reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
witam wieczorkiem ..
bylismy 4h na festynie przedszkolnym u Dominika-bya zabawa i dzieci maja masę nagród;))


Pawimi ,Liza,Wisieńka dzięki......
powoli emocje opadaja ,ale jak patrzę na auto to ......


wstawie Wam kilka fotek naszej pracy -w tamtą sobote i wczoraj..
i swoją fotkę blondyny:-p
i Bono z Zuzą ..
 
:-):-)
słonko za oknem--tylko czaszka coś ćmi - i to jak na migrene:eek:
mamuś - piękny ogród - a bono to jak król lew na włościach - widać kto tam panem:-D
pawimi- wiosenne -w sensie tego co na talerzu - wszystkie dobrodziejstwa - a córci to jeszcze jakies 10cm do mnie brakuje - alez ile to roboty - jedne wakacje i może śignąć w góre:cool2:........ a rozmowa w tel - no no rządy wydzwaniają:-D rozumiem ze z synem udąło się porozmawiać:tak:---a o co chodzi z tą magdaleną - bo coś mi umknęło:eek: - miłego dzionka bo widze ze fajnie się zapowiada;-)
wisienka - jak zakupy - jak zakupy - jam tez zakupoholiczka:-p staram się nawet sklepów unikać bo to niebezpieczne:-p
katrinka - jak tam - skurczybyków nie ma:-p i widze ze TY taki nocny marek jesteś ---ja to się już na 3 bok przewracam:-D

my wczoraj grilowaliśmy- dziś tez zamierzamy - tylko dzisiaj ryby w planie:-p---pozniej do mamci skocze bo wczoraj nie byłam
pozdrawiam

a z serii ogrodów to wrzuce nasz ---poranek wielkanocny - dodam ze 9. kwietnia
 

Załączniki

  • 236.jpg
    236.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 32
Witajcie po miesiącach (no bo szczęśliwie nie po latach ;))
Katrina! Powodzenia w bieganiu po schodach :) Już tuż tuż :)
Mamo! Ależ u Ciebie przygody! Dobrze że Zuz i Dominik cali. Szczęśliwie się skończyło!
Piękny ogród - mogę tylko o takim pomarzyć. I Śliczna Fotka Bono z Zuzą! Wspaniali przyjaciele!

U nas tez najróżniejsze prace ogrodowe na warsztacie. Do tego stale coś w domu. Na nic nie ma czasu.
A za każdy czas przy kompie mąż się dąsa ;) Właśnie nadąsany poszedł to lecę za nim :D

Ściskam mocno!
 
Ostatnia edycja:
witajcie niedzielnie,

Asia
- schody niestety nie działają...

Hana - chodzę spać tak między 23-1.00 (naszego czasu) - jak się czuję zmęczona, w zasadzie nic "zwiastującego" sie nie dzieje, od dwóch dni wstaję strasznie obolała, ale przechodzi jak tylko się rozruszam,

Mamusia - nasz kudłaty przyjaciel (przyjaciółka) teraz jest przeszczęśliwy, bo pogoda piękna, więc całymi dniami drzwi wyjściowe na ogródek otwarte, więc może sobie chodzić tam kiedy chce, zobaczymy jak zareaguje na następnego malucha (pewnie tak jak na Alinkę),

Wszystkim życzę miłej, słonecznej niedzieli
 
jestem obiadowo..

Hana dziękuję :) a Twój ogród to taki ogród zimowy :)))
aż ciężko uwierzyć ,że to w kwietniu robiona jak teraz mamy maj:-D


Majqa dzięki ...kostkę położą to i Ty zaczniesz dziergać w ogrodzie z pomocą Marka ;))

Katrina no u nas tak samo-drzwi od taras otwarte i Bonusław chodzi gdzie Mu pasuje :)
poczochraj swojego przyjaciela ode mnie-ja kocham zwierzaki ..



my zaraz zasiadamy do spagetti..
a na 17.00 jedziemy do znajomych na grilla i słodkie..mają na działce duży staw i będzie przepływka łódką:-D:-Dże niby tak romantycznie:-p:-D
 
reklama
Mamusia - rozczochraniec pogłaskany w Twoim imieniu, Nika ma wielką zaletę (ważną zwłaszcza latem) - działa lepiej niż wszystkie łapki na muchy razem wzięte.
 
Do góry