reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Witam sie i ja dzis zaliczyłysmy długasnyyyyy spacer całe przedpołudnie ;-) bo słonko wyszło :-D,młoda teraz spiocha obiadek sie gotuje pranie na balkonie schnie ,co do rachunkow to szkoda gadac mama mi ostatnio powiedziała co wy robicie ze tyle płacice ( chodziło o prad i gaz ) ona ma o 1/4 mniejsze no to jej powiedziałam ze u niej dwie osoby u nas 5 + pies ;-) hehe to stwierdziła ze to ona za duzo płaci :cool2:
Mama 05 swieta racja :tak:

Joas przyznaj sie co łykasz ze takie turbo masz;-):-)

Zuz -Inka my sie juz 4 miesiace staramy i nic :cool2:


Wisienka &&&&&&&&&&&&&&& zeby wszystko dobrze było trzymaj sie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Zuz a dlugo sie spoznia ??
Jotemka ,hehe widze ze ty tez zmieniona :-D
moje najmlodsze jeczace i z lekka goraczka...mam nadzieje,ze to tylko na zeby ;)
 
Dostalam @ uffffff. Niby wiedzialam ze nie powinno sie nic stac ale juz zaczelam sie nakrecac. Przy 4 i piate by sie uchowalo ale...w obecnej sytuacji gdy jestem ze wszystkim sama i jeszcze to...Dobrze jest jak jest. Pozdrawiam i znikam bo mama przyjechala na 3 dni
 
Zuzinka no to głowa spokojna:-)

A to mój baczek:-)'

Dawidek.jpg
 

Załączniki

  • Dawidek.jpg
    Dawidek.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 27
Dzień dobry!


Wpadam z poranną kawą. Ktoś będzie do towarzystwa?
Bedismall - współczuję nocy, to jakaś masakra musiała być. Coś malutkiej może dolega? Bo tak raptem by marudziła całą noc?
Natkaa pięknisty maluszek z Dawidka
ZuzInka cieszę się razem z Tobą z @ :-)
Fasolka - no to już się trochę staracie, u mnie to nigdy tyle nie trwało, zawsze "złoty strzał" :szok: :szok: :szok: Człowiek nawet się zapomnieć nie może...
Co do opłat... Moja sąsiadka ma 2 dzieci, my 5, dom ich taki sam, a opłaty zdecydowanie u nas wyższe, bo woda na gaz i tu widać proporcje w członkach rodziny, w zużyciu wody też... Normalnie aż boli...
Wczoraj przetrzepałam ciuchy na poddaszu, na koniec to prawie płakałam jak myślałam o ogarnieciu tego wszystkiego z powrotem do kartonów. Koszmarnie dużo. Ale wygrzebałam 4 szt spodni dla Artiego, 4 spódniczki dla Tysi i tyle samo spodni. Od razu ulga, że z mniejszej kasy trzeba wyskoczyć. Bo z kurtkami też nie najgorzej, możemy poczekac, bo w zasadzie każdy ma cos na początek sezonu a niektórzy na cały. Żeby humory lepsze były to nowe czapki zakupimy i szaliki. Tez nie wszystkim, bo jeszcze sporo się nadawać będzie.
Tylko coś moja garderoba PUSTA. Czy też tak macie, ze jak co do czego to się okazuje, ze u Was tak mało ciuchów????
 
reklama
Hej :)

Ja sięz kawą przyłączę.

U mnie też tak jest z ciuchami. Ale ostatnio kilka nowych zakupiłam i póki co jest ok.
Ja dla dzieciaków mam na cały sezon aż nadto. Dla najstarszej kupuję bo nie mam skąd dostać ale młodsza ma po niej i po kuzynce i jeszcze jak kupuję starszej kilka sztuk to i jej jedną żeby nie było jej smutno. Więc ona ma masę ciuchów. Chłopcy dostali ciuchy od mojej siostry więc wiele kupować nie musze jedynie spodnie rurki w których ich uwielbiam.

W niedzielę imieniny szwagra i na prezent zażyczył sobie ciasto; zrobię więc rafaello i jeszcze taki z nowej książki Anastazji - na jesienne dni czy coś takiego.

Kończę kawę i lecę sprzątać póki mały śpi.
Miłego dnia.
 
Do góry