reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hejka..

Pawimi
szczujesz :-p ja tez jeszcze w lipcu siadałam na schodach na tarasie z pifkiem ..
a teraz na wypoczynku pod kocem z gorącą herbatą..

ale ...przyjmuję to zgodnością :-D


Dorota
u nas ubezpieczenie 42zł-zebranie mam w środę wiec ja się będę za portfel trzymać.
a jeśli chodzi o pracę jestem mobilną kosmetyczką:-) miałam gabinet stacjonarny ,ale od września zmieniłam formę pracy .



Joaś
?????????????????????

Weroniczka
??????????????


Wisieńka
jak było na warsztatach?? kupiłaś tą odżywkę Jantar?



miłego dnia,ja idę porządkować domek ..
dzis ostatni raz w sezonie poprzycinam krzewy na ogrodzie.


ale ....będę Was miałam na oku :-D:-D

komu m&m'sa??:-p
 
reklama
witajcie

U nas szaro, buro i ponuro - czyli jak to na Wyspach.

pawimi - ja chętnie parę kilo w na cyce oddam!!!!!! Będzie Ci miękko na nie padać hihi.

Dziś dzieciaki troche pospały, więc nie jest tak źle, choć Alinka nadal miała w nocy temperaturę - nie wiem o co chodzi.
 
Katrina dawaj te cyce hehe, przydadza sie :-D moze juz nie stane do konkursu miss bikini z racji podeszlego wieku ale dobry cyc nigdy nie zaszkodzi ;-)
Dzisiaj piekny dzien - sloneczny i da sie oddychac bo tempka spadla ponizej trzech dych. Niewiele co prawda ale zawsze 27-28 stopni jest bardziej znosnie niz 40:tak: Ja nie wiem co sie stalo z tym naszym klimatem, lato bylo takie SE a jesien przywitala nas upalami. Biedne dzieciaki ktore musza sterczec w szkolach, zwlaszcza w tych bez klimy. Ale juz nie narzekam, biore co daja bo jak sniegiem przysypie to znowu zatesknie do upalow :-p
Moj synus w sobote wyfruwa.....synowa niezadowolona i wcale sie nie dziwie. Szkoda ze ona tak daleko mieszka, musze ja zaprosic na ktores swieta, na pewno jej przykro bedzie ze sama zostanie :baffled: Chcialam zeby w pazdzierniku do mnie przyleciala na tydzien, moze dwa ale nie wiem jak u niej z praca i studiami.
Dzis wieczorkiem ide na babskie party do sasiadki. Mam tez w planie ambitny obiad przed wyjsciem w zwiazku z tym zmywam sie wczesniej z pracy.
Mamusiu a czemu ostatni raz przycinasz krzaki? u nas panowie scinaja trawe i zielsko do konca padziernika.
Musze koniecznie zakupic jakies jesienne badyle bo juz czesc tych typowo letnich kwiatow mi wymiera. To nic ze upal,natura jednak czuje sezon.
Widzialam fajna fotke calej trojcy Wisienki na FB :-):-)
Zuza dalej skacze na mezu?? znaczy przepraszam, wita sie? :cool2: faktycznie bedziemy miec kolejna brzuchatke na watku :-p
Joas? jak samopoczucie? wszystko w porzadku?? nasza gwiazdo wieloramienna? ;-)
ok, lunchyk skonczylam, moge wracac do pracy......sciskam i pozdrawiam.
 
Bedi, bedi hahaha ale sie usmialam, mowisz szmate babie pokazac juz jej humor wraca :-D
No a jak??:rofl:

Kurczę teraz mnie też przeziębenie bierze...misiarska możemy podać sobie ręce...
Pawimi - och ty babo...u nas już też okropna angielska mokra i zimna jesień - bleee!!
Ja próbuję z moim m rozmawiać na zaległe tematy ale wścieka się i nie chce kompromisów, ciężka z nim przeprawa.

Dorota jak tam na froncie?

wiśnia, joaś, weroniczka, sempe, ewuniaf, gdze wy babki?
 
Oj......... Jak mi tęskno do ciepłych dni.... U mnie same okropieństwa. Wczoraj córcię chciałam odwieźć do przedszkola, no i samochód nie odpalił. Dodatkowo dowiedziałam się, że od 1,5 tygodnia w wodociągach jest obecna bakteria coli, a ja się dowiedziałam wczoraj i to z gazet. Podobno nie obejmuje mojego domu, tylko do jakiegoś numeru u nas na wiosce, ale w takiej systuacji nic nie wiadomo. No i od soboty złapała się na pułapkę trzecia mysz. Po prostu jak się wali... A jutro jeszcze piątek trzynastego... Dobrze chociaż, że zdrowieję...
 
