reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

jestem po kawce i pączkach i cieście kokosowym i ciastu serowym :szok: i po krówkach i kukułkach....
tak,tak--> tyle zjadłyśmy w ten zapadany dzień :-D
zaraz wskakuję na hula:-p


Pawimi
będziesz ze mnie dumna :-D:-D:-D kawka u kumpeli skończyła sie ..założeniem konta na FB:-p
pyta się -masz już to konto???
a ja
to usiadła i mi pokazała co i jak i cóż ..mam już :sorry2:


dzieci odebrane,lekcje zrobione,obiad zjedzony i ....słonko wyszło :cool2:
 
reklama
Natka no własnie cwiczen jeszcze nie musze sobie poszukac czegos w necie ale na poczatek cos ''łagodnego " bo kosci zastane no i czas sobie zorganizowac do południa na cwiczenia bo potem nie ma opcji jak sie wszystko do domu zlezie :-p spacery u mnie owszem codziennie długie no ale wiadomo jesien /zima to nie to co latem :nerd:
 
Zjadłam ten wstrętny obiad brrr nigdy więcej, wolałabym same brokuły zjeść ale za mało wartości odżywczych jak na obiad.
Fasolka a może bieganie wchodzi w grę... świetnie by Cię przygotowało do ćwiczeń wysiłkowych.

Mama no to nieźle sobie pozwoliłaś, ale hula sobie z tym poradzi. Gratki konta na fb

Pawimi są wieści od syna?
 
Dzieci kompa odpalily wiec skorzystalam sprawdzilam konto, poczte no i obowiazkowo BB :-)

Mamo to lece Cie wyhaczyc na Fb :-D
Pawimi odzywal sie syn???
Wisienka :ninja2:

Pozdrawiam i znikam
 
Mama no w koncu :-D,tez lece ciebie poszukac na fb ;)
a ja jeszcze mala chwilke w domciu i ide po syna do szkoly ,nie wiem czy jeszcze dzisiaj zajrze,bo jak juz mam wszystkich w domu to czas leci jak szalony a ja tylko czekam az poczuje poduszke :tak:
jakby co to do jutra :tak:;-)
 
A ja wpadam na chwilę, ledwo dycham, wykończy mnie tempo życia.... A miałam leżeć, bo tak mi kazali i co???? I doopa blada.
 
Mamus wyslalas mi zapr.a ja chyba cos zle kliknelam i zamiast przyjac to tobie wyslalam ..i doopka ,nie mam cie w znajomych ,musze czekac az mnie zaakceptujesz .
Jotemka oddechu zycze ;)
dzieciarnia wyslana na gore do lekcji to zajrzalam ...ale juz mnie naczynia wolaja...:p
 
Już po fryzjerze, włoski nówki:-)

Miała może któraś z Was przepuklinę pępkową? Mi się zrobiła po pierwszym porodzie i tak odkładam i odkładam, ale teraz jak Kamilek już jest po to wypada żebym i za siebie się wzięła.

Jutro z Kamilkiem do alergologa a popołudniu do gina, bo muszę tabletki zmienić.

A i mamy sprawcę katarku u Dawidka, jest pierwszy ząbek:-)
 
reklama
Do góry