reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
hej ..

ja dzis gadałam przez kom.prowadząc auto-mandat 200zł i 5 ptn....
tydzień temu przyszedł radar z wakacji-100zł i 2 ptn..

2 tyg temu mąż jechał 12 h za szybko-100zł i 3 ptn


:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czy tylko my musimy wspierać policję :wściekła/y:


Jotemka
zdrowia..

Katrina
powitać ..



ide się upić
 
hej..

Jotemka
upiłam się nalewką 40% ..ledwo na górę weszłam .
ale dzis i tak wszystko pamiętam ..
dobrze ,że Marek lepiej .


ja zaraz jadę do pracy-córka już w szkole a syn jedzie ze mną do pracy bo na 9 mam uzupełnienie rzęs 1:1 i zawiozę Go przed 11.bo na 11.35 ma lekcje.
jak mnie wnerwiają te cholerne zmiany!!!!


idę bo nerwa ciąg dalszy
 
Dzien dobry.
Jak mozna zyc bez samochodu...?? To pytanie retoryczne. Super ze przelamalam swoj strach. Od przyszlego tygodnia wracam na angielski.
 
Katrina, wspaniale!!!!! Cieszę się z Tobą baaaardzo.
Mareczek ma już dwa ząbki! Mam swój prywatny mały kasownik :-)
Kobiety, wariuję w domu, wariuję leżąc. Skutki uboczne leków to brak apetytu a jak zjem, to biegunka. Oby tylko jeszcze tydzien wytrzymać. Dzisiaj mija 6 tygodni od złamania a ja przed sobą mam jeszcze 5 tygodni gipsu. Matko, oszaleć idzie!!!!!
 
reklama
Witam
U nas biegajaco. Ja w pracy, P w pracy a tesciowa dom mi przemeblowala. Hehe. Naprawdę to jestem jej wdzieczna ze siedzi z Tosiem. 700 zł w kieszeni. Od października już niestety Toś do żłobka. Kasa mnie przeraża.
Remontowe u nas klimaty. Bałagan mnie dobija. Brak czasu na cokolwiek. Pisze w kibelku. Matko i córki do czego to doszło.
Mama
Wsparcia policji nie:p zauważyłam
jotemka
Współczuję ci bardzo, nie wyobrażam sobie co czujesz ja bym oszalala
Katrinka

Brawo ! Najważniejsze ze sa chęci
Pozdrawiam
 
Do góry