reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Jestem i ja!
Zimno brrrrr, leje leeeeee a Marysia znowu ma chrype i katar. JA CHCE JUZ WIOSNY!!!!

Starszaki poszly do szkoly, obiadek zrobiony a domek ogarniety...z grubsza, ale nie mam dzis weny na jakas intensywna prace

Pozdrawiam! A Wy gdzie????
 
reklama
Witam sie i ja poniedziałkowo :-)

Patusi juz przeszło i miałam nadzieje ze wybierzemy sie na spacer a tu leje i wieje i uziemione znow:eek: Noc do bani ja juz nie wiem co jest była młodsza przesypiała całe noce a odkąd chodzic zaczeła to masakra :crazy: ja dzis natchnienia dostałam i za szafy sie wziełam typowo letnie ciuszki buty popakowałam zeby wpakowac na sama gore a na doł powyciagac juz grubsze inaczej sie nie miescimy ;-).Młoda tz Dorota znowu fochy od rana zwarjuje z nimi zanim minie okres dojrzewania :szok:

Majqa zdrowka dzieciaczką :tak:

Zuz-Inka mniam pychotka ciastko tylko szkoda ze to co najlepsze w dopke idzie;-):-D ja tez kawa sie reanimuje własnie...
 
Witam sie poniedzialkowo. Nie chcialabym Was denerwowac, ale u nas od wczoraj jest cieplutko I slonecznie, wiec korzystamy. Przesylam gorace pozdrowienia.
 
Ale po co, nam tu dobrze :-)

Popieram.:tak:

Nie ma mnie, bo Arti chory. Gorączka do 39,6 C i generalnie tyle. Mnie w weekend zmogło rzyganko i ogólne osłabienie. Powoli staję do pionu choć ciężko niemożliwie. W dodatku już muszę jechać po uczniów, przedszkolaki solidarnie w domu zostają. A o czym marzę? O kołderce i lulu.
Katrina ciesz sie pogodą, nie drażnisz, nie zazdroscimy do bólu ;-)
Patik ale gosć torpeda. No to teraz będzie Ci porządki robił...
 
czesc mamuski :)
wracam,postaram sie juz byc w miare regularnie ;) w wolnych chwilach poczytam co u was :)
katrina u nas super pogoda !po kilku deszczowo wietrznych dniach jest cieplo,na krotkim rekawie mozna chodzic :)
pozdrawiam cala ekipe , no i witam nowe mamuski :))
 
reklama
otwieram rano forum i az se monitor oplulam :-D no nic, wazne ze ludzie poczucie humoru maja ;-)
Joas - oszczedzaj sie kochana, zdrowka dla Artiego.
Zuza - prosze mnie nie szczuc slodkosciami, kawe przyjme chetnie ale ciasto...to wiesz co? :-p

Katrina, Madlen - to chyba moje dzielenie sie sloneczkiem dotarlo do Was :tak: Moze i do Polski sie dokula jakos :-) U nas w koncu te upaly odpuscily ale pogoda jest dalej piekna do tego stopnia ze moje dzieciaki spedzily ponad 3/4 weekendu na swiezym powietrzu ubrane oczywiscie na krotko. Jedynie poznym wieczorem jak juz slonce zaszlo powialo chlodem jesieni i trzeba bylo bluzy wciagac z dlugim rekawem. W koncu jest czym oddychac, nie ma tej duchoty i skwaru, Mielismy takie ambitne plany gospodarcze ale w obliczu tak fantastycznej aury szkoda bylo nie skorzystac. No nic, mam nadzieje ze nie zarosniemy brudem do kolejnego weekendu haha

Biore kawe pod pache i lecem pracowac...Jak ja kocham poniedzialki :eek:
 
Do góry