reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

SEMPE- i bardzo dobrze,ze tak gotujesz na 2 dni i masz czas dla nas tak trzymać-brawo:)

JOAŚ- ja często robie palki lub ćwiartki z kurczaka w worku z przyprawami Knorra,do tego ziemniaczki lub ryż i buraczki...to jest danie takie na szybko...

EWUNIA- bedzie dobrze ,unormuje sie wszystko-dajcie sobie czas...
choć fakt-coś malo śpi...ale bedzie si -zobaczysz..

ja mam odkurzacz bezworkowy Elektrolux i sobie chwale-placiliśmy 470 zl w media markcie
 
reklama
witam
tak weszlam na wasz watek z ciekawosci jak sobie radzicie, tez mam 3ke dzieci a ostatnio chodzi mi po glowie mysl o 4tym i sama nie wiem jest duzo za i przeciw widze ze sa tu mamusie ktore maja 4ke dzieci wiec jesli moge prosic to napiszcie jak bylo w waszym przypadku panowalyscie czy tez "wpadka" jak sobie radzicie itp plisss z gory dziekuje i pozdrawiam
 
MINISIA- witaj na naszym cudownym wątku:)))no to poslodzilam

myślę ,ze Sempe czy Joaś Ci napiszą co nie co jak sie pojawią na BB :)

ja staram sie o trzecie,ale juz rok minąl i lipa narazie,ale walcze..
 
mamao5 witaj
no to czekam z niecierpliwoscia na ich odp

a Ty kochana nie poddawaj sie masz juz 2ke wiec i 3 bedzie a swoja droga to ciekawe czemu tak dlugo nic sie nie dzieje ;/ wiesz moze jaki powod??
 
Witaj Minisia! Zaglądaj do nas często. Myśmy zawsze chcieli minimum 4 - takie było założenie. Co nie zmienia faktu, ze Martynia pojawiła się jakby wpadkowo, bo nie powinna się teoretycznie począć, kiedy się poczęła :-) Pojawiła się pół roku wcześniej niz zakładaliśmy. A jeśli chodzi o 5, to mój mąż twierdził, że na bank mam dni niepłodne, mówiłam mu że nieprawda, no i Arti jest dowodem na to, że miałam rację :tak:
 
MINISIA- no wlasnie nie wiem jaki powód...bralam hormony i witaminy i nie bralam nic...luzowalam ..... obserwowalam cykl czyli tempka i testy owu-NIC NIE DZIALA!! to znaczy dziala,ale dzidzi nie ma ...

w listopadzie sie udalo ,ale ..pozamaciczna..pozbieralam sie i walcze dalej ..niedlugo zaczynamy kolejne starania.

a Wy kiedy zaczniecie starania o dzidzi??
 
Hej, jestem, jestem cały czas mam Was na oku;-) tylko nie zawsze jakoś po drodze do pisania.Wczoraj chorowałam cały dzień bo poprzedniego dnia przeholowałam, :zawstydzona/y:oj mocno przeholowałam z winem w domu podczas dłuuugiej rozmowy z mężem. Mężu stw., ze widocznie musiałam odskoczyć od monotonii dni. Jednak wczoraj umierałam a mąż był od 13-23 w pracy :-(. Ale dałam radę z ogarnięciem kotłowni, psów , kotów no i dzieci;-). Dzis juz ok.
Teraz kończyłam maskę Wenecjanki dla Zuzi na jutro na bal. Hmmmm, piękna wyszła. Może sie pochwalę i jutro wkleję zdjęcie z zawartością maski czyli Zuzką:tak:.
 
Witam póznym wieczorem po dłuugiej nieobecnosci..

Nie pisałam z powodów osobistych, wybaczcie ( więcej na :ninja2: )
Mam nadzieje, że jeszcze mogę z Wami pisać tutaj :zawstydzona/y:
 
hej!
mało piszę, bo wróciłam do pracy; poza tym Radek dostał antybiotyk - katar ciągnął się i ciągnął,w niedzielę zaczął inaczej niż zwykle kaszleć i oddychać, oczy zaczęły mu ropieć...no i mamy...w sumie to chyba nawet się cieszę i mam nadzieję,że w końcu pożegnamy się z choróbskiem...
idę poczytać co u was :-)
 
reklama
Do góry