Pawimi - no to na co mi się w tym podeszłym wieku cyc sypnął????? Jak człek mógłby na miss bikini startować to ledwie w B miseczce cos tam upchął, na co mi teraz takie amortyzatory?????

A tak apropos - moja babcia Ś.P. dzieki swoim amortyzatorom przeżyła kiedyś bliskie spotkanie z tramwajem - dosłownie, dzięki obfitemu biustowi odbiła się i nic się jej nie stało, a zagapiła się i nie zauważyła, że tramwaj jedzie.
 
Katrina widać cyce sie czasem przydają ,nawet życie mogą uratować :-).

Pawimi zazdroszczę pogody :-), korzystaj ile sie da :-)

Bedi dzięki u mnie lepiej :-).

Kochane u mnie lepiej ,wczoraj doszlo do pogodzenia sie z M i koniec cichych dni :-). Ale ja nadal bez nastroju jakoś i sama nie wiem dlaczego .

Oliwka odebrana ze szkoły ,dzieci sie bawią o 16 wychodzę z nimi i o 17 jadę ponad 100 km do rodziców do Rybnika,wracam w poniedzialek wieczorem,dzieci sie bardzo za dziadkami stesknili ,ostatnio widzieli sie ponad miesiąc .
 
hej kobietki
postanowiłam wziąć się w garść i wrócić na łono forumowe
mialam troszke zmartwien ale postanowilam odciąc się od tego co mnie przytlacza i zaczac lepiej zyc
no i stęsknilam się mocno
pozdrawiam gorąco --- i teraz postaram się wymienic - zobaczymy jak z moja pamiecia:-p:---tylko nie wiem czy w kolejności alfabetycznej---czy tez wiekowo:cool2::-D haha---- moze alfabetycznie:-D bedi.....oj oj oj---to moze jak będzie mi się przypominać bo się okaze ze alfabetu nie znam:sorry2: mamusia, pawimi, zuzia, weroniczka, joasia, wisienka, katrinka, madlen, paticzku, sempe, dorota, misiarska...

mamusia - jak domi w szkole?... u nas w miare oki---pomalutku wdrazamy sie w odrabianie lekcji---mat juz zostal przesadzony i siedzi z dziewczynką:cool2:..............."i jakaś mala się w nim zabujała":-D............... i gdzie Twoje szanowne oko?????????? pytam się ja................ ja tu jeeeestem............. i ide robić kawke lateee :p
pawimi - nie potrafie sobie nawet wyobrazić jak bym isę czula gdybym wiedziala ze moje dziecko będzie w niebezpiecznym miejscu...mam nadzieje ze dla Ciebie będzie to jak najmniej stresujący czas--- a na jak dlugo w ogóle wyjezdza?
 
Ostatnia edycja:
witam ,ja znowu jak po ogien :zawstydzona/y::sorry:
starszaki w szkole i mialo byc wiecej czasu a tym czasem tego czasu brak..musze sie lepiej zorganizowac ,ale to od srody jak m wroci do pracy ;-)
nie wiem nawet co u was..:-(
Pawimi &&&& za syna,zeby szczesliwie wrocil do domu !!!...
milego weekendu :))
 
reklama
jestem i ja..


Hana

jak dobrze,ze się pozbierałaś ..co to za smutki trapią Twe oblicze?? bo wiesz..jak czeba komus nawalić
to dawaj cynka i lecę z odsieczom:-D:-D

a Domi w szkole oki..daje radę ,jeździ gimbusem razem z Zu.dzielnie nosi plecak,śniadaniówka zawsze jest pusta:-p
a siedzi w ławce ze Stefanem :cool2:podobno fajny chłopak:)
super,że i Twój sobie radzi :tak:


Madlen
oj,oj ..kiedy Ty do nas wrócisz:sorry:


Patik
kochana jak u Ciebie ?


Dorota
dobrze,że z mężem już si :)

Pawimi
:-D ale się naśmiałam z tego ,że Zuza skacze na mężu :-D wyobraźnia popracowała i :-D


Zuz inka
no jak tam ??:cool2:


Wisieńka
???????



my dziś od rana na zakupach dla córki-spodnie,skarpety,majty,rajstopy,bluzki...
potem do gabinetu po ostatnie rzeczy-wczoraj była przeprowadzka..i potem znów do Centrum handlowego-w h&m jest promocja -->kupisz jedną parę spodni to drugą masz za połowę ceny-->mąż jest wzbogacony o 2 pary jeansów.
potem jeszcze w atlanticu staniczek dla mnie.


jak wrociliśmy do domu o szybko do garów bo każdy głodnyyyy.także ziemniaki z masłem ,ryba i kapustka kiszona..
teraz kawa i bb a Tom składa komodę.

miłego dnia..choć u nas od nocy leje,pada,przestaje i znów pada...





yyyyy---> gdzie Wy som ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry