reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

cześć babki-na rondo weszłam i nie mogłam do Was trafić ;-):-)

Bedisku
szczęścia,miłości i uniesień :-D a co ;)))

co do naszego przyjaciela to kupujemy mu karmę BRIT po niej o wielee mniej kłaczy,wyczesuję go 2 razy w tygodniu a za poleceniem pani weterynarz dodaję do karmy 2 razy w tyg 2 łyżki oliwy z oliwek-mniej kłaki lecą i sierść piękna :tak:
a poza tym ....kochamy go mocno:-)


Katrina
moja Zu ma strasznie dużo zadawane dzień w dzień-jestem już tym zmęczona:baffled: do tego w każdym tygodniu po 3 kartkówki :szok:!!!


Martika
powitać :) jak u Ciebie ?


Jotemka
gdzie żeś Ty??pokuśtykaj do nas :)


Hana?????????????????????????


Sempe???????????????????


wszystkie ściskam na płasko:)
 
reklama
Witaj Mamusiu
Dobrze ze w koncu z tego ronda zjechalas do nas.
Alinka ma dyktanda co piatek I kilka zadan z matematyki. Jak nie zapomne to w poniedzialek zrobie Wam fotke jej zeszytu ze sprawdzianami.
 
podziękować!!:tak:

OMG! Co wy godocie?? To strasznie dużo u was faktycznie. Ja się cieszę że u nas coś idzie ku lepszemu, bo szkoła taka sobie z poziomem ale pnie się w górę najwidoczniej i ja jestem za....ale aż tyle im nie zadają. Teraz Domi też będzie miał zeszyty z matmy i anglika raz w tygodniu kilka zadań do zrobienia bo szkoła zainwestowała.
A puszczacie dzieci same ze szkoły? Ja się przemogłam i starszą we wtorki puszczają samą z klasy ale wychodzę po nią w połowie drogi. Do tego celu kupiłam jej komórkę
 
Hejka
Bedi - moje za male sa, a poza tym to droga do szkoly u nas jest dosc niebezpieczna, bo przy samych ruchliwych ulicach, dlatego nie tak szybko bedzue sama chodzila. Zreszta Kuba za jakies 2 lata tez bedzie chodzil do tej szkoly, wiec I tak bedziemy jezdzic razem.
 
Hej laseczki! dokuśtykalam ;-) :-)
Bedismall, wszystkiego najlepszego, miłości i zrozumienia! Jakaś Ty młoda ;-)
Mamo, sprawdź moja droga ile dzieci robią w szkole, bo duzo pracy w domu równa sie niejednokrotnie niewielkiej pracy w szkole. Oby tak nie było.
Katrina w zerówce niewiele zadają, czyli mówimy o szesciolatkach jak moja Martynia.
Dzieci młodsze w naszej szkole maja lekcje od 8.30 I lekcje maja rożnie Raz w tygodniu 6 lekcji a pozostałe dni 5 lekcji.
Zadają różnie ale raczej niewiele. U starszych duzo wiecej pracy i konsultacje o 7.30 Rygor całkiem spory.
Na miejsce pani Asi nikogo nie mam wiec przychodzić bedzie jeszcze doraźnie.
Jeszcze mi jakoś smutno i cieżko z powodu gipsu.
 
wiem, Katrina, ze ma sześć, jak moja Tysia. W pierwszej klasie zadają, ale Tysia jest w zerówce i to w dodatku w przedszkolnej. Miałam wybór i skorzystałam. Bartek w 2 klasie i ma rożnie, za to starsze to duzo maja. Zerówka szkolna ma tez tak lekcje jak pisałam czyli koniec o 13.05 lub 14.10 W szkole musza byc o 8.10 potem jest modlitwa a lekcje od 8.30
Starsi kończą tez o 15 lub o 14.10
 
Tutaj taka Infant school zaczynaja w wieku 4 lat I trwa 2 lata. Niby to takie przedszkole czy zerowka w szkole, ale to nie konca tak jest, bo w senior infant potrafia juz pisac wszystkie litery, czytaja I to plynnie I potrafia liczyc (dzialania matemaryczne) w zakresie 10. Uwazam ze to troche przesada. Kube chyba posle jak skonczy 5 lat.
 
witajcie:-)
jak tez wrzesien szybko minął...

Bedi 100 lat!! i udanej imprezy:-) ja bym chciała podwiązać jajniki ale w Polsce to zakazany zabieg... można w Czechach za 2tys euro.... wszystko się wyjasni po 19listopada co dalej z moją antykoncepcja

Jotemka jak ja Ci współczuje... ale swiatełko masz juz niedługo!!! oby okazało się ze wszystko się zrosło jak nalezy...

Mamcia Angelina w 2 klasie jest i tez codziennie odrabiamy lekcje...czasami mi się tak nie chce ale jak mus to mus:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej!

Sempe - fiu,fiu!! Jestem zazdrosna!!:wściekła/y: Pięknie wglądasz - pewnie zasługa twoich thriatlonów:-p

Katrina z tymi szkołami w uk no to niestety jest porażka - zasuwają z poziomem na początku a potem mają wszystko gdzieś....starsze roczniki już nie bardzo zaskakują wiedzą a na początku od 4 latków wymagają czytania, pisania i liczenia - chore:dry: Ale powiem ci tak - mimo wszystko moje dzieci miały próbkę nauki w polskiej szkole i zdecydowanie nie przypadła im do gustu - tutaj nie ma tego sztywnego siedzenia w ławkach, bardziej nauka jest nastawiona na zabawę i poprzez przykłady z życia. Ostatnio wprowadzili czwartki - poranne czytanie z twoim dzieckiem - przychodzisz na tosta i herbatkę i wspomagasz naukę twojego dziecka. W piątki są wspólne apele z rodzicami gdzie wspólnie cieszymy się i nagradzamy zasłużone w tym tygodniu dzieci. Są organizowane pikniki w terenie - np matematyka na wesoło - policz ile srebrnych samochodów znajduję się na szkolnym parkingu. I poobserwuj jakie są tablice rejestracyjne - podaj przykłady , jakie kształty można znaleźć itp itd Moje dzieci lubią angielską szkołę. Dzieci z ostatniej klasy pojechały we wrześniu do Francji na 5 dni!! A moja najstarsza jedzie w styczniu na 3 dni nad morze coś zwiedzać i poznać historię o Drakuli. Byli w muzeum II wojny światowej i na zielonej szkole....Jest sporo rzeczy które bym wolała zrobić inaczej ale moje dzieci są szczęśliwe i mają sporo atrakcji. Dodatkowo oboje prześcigają w nauce dzieci angielskie więc ja tam się cieszę podwójnie
 
Do góry