reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Katrinauu
uu nerki to niefajnie..współczuję i zdrowia życzę .


lecę pod prysznic i spać ..padam na dziś .
jutro praca 9-14.00 a później w kuchni szaleję bo muszę mięsko na ndz.obiad rocznicowy przygotować . ciacho upiec ,sałatki porobić ..


paaa
 
reklama
Jotemka super że Marko załapał:-)

Mamus wszystkiego dobrego na rocznicę:-)

Kartina taka niezależność jest bezcenna:-) gratuluję



dzis ostatni raz miałam Adasia... po 2latach i 4 miesiącach... choc dzis jego mama poprosiła mnie czy bym nie mogła go odbierac z przedszkola... a starszego brata ze szkoły...
zostaje jeszcze Agatka do konca listopada...
ten tydzien miałam ciężki z nimi ale zarobiłam 1100zl to chyba warto co ?
 
cześć kobietki..

Katrina
dzięki..

Sempe
dziękuję ..
pewnie,że warto-świetna kasa.:tak: zaradna z Ciebie mamuśka :-)



na chwilę usiadłam bo po pracy weszłam w garnki;-)

pozdrawiam.
 
ojj dawno mnie tu nie bylo, nie dam rady nadrobic 3 tygodni :zawstydzona/y: ale mam nadzieje, ze u kazdej z was jest wszystko w porzadku :tak: ja wrocilam i w szoku jestem, bo mezowi chyba bardzo sie nudzilo, caly dom wysprzatany od piwnicy az po sama gore :szok: takie oczy zrobilam ;-)myslalam, ze sobie w aucie pospie a tu guzik, polowe drogi musialam jechac i tak zeszlo do 24 a potem do 5 mala marudzila, poplakiwala i potem pospala do 8 ja z nia, tak wiec zmeczone jestesmy, lilcia caly dzien na rekach, bo cos ja chyba rozklada :-(oby nie... pozdraiwiam i siskam was wszystkie razem i kazda z osobna
 
hejka babki
ja mam jakies nerwy kurna..w szkole plan lipny i szarpię się jak to logicznie ułożyć ..
syn ma od poniedz.-środy na 11.35!!!
córka ma na 8 każdego dnia.
szkoły sa przeludnione i I,II,III klasy mają zmiany..
szlag.
ja pracuje od 9..10...i jak mam to ogarnąć...nie chcę ,żeby siedział 3,5 h w swietlicy..
jeżdżę więc jak taksówka wrrrrrr:wściekła/y:



Martika
fajnie,że znów jestes ..ukochaj dziewczynki.doszłaś już do siebie po porodzie ?
 
Krzysiu a dlaczego tak bronisz się przed swietlicą? ile masz do szkoły od domu? spokojnie możesz dac go do swietlicy zaraz przed pracą..

Jak tam Jotemka?
 
Hej!

jestem po operacji, już w domu Napisze wiecej pózniej bo od
Lekow p.bolowych jest mi niedobrze i mam samoloty
 
cześć kobietki ..


Sempe
ale On jest na świetlicy-i przed lekcjami i po:dry:
ale nie chcę ,żeby był już od 8...

a jak u Ciebie plan??


Jotemka
uściski ,że już jesteś z nami.
zdrówka i szybkiego zagojenia :tak:



ja nerwowa coś :baffled:
 
reklama
oj Jotemka współczuje samopoczucia? masz kogos do pomocy?

Mama Angelina idzie 3 razy na 8.00 raz na 8.50 i raz na 9.40. mąż wychodzi o 7.30 i zabiera Alicje i Angelinę do szkoły jak idzie na poźniejszą to ja idę. 4 razy koczy o 12.20 akurat kiedy Bruno i Agata mają drzemkę!!
w tym roku napisałam oswiadczenie ze Angelina może wracac sama ze szkoły. ma do przejscia pół osiedla jakies 700m.. zoabczymy jak jej to pójdzie jak narazie to o 12.20 skonczyła lekcje i jeszcze jej nie ma!!
 
Do góry