reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Jotemka
..cza rękę podać -wychodź z dołka..nie ma co..

nie zakopuj się bo będzie tylko gorzej..
dla mnie najgorzej przeżyć listopad...jakoś tak nie lubię tego m-ca...sam deszcz,zimno i do dooopy...


ściskam!
 
Bryy
Jestem dzis zwlokami. Przed 4-ta starsze dziecko woakowalo sie nam di lozka, bo sie balo. Gdy przyszla to sie przebudzilam I ja od razu zrozumialam - jest taka wichura jak jasna ch....ra. nienawidze takiego wiatru, bo boje sie, ze cos sie stanie. To ze pezestawia piaskownice czy traktorek w ogrodku to pikus, ale raz postracalo sasiadom dachowki innym razem ploty poniszczylo.
Byle przezyc dzisiejszy dzien.
 
Katrina
współczuję wiatru ,też się boją zawsze jak tak mocno wieje..

ja nadaję z pracy z kawą i pączkiem ..ruchu brak ...na szczęście tylko dzis bo na pozostałe dni tygodnia zapisy są ---> ufff
 
Dzien doberek.
Jotemka - milego wyrwania sie. Zawsze to jakas odmiana.
Mamusia - u nas juz dzisiaj spokoj, ale wczoraj glowe chcialo urwac. Tyle, ze jeszcze zupelnie ciemno za oknami.

Milego dnia.
 
reklama
Do góry