reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

No ruch to od rana niezły:-)

Wszystkim rozkrecajacym interesy życzę powodzenia .

Weroniczka super ze u dzidziolka w brzuszku wszystko ok :-).

Wy ciacha z rana zajadacie a ja pojadlam mleka zageszczonego slodzonego z puszki mniam uwielbiam ,teraz jest mi mega słodko :-).

Ja ogarnelam i pojadlam ,zostało mi odkurzyc i pranie powiesić ,zrobię to i lecę z alankiem na miasto ,później po oliwke do szkoły .

Ja to od dłuższego czasu to schudlam ,po ciazach jestem chudsza niż jak jeszcze byłam nastolatka .przy wzroście 168 cm wsze 50 km ,taki chuderlok ze mnie hi .

Miłego dnia
 
reklama
Jezdem. Ciacho mam , wiec zapraszam. A może podesłać?
Dziś rano pierworodny homor rano miał do bani, usta w podkowę. Pytam: co się dzieje, masz problemy? a on na to: inni mogą jeść szarlotkę a ja nie? jak to nie możesz? Możesz! Nie mogę bo nie lubię.... No i musze go pocieszyc czymś jak wróci. Może oponki serowe co mama polecała? To tak w ramach lenistwa zrobie.
Rozstawiłam dechę do prasowania, ustawiłam z młodym tory i wskoczyłam na chwilę do kompa, bo mi tak jakoś, wiecie. Leniwo :-D
 
Jestem i ja ale zaraz do lekarza z Maja ide bo brzydko kaszle i ma goraczke.
Zapal do pracy u mnie zerowy a to dziwne bo przed @ jestem...mam nadzieje ze maz nie zasial cos 2 tygodnie temu...

Pozdrawiam i dla chetnych ptysie zostawiam :-p:-p

DSCN3177.JPG
 
Joas to masz dzisiaj bardzo leniwy dzien :-D robawil mnie twoj pierworodny :tak::laugh2:
a ciacho podrzuc ,bo wlasnie sacze kawke
jednym okiem patrze na was a drugim na moje najmlodsze bo pelza na podlodze
Zuza oja ,to sie narobilo :-p 3mac kciuki za @ czy kolejne bobo ? :-D
zdrowka dla Mani :tak:
 
Ostatnia edycja:
ZuziInka, no takiego ptysia to bym chyba zjadła :-)
Madlen, dobrze, ze człowiek ma dwoje oczu: jednym rzuci tu, drugim tam.
ZuzInka to za @ trzymam kciukasy. Chyba, ze chcesz plony z ozimego siewu zbierać latem ;-)
 
reklama
Do góry