reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hej witajcie,
wróciłam z konferencji a następnego dnia poszłam z Hanią do lekarza i okazało się że mamy obie anginę. Myślałam, że jestem przeziębiona. Łykałam aspirynę i do pracy. I tak cały tydzień. Łeb mi pękał ale wiecie jak to jest. A dam radę itd. Jesteśmy obie na antybiotykach:no:. Wszystko ciągnie się od Stacha, potem zaraził Zuzię , no i nam się też coś dostało;-). Mam chorobowe do końca miesiąca. No i mamy leżeć. Hania i leżenie w łóżku:szok: nierealne. Właśnie siedzimy i od rana bawimy się ciastoliną. Ale to szał dla małej:rofl2:. Myślałam, że jeszcze za mała a ona ginie z ciastoliną na 2-3 godziny:szok:.

Zuz-inka cieszę się, że wszystko dobrze:-D

Ewuniaf witaj, witaj i wracaj do zdrowia

Pawimi ma rację z tymi rozmowami.Mój najstarszy ma prawie 13 lat. Czasami potrafi dać do pieca:evil:. Dobrze, że potrafi przyjść i przyznać się, że nawalił. Ale dobrze działa taki system, że każde dziecko spędza choć raz w tygodniu z którymś rodzicem godzinkę, dwie czasu ale sam na sam. Czasem jest to zwykłe robienie zakupów czasem coś wspólnie pichcimy. Czasem jedziemy na basen czy coś w tym stylu.Na wakacjach robiliśmy wypad pod namiot w dwójkę. To była dla nich super przygoda. Ale czynność to tylko pretekst. Tyle rzeczy wtedy się dowiadujemy:tak:. Nawet wygłupy są inne. Dzieciaki jakoś do siebie nawzajem są łagodniejsze.Bo tak to rywalizują o nas , o czas. a tutaj wiedzą , że będą miały swój czas z nami.

U mnie dzisiaj leje deszcz, szaro buro a wczoraj już była wiosna, słonko i 11 stopni :szok:

Cieplutko Was pozdrawiam
 
reklama
witajcie babeczki...

no niestety... ..chyba sobie wykrakałam...

pogadałysmy z babeczką ,potem pobranie krwi -oczywiście tylko lekkie ukłucie-potem znowu pogadałyśmy i ...odleciałam...
tak dawno już nie mdlałam ,że zapomniałam jak to jest .a dzis zemdlałam...
leżałam 20 minut ,żeby dojść do siebie bo przecież autem wracałam te 8 km...
no ,ale jestem już w domu.

a teraz o moim badaniu... pojechała sobie i mówię do pani ,że chcę prl z obciążeniem-a Ona pyta czy mam tabletkę ..mówie ,że nie,ża koleżanki robiły i nic nie mówiły,że trzeba coś przynieść..a Ona do mnie ,że sa różne tabletki na obciążenie i ,że to lekarz decyduje którą zapisze...
zeszła na dół do apteki zapytać bo mówię ,że chciałam tą meta....coś tam a ona mówi ,że może to zamówić i bedzie na 13.00.
powiedziałam,że mam 2 dzieci na feriach i do 13.00 to mi tak prl skoczy ,że wynik nie bedzie miarodajny..

dzwoniła przy mnie do Poznania zapytać jak w labo w Poz. to robią -zrobiła telefon na głośnomówiący i babeczka tez powiedziała,że to ginek zapisuje jaką tabletkę i dawkę podać pacjentce..

tak wiec jak juz dojechałam to zrobiłam samą prl i progesteron-zapłaciłam 70zł -wyniki jutro około 14.00-zadzwoni do mnie jak juz będą i poda przez telefon;)


Liza-u nas tez wieje na maxa i pada..
w nocy lało ,aż mi sie Domi przebudził..
kolejnyyyyy dzień w domu-kurcze zaraz w depresję wpadnę!!!

Ewunia no w końcu jesteś kochana !!!!!
teskniłam ,wołałam ;)))
zdrówka życzę :)



jutro jedziemy ta samą ekipą co bylismy w teatrze do centrum zabaw w Poznaniu-niech sie dzieci wyszaleja bo na głowe idzie dostać z tą pogodą i ich energią...

pozdrawiam i ide na kawę ciśnienie sobie podnieść ..


