reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie porannie,

mama - foch dziecka, to foch dziecka, ale taki "stary koń", żeby 3 dni chodził z nosem na kwintę...????? Chyba lekka przesada. Chce być traktowany jak dorosły, a zachowuje sie jak dziecko.

Idę z małą na kulki, bo pogoda nie rozpieszcza i nastepnego dnia w domu nie zdzierżę.... Miłego dnia (mimo wszystko) i do później.
 
reklama
byłam po gres.odebrałam Domisia..
kupiłam też żeberka -już się duszą i kapustę kiszona domowej roboty.
ziemniaki tez już wstawione -zaraz bedzie obiad.

kupiłam borówki i po obiedzie biore się za ciasto.

u nas rozpadało sie na dobre..ślimaki łażą mi po oknie tarasowym-bleeeeeeeee..i tyle z mojego umycia okien...

Katrina- przyjemności na kulkach...
 
Mamo05 - a jak moja droga robisz żeberka? U mnie dziś zapiekanka makaronowa z sosem pomidorowym, pieczarkami, kiełbaską I krupniczkiem
A mi sie spać chce. Baaaaaardzo...
 
hej
czytam was czytam, ale zazwyczaj na szybko i rzadko odpisuję - wybaczcie!!
zostało mi jeszcze 8 dni i 6 dyżurów ;-) do urlopu - już się nie mogę doczekać...
ściskam was wszystkie mocno!!

p.s. zapomniałabym się pochwalić - młodzież już mnie trąca od wewnątrz - raz na jakiś czas bo malutka jeszcze ale czuć :-)
 
Iwosz-czyli córka bedzie ???
super ,że już czujesz ruchy:)
i wlatuj częściej:))


Joaś-ja kupuję żeberka tylko jak dostane ładny kawał mięsa-i dziś jest ten dzień:)) mam taki mały sklepik gdzie jest świerze mięsko każdego dnia i tylko tam kupuję.
a robie tak-posypuję przyprawami każdy kawałek i podsmażam z 2 minuty z każdej strony ,na koniec smażenia wsypuje cebulkę poszatkowaną.
potem przekładam do garnka ,zalwewam wodą i duszę na małym ogniu 1,5 godziny-dorzucam 1 kostkę mięsną..trochę majeranku,ziele ang.,liść laurowy i świeżo zmielony pieprz..
na koniec zaciągam mąką ..posypuję koperkiem i gotowe :)

własnie bedziemy z Domisiem wcinać.
 
Cześć dziewczyny ja dzisiaj zaliczyłam zakupy,przy okazji obcięłam włosy u znajomej fryzjerki,obiad już zjedzony,Majka śpi więc mam chwilkę wolnego.

Mama smacznego! Ja żeberka czasami robię ale w piekarniku w rękawie do pieczenia.
Iwosz pierwsze ruchy super sprawa,pamiętam tą ekscytację a zwłaszcza przy pierwszym dziecku.
Joaś super że z Arturkiem już lepiej,a ząbkowania nie zazdroszczę.
Katrina miłej zabawy kulkami ;-)
 
Justyna-no widzisz..czyli fryzurka zmieniona :))fajnie:)

a ja przysięgam usnę na stojąco:sorry::eek::dry:co za cisnienie........
jadę po Zuzę bo jak jeszcze posiedzę to na bank zasnę:blink:
jedno co dobre-że przestało padać..

jadę..
 
Witam,
MMMMM Mama coż za specjalize delamezą-żeberka duszone kurcze już czuję ich zapach....

Moje dziecko dotarło szczęśliwie do domu zadowolone z opaloną buzią na kolor czekolady i wyobrazcie sobie,że całej kasy nie wydała.
Ja mam dzisiaj wizytę u lekarza,pewnie za kilka chwil włączy mi się stres,tak tej insuliny sie boję.

Justyna super nowa fryzura,kurcze może ja pomyślę nad tym....
 
wrzuce kilka zdjęć Michałka bo szczerze powiem nie mam jeszcze za dużo, postaram się nadrobić:)
ostatnie dni przed narodzinami
_DSC4628.jpg
_DSC4695.jpg_DSC4686.jpg_DSC4697.jpg
 
reklama
Lena-haha :) no zgadza sie -zapach jest ;))
mąz dzwonił ,pogadaliśmy i na koniec pyta co na obiad ,więc jak usłyszał ...to ja słyszałam jak Mu ślinka leci ,jak kapie ;)))))
powiedział -no jakby do tego było jeszcze zimne piwko,to...
a ja mówię -jest i piwko..

pełnia szczęścia dla Niego:)

u nas przestało padac więc idę wkopać te moje piękności co je ostatnio nabyłam :)


Cokies- piękne foteczki-ucałuj stópki:))
cieszę się ze tacy szczęśliwi jesteście ;))
ściskam :)
 
Do góry