reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

i Ja się witam z paskudną dziś kawą. Skończyło mi się mleko i musiałam dać sobie mleko w proszku :baffled::baffled::baffled: Ale potrzebowałam się napić kawy a do sklepu już nie miałam siły iść. Ach...

Dziś jest śliczna pogoda u nas :-) Bardzo mnie to cieszy bo staś pojechał na wycieczkę z klasą.

W piekarniku piecze się pyszny udziec cielęcy z mięska 100% ekologicznego bo od cioci ze wsi :-) Aż mi slinka cieknie na myśl że będę go jadła na obiadek :-)

Co do szafy to ja mam wypełnioną po brzegi i już mi się nic nie mieści ale nie wiele z tego jest co lubię ubrać :/ Ja mam specyficzną figurę bo cały tłuszczyk zbiera mi się na plecach i wile bluzek bardzo źle na mnie wygląda :-( Od 2 tygodni biorę się za posprzątanie tej szafy ale jakos tak zawsze cos innego się znajdzie do roboty. Ale dziś wieczorem chyba się tym zajmę. Tak samo jak musze ogarnąć szafę Małgosi bo sukienki się juz jej nie mieszczą. Ale wszystki są takie śliczne, że żal się pozbyć a z drugiej strony wiem że nie jest w stanie ich wszystkich nosić. Mimo, że chodzi tylko w sukienkach i spódnicach. Spodnie są be. Moja córa ich nietoleruje.
 
reklama
Witam sie i ja ,czuje sie jak na kacu gigancie tak mnie łepetyna boli :nerd: wczoraj wyprasowałam wkoncu moje himalaje :-pco do ciuchow to najwiecej ma mała;-) bo co nieco dostaje czesto upoluje cos fajnego w lumpku ;-) najsztarszych sama musze od zera bo nie mam od kogo czego dostac bo oni najstarsi;-) naszczescie Szymona mam z głowy w zeszła zime dostał nowa kurtache i jest jeszcze ok ,na jesien kupił sobie glany:-p wiec i zime zapowiedział ze w nich pochodzi musze za to Dorote kurtke buty itp :cool2: strach sie bac;-) bo ceny i ona wymyslata :cool: U mnie tez pustki w szafie jak zawsze :shocked2:

Natka fajniusi Dawidek :-)

Miłego dnia udanych zakupow ,wypadow na kawke itp ;-):-)
 
Weroniczka Ty na obiad udziec a ja brokuły w sosie jogurtowym:-) obrzydlistwo, wczoraj miałam ale głupia zrobiłam na dwa dni. Upiekłabym to ciasto, ale nie mam mąki kukurydzanej:-( dzisiaj nawet nie mam chęci na słodkie, pewnie z każdym dniem będzie lepiej, wczoraj na kolację jadłam "tortille" w środku pierś w przyprawie gyros i warzywka i to wszystko zawinięte w molet z jajka, pycha, mój M też sobie zażyczył i bardzo mu smakowało. Tylko tam myśl o obiedzie mnie dobija.

Fasola pamiętaj, że od jutra zaczynasz:-)
 
i ja zagladam :-)
hehe ta wasza jesien przyszla do mnie :-D chociaz rano jak szlam z mlodym do szkoly to kropilo ale ogolnie cieplo ;-)
Jotemka u mnie z ciuchami tak samo,niby cos w szafie jest ale ogolnie to malo tego a jak trzeba sie gdzies ubrac to nie mam w co :no: za to dzieci szafy wypchane po brzegi ,a juz w szczegolnosci tego najmniejmniejszego dziecia szafa pelna :tak:
Mamus milej kawki ;-)
 
Hej dziewczyny,
Jak to mówią nie ma tak źle żeby nie mogło być jeszcze gorzej:-(Szczegóły na :ninja2:.
Jednak Jotemka .Ja tez nie lubię w ciuchach grzebać.A jednak ciągle to robię, tylko u mnie wiąże się to z wnoszeniem kartonów na 4 piętro a potem sprzatanie bałaganu w całym mieszkaniu.:baffled: U nas też oplaty ciągła zwyżka a jak myślę o zimowych zakupach mam dreszcze.
Weroniczka ja też korzystam chętnie z eko hodowli taty
zuza miłej wizyty zycze
wszystkim słońca zycze
 
Wiadomo już coś u Wisienki?
Jotemko ;-) niestety nie mam pojęcia co może być powodem takiego zachowania. Być może popełniam gdzieś błąd. Nie wiem. Bo wszystkie moje dzieci nie bardzo mi spały w nocy

Zuzinka cieszę się razem z tobą
Weroniczka jak samopoczucie
 
Wisienka, trzymaj się dzielnie, w końcu przyjdzie słoneczko.

Fasolka to źle zrozumiałam, myślałam, że za dwa dni dołączysz:-) a ćwiczenia dorzuciłaś czy sama dietka, wiem że wczoraj miałaś długi spacerek:-) ale coś jeszcze?

Madi u mojego najmłodszego też szafka wypchana po brzegi, bo ma wszystkie ciuchy po Piotrusiu, plus nowe kupione dla Kamilka i jeszcze nowe kupione i przyniesione dla Dawidka, ostatnio karton cały wyciągnęłam, i zostawiłam same najładniejsze, bo w reszcie nawet nie było opcji żeby chodził nawet jakbym codziennie zakładała mu co innego.

Półka M. ogarnięta, podobnie ja u mnie połowa do wyrzucenia, ale koszul to ma chyba z 50.
 
reklama
Bedi a nie było u Was zmiany pogody, u nas jak jest to Piotruś zawsze płacze, miał złamaną nogę i go bardzo boli, kilka razy muszę wtedy do niego wstać i pomasować i jest ok, niestety nie ma na to żadnego lekarstwa, doraźnie można dać syrop przeciwbólowy i nic więcej.
 
Do góry