Joaś jak tam u Ciebie ???????;))

Izulka zdrówka słońce!!
i dla Ciebie i dla dzieci..:)
moje wczoraj malowały farbami-dzieła takie,że Bóg jeden wie co to:)))
ale zajęcie mieli.
 
Ostatnia edycja:
witam wesoło wszystkie Panie...:-D
mamo ale dałaś czadu na badaniach, mam nadzieję że teraz już wszystko dobrze
wszystkim chorym Mamusią dużo zdrówka życzę
w Jeleniej też wieje, aż się wychodzić nie chce
izulka ciastolina super pomysł, ostatnio chciałam swojej młodej kupić ale nie wiem czy jeszcze za mała nie jest
 
witam:-)

Mama05 a na jaki plac pojechaliscie??
Ewunia witaj i wracaj do formy raz dwa!!
Izulka zdrówka dla Ciebie i córci, angina to paskudna choroba..


ja się dzis czuje jaknym wróciła z piegrzymki, nogi i plecy mnie bolą po wczorajszej imprezce!! ale wszystko się udało.. było 12 dzieci i 9dorosłych:-)

idę robić leniwe....
 
Anrad witaj...u mnie pogoda nie nastraja więc i z humorem nie najlepiej...

Sempe-witaj kochana..smacznych leniwych:)
ja mam rosół od wczoraj..po tym omdleniu słabo się czuję i leżę.
macie imię dla córki??
a my z dziećmi jedziemy jutro na Obornicka do Gianta do centrum Aktiv:)
fajnie,że i Wasz wypad udany:))
 
Mama - no ja nigdy nie miałam sensacji przy badaniach,a w poniedziałek jak robiłam test na tolerancje glukozy, to mało nie odjechałam. Taki mi się słabo zaczęło robić i ciemno w oczach, dobrze, że mąż był ze mną, bo nawet nie doszłabym do pojemnika z wodą.
 
Katrina a mi sie zrobiło ciemno i odjechałam...zupełny brak świadomości...nawet nie wiem jak długo byłam nieprzytomna,ale troche to trwało bo babka była 1 a jak sie ocknęłam to były koło mnie 3 i 1 zajmowała sie dziećmi..
 
ja na chwilkę się przywitać
ja i Patryk na antybiotyku jesteśmy. Pofarbowałam sobie włosy ale jakieś żółte wyszły, dałam najpierw rozjaśniacz a potem długo trzymałam farbę ale i tak nie pokryło:confused:
byłam w mieście, pękła mi opona w wózku, wróciłam do domu, pies obgryzł listwy przypodłogowe i dostałam list od dentysty że wyrzucają mnie z listy pacjentów.....a rano zaprowadziłam dzieci do szkoły to sąsiadki córa kazała swojemu bratu kopnąć moją Vanessę....:crazy:mówię wam jak się wściekłam na nią. Okazało się potem że ona była na moją zła o to że Vanessa ma inne koleżanki i nie jest jej jedyną i na wyłączność...przez jej chimery spóźniłam się do szkoły - zamykają klasy o 9.00 i trzeba się wpisać na listę spóźnionych....piękny dzień nie ma co

iwosz jak tam twoja pociecha?
sempe, zuz-inka, azile pogłaskać dzidzię od e-ciotki
ewuniaf super że jesteś

wieczorkiem wlecę
 
Mamo - ojej - współczuję omdlenia - ja całe szczęście najczęściej bywam z tej drugiej strony igły ;-)
Bedismall- kiepski dzień,co? - ale już wieczór, wszyscy pójdą spać, będziesz mieć chwilę dla siebie i jutro będzie lepiej :tak:
Katrina - test obciążenia - fuj :baffled:nie cierpię ;-)
kupiłam sobie dziś "profesjonalny" biustonosz - kobitka mi dobrała i chyba jeszcze nigdy w życiu nie było mi tak wygodnie ;-) rozmiar oszałamiający,bo 75 I (!!!) ale cóż to jest wobec komfortu :tak::-D

maluch ok -słodziak taki
 

Załączniki

  • lech.jpg
    lech.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Bedii ależ dzień..."lepszy" niż mój;/
a z kopaniem córki to co to ma być ..wrrrr!!

odpoczynku życzę!


Iwosz śliczny Lechu-tak spokojnie śpi..
ukochać mocno.
mówisz I.. Ostro kochana:))ale wygoda przede wszystkim;)
 
Do góry