reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

i ja sie witam ;)
od rana najstarsze podnioslo mi cisnienie,troche na nia nakrzyczalam a teraz mi zle...,ale kurcze nie moglam inaczej...ciezki teraz okres ma..a ja juz po malu wysiadam...a gdzie tu dalej...:no:
Weroniczka a na tym mleku kokosowym nie sa za slodkie ?
Wisienka myslami jestem z toba !
 
reklama
Ach... No to trzy bardzo ciężkie dni przed nimi.

Idę się zdrzemnąć bo mnie okropna senność bierze a jak teraz się nie wyśpię to potem zamiast spódnicy uszyję czapkę lub inne dziwne cudo:rofl2::rofl2::rofl2:
 
hehe a mi sie kojarzylo ze slodkie :-p
nigdy nie pilam takiego mleka i nie robilam nic z takim lekiem ,jedynie jadlam ciasteczka kokosowe ,ktore sa slodkie :-D i pewnie dlatego tak mi sie ubzduralo :zawstydzona/y:
 
Weroniczka a masz jakiś sprawdzony przepis na ciasteczka orkiszowe lub bułeczki orkiszowe? Mam mąkę do zużycia. :-) I mam jeszcze żytnią razową.
 
Melduje sie i ja;-):-p:-D u nas tez słonko ale zimno nosy nam zmarzły :-p bo my juz spacerek zaliczyłysmy:-) młoda pochasała troche ,odkad zaczeła chodzic trudno w wozku ja utrzymac:nerd: .A dzisiaj noc przespała cała nareszcie :tak:.

Natka gratki zabka :-),u mnie bieganie odpada zupełnie nienawidze rower szybkie spacery pływanie tylko nie bieganie :nerd:

Jotemka coz to za dołki czyzby jesien tak nastrajała ....



A tak ładnie sobie łazikowałam dzis ;-) 1374120_601324929924739_820339158_n[1].jpg

Wisienka &&&&&&&&&&&&&&& :tak:
 

Załączniki

  • 1374120_601324929924739_820339158_n[1].jpg
    1374120_601324929924739_820339158_n[1].jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 30
Naleśniki zrobione. Dwa duże kopiaste talerze. Jeśli to będzie mało to chyba sobie w łeb strzelę:baffled::baffled::baffled:. Stałam półtorej godziny nad nimi.

Jotemka ja mąkę pszenną w wileu zwykłych przepisach zastępuję właśnie orkiszem. Mam przecudowny przepis na chleb, który robi się właśnie z mąki orkiszowej i żytniej. Z tych mąk rewelacyjne wychodzą szrlotki. Robiłam np. tą i jest smakowita Szarlotka - Przepis . Mąka orkiszowa dodaje takiego lekko orzechowego posmaku :-)
 
witam rowniez weekendowo chociaz widze dzis tu pustki pewnie beda. Podraznie Was troche trzydziestostopniowym sloneczkiem z lekkim orzezwiajacym wiaterkiem. Pogoda - zyc nie umierac, prawie jak perfekcja. Szkole polska zaliczylismy, wlasnie niedawno wrocilismy, spodzilam sie jak prosiak bo rano dosc cieplo sie jeszcze opatulilam tak jakos z rozpedu po nocy i teraz siedzie smierdze hahaha. A serio musze sie szybko przebrac i wskoczyc pod prysznic. Dzieciaki nawet do domu nie weszly tylko szaleja gdzies z calym osiedlowym towarzystwem nad jeziorem.
Weroniczka ja tez wypieki robie z maki orkoszowej w dodatku kielkowanej zeby byla lzej strawna i ciut bardziej wartosciowa. Mleko kokosowe natomiast jest stalym produktem w mojej kuchni. Oprocz tego ze pijamy pelnotluste takie prosto od krowy nie ze sklepu tylko z przyslowiowej wiochy (niepasteryzowane czy homogenizowane pseudo mleko), to kokosowego czesto uzywam do pieczenia, gotowania i lodow.

No to zmykam..mysle caly czas o Antosku. Buziaki.
 
reklama
Wlatuje tez na chwilke.

Wisienka myslami jestem z Wami
Pawimi jak stróżowanie przy kompie na syna?

Moj maz prawdopodobnie zjezdza na 2 tygodnie urlopu bezplatnego bo nie ma pracy...mam nadzieje ze tylko na 2 tygodnie, nie zebym sie nie cieszyla ze bedzie...ale kasy nie bedzie :-(

Pozdrawiam i znikam
 
Do góry