reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

cześć babeczki..

Bedii
witaj po przerwie :-)
powodzenia w walce!! niech owsiki pójdą won!!!

Katrina,Martika
witajcie babeczki.


Sempe
jak tam dajesz radę?? jeszcze jedno dziecko od stycznia...jestes niezniszczlna:tak:


Jotemka
masz kogoś do pomocy na miejsce p.Asi??



u nas oki-dziś zmieniłam kolor włosów na brąz...miałam brąz z refleksami jasnymi a teraz mam sam brąz..
autko sprawuje się git.
dzieci zdrowe,mąż kocha;-)

dobrego wieczorku:tak:
 
reklama
hloł

martika olej tak wspomagająco? Bo leki też chyba???

Mamo - ode mnie też wyrazy współczucia dla rodziców - ja bym oszalała z tego....taka kruszynka
[*]
mówisz że mąż kocha :cool2: to super kochana

Jotemko - jak nóżka? Pewnie szl@g cię jasny trafia...ale zdrowiej i wracaj do nas!

U nas dziś jakoś tak nerwowo...mąż drugi dzień w robocie i już jutro wolne taki system...za to dziś był calutki dzień i ja sama z naszą gromadką - chyba te naładowane w pl akumulatory nie starczyły na długo - bo wymiękam:baffled: Nic już lepiej nie napiszę...syn ma karę i już!!
 
katrina tej olej kupuje w spozywczym, przynajmniej w wiekszosci wiekszych sklepow jest.
Bedismall no u mnie po kuracji lekami, aczkolwiek mam znajoma na ktorej dzieci leki nie dzialaly i ciagle wracalo to uciazliwe ustrojstwo i pozbyla sie ich dajac dzieciom do picia sok z kiszonej kapusty badz ogorkow no i wlasnie albo pestki z dyni badz olej z nich (oczwiscie przy diecie bez slodyczowej ;-)) bardzooo tych rzeczy te robale nie lubia...
mama gratuluje nowego autka, niech sie dobrze jezdzi i oczywiscie niech sie nie psuje
 

Załączniki

  • olej.jpg
    olej.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 52
hej wieczornie...


jeryyyyyyyy ile Zu ma tych lekcji...masakra !!! po powrocie ze szkoły cały czas w lekcjach siedzi :shocked2::eek:


Martika
dzięki..póki co wszystko git z Renią ;-)
jak tam Twoje smerfetki a zwłaszcza ta najmłodsza??


Kartina
teraz gdy pogoda się zmienia pewnie jeszcze bardziej doceniasz jazdę autem gdy trzeba Alinke zawieśc do szkoły co ?;-) jak Qba???


Wiiisieńka!!! ?????


pozdrawiam ciemnym wieczorem:blink:
 
hejka wieczornie

Mamusia - Quba to kochany słodki mamusi łobuziak - mądrala, ale i łobuz. Ślicznie bawi się samochodami. Resoraki układa w piekne korki lub parkingi i wszędzie musimy jakieś autka zabierać ze sobą. Uwielbia jeździć samochodem. Jego jeździk (w formir rakiety Basa Astrala) nazywa Ema (od BeeMWu). Zaczyna coraz więcej mówić.
Powiadasz, że Zuzia ma dużo lekcji, powiem Ci, że ja jestem trochę zła, bo Alinka codziennie tez musi sporo czasu spędzic nad lekcjami (tak nawet do godzinki), a to lekka przesada - dopiero I klasa, a mają do napisanie codziennie po 10 słowek, z których co piatek jest dyktando, poza tym w specjalnym zeszycie 3 wyrazy (każdy po 3 razy), ułożyc z nimi po jednym zdaniu i trzy działania matematyczne (każde po 3 razy), plus przeczytać książeczkę.
 
ojj znam ten bol, Nadii pani od pierwszej klasy robi tak:kazda godzina z nia to kartka a4 zadania i tak rok temu codziennie minimum 4 kartki a4 plus czytanie, w tym roku jeszcze lepiej 6 lekcji 3 razy w tyg. to latwo domyslic sie ile zadania dostaja :wściekła/y: a to dziecko ma dopiero 7 lat :crazy:czesc dzieci rodzice przepisali do innych szkol...
mama a dziekuje mala Li ma sie dobrze, wazy 6200 ma cale 60 cm ;-) i dobrze zniosla 1 szczepienie wczoraj, poza tym jest bardzo towarzyska i ddo kazdego sie smieje, a jak piszczy, krzyczy glowa mala ;-)tak ja slychac heh
 
Hej kobietki!
nie odzywam sie za bardzo, bo moj nastrój to taki doopny jest
sempe - podziwia
martika- gratulacje ogromna, piękna niunia
katrina, mama - ja nie wiem co z tymi moimi dziećmi, inni siedzą, a moi jakoś tak błyskawicznie robią✨ A wiem, że lekcji mają sporo zadawanych
fasolka- slodziaczek z Twojej córeczki
olej z pestek dyni widziałam w lidlu, niestety drogi jest dość, zreszta wszędzie jest drogi, taki to olej
Zostalo mi dokładnie 17 dni gipsu, we wtorek 14tego o 11.30 mam wizytę. Potem będę miała taki but i nadal kule, ale wiem jaka już jest strategia. Lekko nie jest, serio ale kto jak nie ja, prawda?
ściskam ciepło, odezwę sie jeszcze niedługo
 
reklama
Jotemka - Alinka jakby sama lekcje robila to na pewno szybciej by poszlo, ale przy ukladanuu zdan ja musze sie posilkowac slownikami I to troche czasu mi zajmuje. Jak odrabia z tata tez jest szybciej, z tym, ze tato na ogol jest w domu wieczorem, a Ala jest juz wtedy zmeczona I odrabianie lekcji o takiej porze nie wchodzi w gre.
 
Do góry