reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Hejka!
jakas dzis przymulona jestem. Udalo mi sie dzis zarejestowac do mojej ulubionej ginki...a ciezko bylo bo na kase chorych to ma mnostwo ludzi ale mnie po starej ;-) znajomosci przyjela. Termin mam na 14.IX

Mamo wszystkiego dobrego dla ZUZI!!!!!!! I dla Ciebie bo urodziny dziecka to przede wszystkim swieto dla mamy za trud i poswiecenie!
Pawimi usciskaj swojego wojaka...jak sie da :-) i naciesz sie nim!!!

Pozdrawiam wszystkie!
 
Witajcie - oj mam dziś szalony dzień, wczoraj wrócił z Polandii mojego męża kuzyn z żoną i synkiem w Alinki wieku. I dzis od rana dzieciaki szaleją ze sobą. Najpierw Alina była u Patryka (chyba z 2 godz.), a potem Patryk u nas - dopiero co poszedł.... ło matko z taką dwójką. Bawią się ładnie, ale co jakis czas jest mała sprzeczka o zabawkę.

Anna - jutro będzie tzw. dzień otwarty, więc będą rodzice razem z dziećmi. I mam zamiar pokazać jej, gdzie jest toaleta, zapytać panią jak ma sygnalizować po angielsku, że chce siusiu (chociaż jak łapie się za spodnie to juz można sie domyśleć).
A przede wszystkim uczulić Panie, że ona nie zna języka i nie rozumie, a to, że mówi YES, wcale nie musi oznaczać yes - bo nie wie o co się ja pyta. No cóż... nie jest pierwsza i nie ostatnia. W tym roku w tym przedszkolu będzie 6-cioro polskich dzieci, w innych tez trochę, więc muszą sobie jakoś poradzić. Może Panie naucza się polskiego... hihi.

Mama, pawimi, cokies, justyna, magda, ewunia, iwosz, zuz-inka, wisieńka oraz wszystkie pozostałe mamy pozdrawiam i życzę miłego wieczorka.
 
no to mamusie zaczyna sie strzszwiazany ze szkola,ale to dobrze znowu bedziemy bardziej zorganizowane.
dziesiaj kupilismy troszke ubran,bo dzieciaki rosna jak na drozdzach.
Daniel ma juz 172cm wzrostu.kolos.
moj dzien od jutra bedzie wygladal tak
6h30 wstaje i z zamknietymi oczami sune po kawe,6h45 schodza dzieciaki ,albo je ciagne po schodach:)
7h40 jedziemy do szkoly zostawiam ich i ida razem,bo to na szczescie ten 2 budynki na jednym terenie uff,pedze do pracy na 8h15 koncze o 15h15 i w piec minut jestem pod szkola a dzieciaki wychodza o 15h30 szybki obiad lekcje no i wt,pt Daniel ma trening pilki noznej woze go na 18h a konczy o 19h30:-(pozno,ale on to kocha.
w srode dzieci koncza o 12h i mateusz ma polska szkole od 13h do 16h a daniel trening od 16h do 17h30.
Maraton
aha zapomnialam,ze co sobote jezdzimy na mecze mojego syna,bo tutaj kazdy gracz musi dojechac na mecz sam a mecze sa raz u niego w klubie a raz na wyjezdzie czyli roznie nawet do 60km w jedna strone.
wiec sprzatanie odwalam w piatek po pracy do poznych godzin wsciekla i padnieta
dobrej nocki i sil na jutro
 
Czesc dziewczyny!!!

Ja tylko na chwilke sie przywitać i powiedziec że zyję i czytam was prawie na bieżąco!!!

Nie odpisze wszystkim bo musze jeszcze obiada na jutro przygotować, pranie ropzwiesic a Misiek jeszcze nie spi....

Mamanajlepsze życzenia dla twojej córci!!!! !00 latek i duuuuuuzo radości!!!!

