufff

Izulka ja tez Poznań

Joaś to aż dwie wpadki "zaliczylście'???:szok::-D:szok::-D to miłe hihihi ja tylko pierwsze, kolejne to zaplanowane co do dnia, cięzko się teraz zdecydować.... chyba tez zalicze wpadke:-D ale najpierw muszę po żyć!!!

Maureen!!!!! Witaj i juz lece na T poczytac co tam u Ciebie się działo!

Minisia, ja mam 4dzieci i jakos nie wyobrażam sobie by było mniej:-) witaj.

Mama05 w tym roku grilla u Ciebie nie podaruje!! Słonce było u nas chwile ale zimno! miałas racje wraca zima brrrrrrrrrrr

Odliczam dzis dni do przyszłego weekendu!!!!!

miłego dnia
 
reklama
Joaś[/B] to aż dwie wpadki "zaliczylście'???:szok::-D:szok::-D to miłe hihihi ja tylko pierwsze, kolejne to zaplanowane co do dnia, cięzko się teraz zdecydować.... chyba tez zalicze wpadke:-D ale najpierw muszę po żyć!!!
Sempe, z mojego punktu widzenia nie były to wpadki, bo zakładaliśmy że dzieci moga się pojawić. Chodziło mi bardziej o to, że nie działaliśmy tylko i wyłącznie w celu poczęcia dziecka. Nigdy tak nie robiliśmy. Martynia poczęła się 13 miesięcy od urodzenia Bartka - nadal nie miesiączkowałam od porodu, nie karmiłam Bartunia już ponad miesiąc.
A Artur... No właśnie, to nie była wpadka, bo jak wiesz dopuszczaliśmy poczęcie dziecka. Wpadka jest wtedy, gdy wpadasz w panikę totalną, ze pojawi się dziecko. A u nas tak nie jest.
 
Do góry