reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

od rana wisiałam na telefonie i w koncu dodzwoniłam się do szanownej przychodni!! idziemy na 15.20 i musze isc z całą ekipą:wściekła/y: wejde z dziewczynami a Rafał z Młodym zostanie przed przychodnią, mogłabym zostawic ich w domu ale jak zacz:wściekła/y:nie Młody beczeć?????
kuźwa mam nadziej ze on znowu się nie zarazi!!
ja tez cały czas wszystkim podaje rutinocea w syropie a chłopakom w tabletkach, chate wietrze, zdrowo jemy i co??? i gów.......

mąż wczoraj na pierwszej lekcji był:biggrin2: i jak narazie zadowolony! juz się doczekać nie mogę jak zrobimy ognisko i będzie nam brzdąkał:-D

dzis aerobic:biggrin2: uff
 
reklama
Mamo - oto Radek - jak jest w leżaczku to już siada,poza tym zasmarkany, więc duużo gorzej śpi ale chichra się jak zawsze :tak: p.s. wciąż trzymam za was "kciuki":tak:

Zobacz załącznik 318909

Azile - wujek Freud miałby wiele do powiedzenia jeśli chodzi o twój sen ;-)
Sempe - ja też bardzo bym się cieszyła z takiego kursu :tak:bo ja samouk jestem - akordy znam i lecę "odtwórczo" a w sumie fajnie byłoby "twórczo":tak::-D (chociaż odkąd 3 lata temu zepsuła mi się gitara to nawet już odtwórczo nie gram:zawstydzona/y:)
chorowitkom życzę duużo zdrowia!!
 
Ostatnia edycja:
IWOSZ- dziekuje za &&&&
a Radek slodziak maly -ukochać :))

SEMPE- daj znac jak po wizycie-dobrze,ze udalo sie dodzwonić!!
i super ,ze mąż zadowolony!

WERONICZKA- zdolniacho Ty nasza!!!śliczne i pyznie wyglądające te torty:))
a dzieci normalnie dostają tabletke i wode do popicia-nie rozgniatam -lykają w calości:)

AZILE- nasze też zdrowo jedzą bo ja tego pilnuje bardzo...no dobra-czasem mają sporo slodkiego,ale czasem przy wiekszych "spotkaniach rodzinnych"...owoców dużo ,jogurtów też,warzywa lubią-buraki bardzo a buraki pomagają przy kaszlu :)


ja dziś 9d.c. dzialania trwają [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]
 
Cześć dziewczyny!!!
Wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie!!!
mama super że twoje dzieciaczki nie chorują. Może rzeczywiście to ta wit c, choc moje piją Rutinaceę i nic to nie daje. Dobrze chociaż ze teraz są zdrowe i nie złapały ode mnie ostatnio choróbska
Sempe zdrówka dla twoich dzieciaczków!!! Napisz co wam lekarz powiedział jka wrócicie z przychodni!!!
Weroniczka torty świetne ty kobieto naprawdę masz talent!!!:tak:A o dzidzi zawsze można pomyśleć;-)
iwosz przystojniak z tego twojego Radzia!!!
Azile życzę przypływu sił i więcej odpoczynku...

Bedismall co tam na froncie? trzymasz się jeszcze?:-)
Ściskam wszystkie mocno!!!
 
Witam wszystkie kochane mamusie!
Wpadlam tylko powiedzieć że żyję i wszystko u mnie ok tylko tak jak przewidywałam na nic nie mam czasu :-(
Mam nadzieję że od przyszłego miesiąca jakoś się to unormuje i będę częściej. Ściskam was wszystkie mocno!
 
Dzięki dziewczynki.

ewunia ja nic ostatnio nie robię tylko marzę o czwartej dzidzi. Ale nie mam już miejsca w mieszkaniu :( Może kiedyś jak uda nam się zamienić na większe.
 
WERONICZKA- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wieksze mieszkanko kochana:tak::tak::-D

EWUSEK- czekamy na Ciebie, wlatuj kiedy mozesz:tak:

EWUNIA- ja nie mam pewności czy to Rutinoskorbin dziala ,wiem ,ze od wrzesnia dostają i jest si...i niech tak zostanie :))no i kazdego dnia są na powietrzu:tak:


Domino juz odebrany ,zaraz biore sie za obiad...dom posprzatany,pranie zrobione,kwiaty podlate,oko wymalowane:-p

wczoraj bylo takie slonko a dziś zimno,szaro i wieje..
 
hej hej
ewunia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
zuskus &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

u mnie dzien otalnie zakrecony,rano nieoczekiwanie wpadli robotnicy,jeden do prysznica,dwoch do peknietej rynny (czekalam na naprawe 2 lata!!!!) ,kolezanka na kawe z mama wpadla i tak dom wariatow mialam...nie moglam upiec chleba od rana i potem na lunch nie mialam co moim chlopom dac, wykąpać się też nie dało bo od piątku prysznic był nieczynny bo mialam awarie,bylo jakies zwarcie a to prysznic elektryczny,angielski szajs i taka kolomyja wyszla ze szok,
potem maz na lotnisko pojechal po moja mame a ja mialam prasowac i piec chlebki,wtedy on dzwoni ze sie zgubil jadac na cholernym gpsie i ja juz nerwowa sie zrobilam bo oczywiscie po co sobie dzien wczesniej naszykowac dane lotniska jak mozna na pałe jechać:wściekła/y: i sie spóźnił po mame,dopiero teraz wracają a dzieciom naobiecywał że ich odbierze ze szkoły,dobrze że ja już go znam i te jego numery i powiedziałam dziatkom ze pewnie tata nie zdazy i tyle....ufff! do babci juz zadzwonilam ze matka wyladowala cala i zdrowa i teraz mam robote niezrobiona i taki dzien jakis chory....ale zaraz z mamuska do kawki usiadziemyi bedziem plotkowac a najwyzej meza zagonie niech robi za swoje bledy....przeciez musialam mu znalezc na internecie kod pocztowy i go pokierowac,jak dobrze ze nie wpadlam na glupi pomysl z nim jechac,matko

a no i mamo kochana oczywiscie dla ciebie tez mam zapas &&&&&&&&&&&&&&&&&&
kazdej dalam kazdej na co innego ale wszyscy wiemy po co i na co:tak:
 
BEDISMALL- o matko i córko!!sie porobilo z tym lotniskiemale cóż...chlopy tak mają:sorry2::sorry2::-p
masz racje -zasiądz z mamą a mąż niech zrobi co trzeba:tak:

no i dobrze,ze nie pojechalaś z mężem;-):-)bo dopiero by nerwowo bylo:-p

i dziekuje za &&&

wyslij troche ~~~~~~~~~~~~~~~ciążowych poki jeszcze 2w1 jesteś :))

a na naprawe rynny 2 lataaaa:szok::szok:no to poszli po bandzie:baffled::baffled:


ja odpalilam woskownice i bede woskować nogi i szanowną malą:-)
 
reklama
sie robi mamo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mnie maz wczoraj obsluzyl tam na dole,az drugi raz dal sie namowic! hehehe ale to tylko golenie ,dla mnie wosk to za duzy hardkor,ja raz sprobowalam z moja przyszla swiadkowa i nie dzieki:no: a wloski i tak odrastaly juz po 2 tygodniach

ide po dzieci
 
Do góry