reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Jestem po lekarzu, Tak jak przewidywalam gardlo i lekko krtan chycona ale nie jest zle wiec na razie nurofen, lipomal i septoluks do psikania. Jak bedzie sie goraczka utrzymywac do za 2 dni do lekarza

U mnie zapalu do pracy nadal brak pomimo ze przedmuchane sloneczko swieci i calkiem fajnie sie zrobilo.

Za @ prosze trzymac!!! Jakby cos zasial to musialo by byc ale...

Pozdrawiam i ide obiad nastawic
 
ja tylko przelotem bo idziemy zaraz na spacer ;)
Zuz zdrowka dla Mani i &&&&& za @ :)

moj maly lobuz ma nowego zabka,ale cos czuje ze ida nastepne bo katar sie pojawil..:/
 
eeee nooo, kawe prawie dopilam a jeszcze Was nie doczytalam :-D:-D :-DWitam sie porannie i w sumie znikam bo musze chlopakow juz zbierac na sniadanie. Milego!
 
Zuz-inka to zdrówka i @ j to teraz mówię, że jak się ma trójkę to i z czwórką i z piątką też da się radę:-)

Mama to rzeczywiście miałaś kawał drogi, mój M. robi tyle km do pracy to wiem jak to daje po kieszeni.

Weroniczka gratuluję brzuszka:-), na początek ubranka niemowlęce i dziecięce, później będę chciała rozszerzyć działalność o sprzedaż ubrań damskich, ale to za jakiś czas.

Z UP złe wieści, dotację, przyznali, umowę podpisali a kasy nie mają, miała być w pierwszej wersji do 15.09 później do 30.09 a teraz nie wiadomo, bo nie wiedzą kiedy kasę dostaną, może za dwa, może za trzy tygodnie a już miałam plan w przyszły weekend ruszyć na rynek.
 
Oj ale czytania ;-) no ja ciasteczko u mamy zaliczyłam ze śliwkami :cool2: spacerek zaliczony ,głodomory wszystkie nakarmione nastepne pranie sie pierze jeszcze zelazko mnie woła ale to wieczorem jak młoda spac pojdzie :-p

Mama 05 ja to kopa w doopke potrzebuje zeby wystartowac z dieta ale musze bo :eek:

Zu-Inka zdrowka dla dzieciaczkow :tak:

Joaś faktycznie mega leniwy dzien masz ;-):-p:-D ciekawe jak nie leniwy wyglada hahaha:cool2:
 
Poprasowałam i już czeka następne. Czy u Was też tyle tego?
Poprałam dzieciom kurtki zimowe i kombinezony. Sztukowo sporo tego :szok:. W szafach u dzieci porządki robięo dziewczynach do kuzynek a po synku chowam dla drugiego.

Mama - kopnij żesz mnie w doopsko bym na dietę weszła bo waga ani drgnie :wściekła/y::zawstydzona/y:a ja słodyczomaniak jestem :zawstydzona/y:
 
reklama
Majqa u mnie nie ma dni żeby suszarka nie była pełna, czasami robię dwa prania jednego dnia, średnio w tygodniu mam 7 pralek, pralka na 6kg, ale prasuje tylko ciuchy do przedszkola, sobie prasuje przed wyjściem. Twój synuś ma już ząbki u mojego nie widać, a ślini się już z trzy miesiące a od dwóch tygodni katar.

Fasolka, Majqa to ja Was kopie w pupcie i przyłączcie się do mnie, razem zawsze łatwiej:-) zaczęłam dopiero wczoraj wiec nie będziecie miały dużych tyłów, tylko określcie sobie cel i do dzieła, to która się przyłączy...

Joaś jak kosiłam trawę to mi się przypomniało, ze Tobie miałam naskrobać, dobre podejście z unikaniem lekarzy, ja też ostatnio zaczynam to stosować, jak tylko mam odpowiednie leki do inhalacji, to po tylu próbach już wiem co chłopakom najbardziej pomaga. U mnie w domu na 200m też nie ma kwiatów, firan, mam dywanik w łazience, w sypialni i to by było na tyle, mi to raczej nie przeszkadza, wieczorem zasuwam rolety zewnętrzne i nikt mnie nie podgląda, zresztą mieszkam w takiej okolicy, że tylko z prawej strony jeden sąsiad, a raczej sąsiadka 85lat:-)

I coś miałam jeszcze do Mamy napisać ale mi umknęło.
 
Do góry