reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mamusia - jestem dumna, ale to normalne cotygodniowe dyktando. Dzieci maja po 6 lat, są w pierwszej klasie i już to muszą umieć. Jak w tygodniu siedzimy na lekcjami, to z angielskiego jeszcze jestem w stanie jej pomóc, ale już irlandzki.... sorry, nikt z nas nie zna, więc musi sobie dać radę sama.
 
reklama
Hej,

Znajomi po prostu wypięli się na jednego naszego gościa który był Angolem i usiedli na końcu stołu wszyscy razem - CHOLERNE KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI!!:angry: Wyciągnęli komóry i się bawili jak małe dzieci....eh:dry:

Patryk mi sika w gacie - macie jakieś rady?
 
melduje sie, ze zyje ale wsciekla jestem, ze bez ochraniaczy nie podchodzic... nie dosc, ze zleceniodawca meza ma "czas" by zaplacic i po 2 tyg od otrzymania rachunku, dopiero fimowe konto sobie wczoraj zalozyl i jeszcze nie zaplacil za 2 miesiace pracy, to jeszcze mi pralka sie spalila, zmywarka zaczyna swirowac i jescze cos w aucie piszczy... :wściekła/y: nie wspomne juz o akcjach z bankiem ... dobrze ze dziewczyny zdrowe, a Li mnie budzi codziennie usmiechem,

pozdrawiam was serdecznie
 

a tu widzę nadal cisza :blink:



ja wczoraj cały dzień przeleżałam -leczyłam plecy na poduszce elektrycznej i potworny ból głowy..
dziś trochę lepiej ,ale muszę w końcu znaleźć przyczynę tego bólu głowy;(


pogoda u nas piękna-22 stopnie posiadamy.

w sobotę po pracy byliśmy w centrum ogrodniczym-nakupiłam koszyków drewnianych i wrzosów i udekorowałam pięknie dom :)



Martika
jak Twoje sprzęty??? czemu to zawsze kurna hurtowo musi wszystko iść :baffled:


Bedii
a znajomi niech się ...przykro ,że tak wyszło...
 
Bedismall, no buraki jedne ci znajomi, przytulaski
mamo. a może to od kręgosłupa szyjnego ten ból? może masazyk jakiś co?
martika, nieszczęścia chodzą stadami... współczuje
Jutro idę do lekarza, zobaczymy jak tam kość, dam znać po wizycie
 
Bryyy
I nas sloneczko wita, ale jest tylko 5 stopni. Zimno!!!!
Jotemka - ja tez trzymam kciuki!!!! Daj znac.
Mamusia - zdrowka I niech sobie bole pojda precz!!
Milego dnia.
 
No i jestem bez gipsu. Za to mam taki elegancki bucik na 6 tygodni... i kule.
dzis nie mam nastroju, bo Bartek ma wirusa, noc zarwana, wymioty gorączka, ale dziś już oki, tylko na oczy ledwo widzęwidzę
 
reklama
Do góry