Pawimi udanej wycieczki po syna!!!! Obys zdazyła sie nim nacieszyć przez te 10dni, mam nadzije ze bedziesz pękac z dumy kiedy go zobaczysz!!!!

Zuz-Inka bedziemy z niecierpliwością czekać na dzidziusiowe wieści po wizycie u ginki!!!! Zyczę ci duzo zdrówka i jak najmniej ciazowych dolegliwości!!!!:-D Haha az zazdroszcze!!! Chyba znów mnie dopadły arzenia o czwartym!!!!:szok::szok::-D:-D

Katrina mysle ze twoja córcia da sobie rade:tak: Dzieci bardzo szybko czą sie jezyka jesli muszą sie porozumiewac z rówieśnikami!!! Zobaczysz... za pół roku bedzie mówic po angielsku lepiej niz ty:-D (tak było z synem mojej siostry- oni mówia w domu tylko po polsku ale poszedł do przedszkola niemieckiego , chodził tam dwa lata i teraz mówi po niemiecku lepiej niż moja siostra:-D)

Cokies oglądałam zdjecia twojego Michasia na poprzednich stronach- jest śliczny!!! Takie maleństwo-cudowny!!!! Juz nie pamietam kiedy mój Misio była taki maleńki :)

Iwet no to masz fajnie zawalone dnie- cos jak ja :)

AnnaS mam nadzieje że Fabianek wkrótce przestanie jeść w nocy i da ci pospać!!!!! :) Tez mam teraz problem z Hania i chodze jak zombie.... Budzi mi sie nawet po 8 razy w nocy do cyca..... Chyba jej zęby wychodza- i jak to zwykle u moich dzieci wszystkie na raz :(

Na pewno pominęłam wiele z was dziewczyny ale wierzcie mi że myślę o was wszystkich!!!
Mam nadzieje że wkrótce wpadnę już w taki rytm żebym miała czas na wszystko (a w szczególności na pisanie :) )

Buziaki dla wszystkich wielodzietnych !!!

ooooo matko!!!!!:szok: zapomniełam o prasowaniu Kasi ubranek na jutrzejszy pierwszy dzień w szkole!!!! Lece ...... aha u nas rozpoczecie na 11 a o 13 do pracy ....ech....
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Ja tylko na momencik ze smutnymi wieściami. Mój mąz został zwolniony z pracy i od1 grudnia zostaje bez pracy :-( Mam nadzieję że do tego czasu coś znajdzie bo jak nie to będzie bardzo krucho :-( Aż się boję :-(
 
Dzieci ukapane i oddelegowane do swoich pokoi wiec dla mnie chwila relaksu z wieczorna herbata

Weroniczka faktycznie niewesole wiesci :no: a moj M ma umowe do konca grudnia...liczymy ze mu przedluza...
Iwet to faktycznie zalatane dni bedziesz miala :yes:
Mamo &&&&&&&&&&&&&&&&7 owocnych staranek!

A gdzie Joas?

:-)
 
Zuz-inka - GRATULACJE!!!!
Weroniczka - trzymam kciuki za szybkie znalezienie nowej pracy przez twojego męża!!

my wczoraj wróciliśmy znad morza - fajnie było,choć pogoda taka sobie, ale jak dla mnie to nawet lepiej bo ja umieram w upały ;-) jutro mam wizytę u lekarza i pewnie spróbujemy potwierdzić płeć - ciekawe czy znowu będzie tak,że nasze przeczucia zgodzą się z rzeczywistością?
poza tym jestem w psychicznej dupie, więc ściskam Was tylko i zmykam coby nikogo nie zarazić :zawstydzona/y:
 
reklama
Zuz-Inka - Joaś na razie nie ma i przez jakiś czas nie bedzie. Tak nas sama poinformowała tutaj jakąś "chwilkę" temu. Mam nadzieję, że u niej juz lepiej.
Weroniczka - trzymam kciuki, za szybkie znalezienie pracy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry