reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Dziękuję kochana Pawimi. Masz rację że ja powoli zaczynam przestawać wierzyć że bedzie lepiej z tą pracą. No ale może.

U mnie dzieci oglądają bajki na dobranoc a ja idę robić nachos z guacamole i salsą pomidorową :-)
 
reklama
tak , tak ,,,mi tez te nachos zapachnialy, moje ulubione zwlaszcza tuz przed @ :-D Chyba za chwile zbiore dziatwe i przejade sie do sklepu po gotowce bo robic to nie bardzo mam natchnienie ale mam juz wyprobowane takie z eko sklepu z dobrym skladem i cala rodzinka akceptuje.
 
Hej :)

Witam nowe panie :-)

mama - no cena zaporowa i jeszcze mandacik się trafił.... ehh

Nie wiem co miałam komu napisać ... Zagoniona jestem. Porządki przedświąteczne mnie wykończą ... Ale uwielbiam mieć tak czysto.

Umowa z tp kończyła mi się 31.01.2012 ale okazało się, że została przeze mnie przedłużona w 11.2011 na dwa lata Wystąpiłam do nich o kopię ale nie mają w archiwum... Nie mają bo nic nie podpisywałam!!! To jak to jest możliwe? Nie wiedzą ... Nosz k***a mać!!!!!!

A ja dzisiaj miałam laser drugie podejście i jest lepiej :)

Miłego wieczoru moje drogie
 
Ostatnia edycja:
Majqa - u nas było to samo, ale się odwołaliśmy i zatwierdzili - dostaliśmy nawet pismo z przeprosinami ;-)

witam nowe mamy i zmykam :-)
 
iwosz - oni chcą przedłużyć umowę a ja się waham...

Może któraś z Was ma tel i internet w netii. Jak wygląda współpraca z tą firmą?

Będę wdzięczna za pomoc
 
Hello!

@ przylazła wieczorem. Porządki trwają, lekko szaleję, a lekko puszczam na luz, jak na huśtawce.
Pawimi, naciesz się synalkiem, mocno mocno
Majqa - ja mam w tp, teraz już nie mamy stacjonarnego tylko sam net, jest ok
Weroniczka - Ty obżartuchu!!!!! ;-)
Ponieważ jestem z tych co to czasu nie mają siedzę przy kompie. Wpadłam napisać co z @.

Zawsze, kiedy nie mam czasu, a robię sobie przyjemność np. telefonem do znajomej lub bb, przypomina mi się scena z misia i tekst: Dzwonię do Ciebie, bo nie mam czasu rozmawiać ;-)
Teraz zmykam gotować obiad na 7 garnków ;-) Nie dość że rodzina duża, to @ przylazła, muszę sobie jakoś radzić :-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej.

Ja dziś mam szybki dzień bo muszę z dziećmi na jutro zrobić palmy a o 16 jadę z mężem do dziadzia a więc do dzieci przychodzi teściowa. A skoro przychodzi teściowa to jeszcze muszę posprzątać dom bo mam w nim syf okropny. W tygodniu nie miałam kiedy sprzątac i dzis sa tego efekty :-(

Joaś czasem trzeba sobie pozwolic na obżarstwo ;-) A dziś na obiad szybko i mało zdrowo ale czasu mało. Dziś parówki w cieście i sałatka :sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry