reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Hej kochane,

ja na razie będę pojawiać się i znikać jak murzyn na pasach, raczej poczytam niż popiszę, ale już jestem z powrotem :tak:
Dziękuję za dobre " przywitanie znów "
 
Joaś Kochana mam nadzieje ze nie uraziłam Cię!! miałam bardziej na myśli to ze masz dzieci 'planowane" ale w innym terminie niż tego chciałaś! dobrze ujęłas ze WPADKA to potem panika ze się bedzie miało dziecko!
łączy nas to ze chcemy miec dużo dzieci:-)
przepraszam ze Cię źle zrozumiałam:-)

lece pranie powiesić i ogarnąć, za godzinke na aerobic;-)
 
O matko dziewczyny o mały włos nie wywaliło mi pieca c.o:szok:.Mąż pojechał na nockę i zostawił mi otwarty popielnik, żeby sie mocniej rozpaliło.Miałam zamknąć za 5 min a zrobiłam za 40!:szok:.Jak sobie przypomniałam i wpadłam do kotłowni to na piecu było ponad 120C!!! Skala jest do 120.Wszystko furczało, grzmiało. dobrze, ze mamy zawór bezpieczeństwa, to z nadmiaru ciśnienia wywalił trochę wody-dzięki temu miałam:wściekła/y: dodatkowa robotę. Za to mam ogromna 3 osobowa wannę wrzątku, który zrzuciłam, żeby naszła zimna woda i kaloryfery nie pękły. Ufff, ale nogi mi trzęsły jak już zadziałałam. Dobra, idę się moczyć.
Dobrej nocy:-)
 
Izulka, no to mialas szczescie!!! Ale kapiel tez, wygrzalas sie za wsze czasy ;-)
A ja dzis mam spotkanie w przedszkolu. Na temat sposobu wprowadzania dziecka do grupy :-). Martynia rusza do grupy maluszkow 1 marca. Trzymajcie kciuki!!!
Do tego wszystkiego mam dzisiaj kolegów do chłopaków popołudniu - jeden do Barta, drugi do Marcinka. Ten do Marcinka to nocować będzie.
Co jeszcze? Dzień jak co dzień, zupa się gotuje - dziś pomidorówka i pierogi z serem. Do tego zrobię na przekąskę muffiny czekoladowe. ja przekąszać będę pestki z dyni i pestki ze słonecznika. Nie wiem czy schudnę, ale się dożywię ;-)
Dziewczyny, miłego dnia, chociaż pogoda nie napawa optymizmem. U nas od rana pada deszcz i śnieg z deszczem....
 
Witam!

poczmurno na dworze starsznie!

Izulka miała szczęscie, dobrze ze Wam sie nic nie stało!!!

Joaś u mnie też pomdorowa z makaronem i pierogi leniwe:-)

dzis mam dzien latania więc raczej juz nie zajrze, zaraz na zakupy potem kosmetyczka potem jade po Rafałka, dzis wraca z ferii, czekam na mame bo bez niej nie zdziałabym nic!

PS jestem zakochana do granic wytrzymałosci;-)

pa
 
hej dziewczyny!!!
Maureen świetnie że jesteś!!! dziewczyny sie martwiły!!!
Joaś mocno trzymam kciuki za Martynie!!! Wiesz też się przymierzałam dziś do pomidorowej ale stanęło na kremie z zielonego groszku i potrawce z indyka (jak mi dzieci dadza zrobić;-))
Izulka no to niezłą przygodę miałaś z tym piecem. Dobrze ze nic sie nie stało!!! A jak Hania się ma??
Pawimi co u was??? odezwij się...
Bedismall jak się ma twój Patryczek i reszta gromadki?
Mama poszłam za twoją radą i poobcinałam te wystające korzenie z mojego storczyka:-)

Wczoraj mąż mi zrobił przyjemność!! Odwióżl Kasię do przedszkola i wrócił do domu zamiast jechać do pracy. Wziął sobie dzień wolnego i wziął nas wszystkich na długi urodzinowy spacer..... Szkoda tylko że Kasi nie było z nami. Ale ten spacer naprawdę mi się przydał. Hani wreszcie prawie przeszedł katar :-D więc radość jest wielka!! szkoda tylko ze dziś pada i narazie nie wyjdziemy nigdzie... potem wkleję fotki ze spacerku.

buziaki dla wszystkich!!!
 
Hej witajcie
dziękuję za dobre słowo.
U mnie ostatnio przez tydzień mąż miał drugie zmiany czyli od 13-23 w pracy i wszystko właściwie na mojej głowie. Jeszcze załatwiałam drewno, rozładunek i takie tam, wywiadówki, bale karnawałowe. ale od dzisiaj mąż ma 10 dni wolnego:-D. Dzieci od dzisiaj zaczynają ferie, to sobie odetchniemy wszyscy. Syn jedzie do moich rodziców do Koźla. Zuzia zostaje z nami. Przyda się taki układ bo dzieci muszą odpocząć od siebie:tak:. Poza tym musimy się skupić teraz na Zuzi bo ciągle zalicza w domu wpadki, ścigamy ja ze wszystkim. I trzeba to zmienić bo widzę , że córka zaczyna to źle odreagowywać. Pójdę tylko z nią może do kina, na basen i lodowisko do Gorlitz. Trochę z tatą tylko i może polepszy się nastawienie. A nie tylko mała Hania:confused:.

Ewuniaf- Hania po wczorajszej podwyższonej temp.dzisiaj szaleje:rofl2: i wszystko ok jest:tak:

U nas też leje od nocy:wściekła/y:

Sempe- :-D oby jak najdłużej taki stan
 
Izulka to świetnie że Hania ma się dobrze!!:-) I zazdroszczę ze będziesz miała tak dlugo męża w domku!!! Życzę wam udanych ferii!!!
 
reklama
:-D masz rację, to fajnie jak się jest razem:tak:

O:szok: Mubarak właśnie podał się do dymisji:szok:. Cieszę się ale boję się rządów islamistów. Teraz siedzą jeszcze cicho ale za pół roku:szok:I będzie drugi Afganistan, na nic nie bedzie wolno, analfabetyzm i Egipt cofnie się:-( o 100lat.
 
Do góry