reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

A to Ci łobuziak nie chce się pokazać. [emoji23]
Ja się zastanawiałam nad tym czy może jakbym zaszła w ciążę to nie pytać o płeć i mieć niespodziankę. Ale podejrzewam, że tylko w takiej sytuacji jak u Ciebie to by się udało, bo jestem zbyt ciekawska. [emoji16]
A co do imienia to ja już obiecałam mojemu, że jak będzie dziewczynka to będzie Klara.
Nie znamy płci. Nie chcę się pokazać. Propozycje są, ale nie możemy się dogadać. Wałkujemy temat już od miesiąca. Chyba skończy się losowaniem [emoji16]
 
reklama
Rosną i rozrabiają czyli zdrowe maluchy. [emoji16]
Filip od września zaczyna przygodę z przedszkolem, a Amelka walczy z nocnikiem. Dosłownie. [emoji1787][emoji1787][emoji1787] A jak u Was?
Starszaki jakiej płci? W żadnej ciąży nie znałam płci, chciałam niespodziankę [emoji16]

@Joannaa24 co u Was? Jak synek i córka?
 
Syn lat trzy, córka 19 miesięcy [emoji846]

Podziwiam. Dla mnie mega wezwanie to wyprawka. Nie wiadomo jakie kolory i fasony kupować [emoji1787]
Ja się śmiałam do męża, że u nas co by nie było ubranka mam. [emoji16] Wózek szaro czarny to neutralny totalnie, więc jest spoko. Normalnie zero przyjemności z robienia wyprawki bo wszystko mam. [emoji85]
 
Ja się śmiałam do męża, że u nas co by nie było ubranka mam. [emoji16] Wózek szaro czarny to neutralny totalnie, więc jest spoko. Normalnie zero przyjemności z robienia wyprawki bo wszystko mam. [emoji85]
Wózek też neutralny. Bo my mamy podwójny. Więc kupiony dla chłopca i dziewczynki. Jednak ciuchy sprzedawałam i malutkich już nie mam.
 
Ja mam odłożone co w lepszym stanie. A że często piorę to dużo nam nie potrzeba, szczególnie na początku. No i po dwójce już człowiek wie co niezbędne, a co zwykły gadżet.
Wózek też neutralny. Bo my mamy podwójny. Więc kupiony dla chłopca i dziewczynki. Jednak ciuchy sprzedawałam i malutkich już nie mam.
 
Ja mam odłożone co w lepszym stanie. A że często piorę to dużo nam nie potrzeba, szczególnie na początku. No i po dwójce już człowiek wie co niezbędne, a co zwykły gadżet.
No tak to prawda. Ale jak wchodzisz na sklep to większość albo typowo dla dziewczynki albo dla chłopca. Wkurza mnie to. Kupić coś neutralnego to dramat. Bo chyba że wszystko białe.
 
Rosną i rozrabiają czyli zdrowe maluchy. [emoji16]
Filip od września zaczyna przygodę z przedszkolem, a Amelka walczy z nocnikiem. Dosłownie. [emoji1787][emoji1787][emoji1787] A jak u Was?
Dobrze, starszaki też rozrabiają. Hela tfu tfu najspokojniejsza. My już na szczęście odpieluchowani a Wam życzę powodzenia 😁 najważniejsze, że zdrowe 🙂

@frez.ja1987 kupowałam neutralne ubranka. Nie lubię różu, więc nie miałam problemu 😅
 
reklama
Jakieś porady na odpieluchowanie? Może i u nas coś zadziała. [emoji85]
Dobrze, starszaki też rozrabiają. Hela tfu tfu najspokojniejsza. My już na szczęście odpieluchowani a Wam życzę powodzenia [emoji16] najważniejsze, że zdrowe [emoji846]

@frez.ja1987 kupowałam neutralne ubranka. Nie lubię różu, więc nie miałam problemu [emoji28]
 
Do góry