reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

reklama
Co tam u Was? U mnie dziś 36dc i dalej czekam na [emoji205]. Oczywiście chodzę wkurzona, że się wszystko przeciąga i przez to pewnie też to się przedłuża jeszcze bardziej. [emoji35][emoji35][emoji35]
 
Co tam u Was? U mnie dziś 36dc i dalej czekam na [emoji205]. Oczywiście chodzę wkurzona, że się wszystko przeciąga i przez to pewnie też to się przedłuża jeszcze bardziej. [emoji35][emoji35][emoji35]
A byłaś z tymi cyklami u ginekologa? Bo jak dobrze kojarzę to nie pierwszy raz.

U mnie dziś nastrój średni. Odebrałam wyniki GBS. Wyszedł dodatni. Boje się, że dziecko się zarazi.
 
Nie byłam bo przez jakiś czas myślałam że jeszcze po porodzie mi organizm szaleje. Potem starania i za każdym razem myśl że teraz nie ma co z tym iść bo zaraz będę w ciąży. No i teraz chyba nadszedł czas iść. [emoji17]
Nie martw się będzie dobrze. Ja pierwsze dziecko rodziłam bez wyniku bo nie zdążyłam zrobić. Fakt że i tak na cc się skończyło ale też miałam stracha.
A byłaś z tymi cyklami u ginekologa? Bo jak dobrze kojarzę to nie pierwszy raz.

U mnie dziś nastrój średni. Odebrałam wyniki GBS. Wyszedł dodatni. Boje się, że dziecko się zarazi.
 
Nie byłam bo przez jakiś czas myślałam że jeszcze po porodzie mi organizm szaleje. Potem starania i za każdym razem myśl że teraz nie ma co z tym iść bo zaraz będę w ciąży. No i teraz chyba nadszedł czas iść. [emoji17]
Nie martw się będzie dobrze. Ja pierwsze dziecko rodziłam bez wyniku bo nie zdążyłam zrobić. Fakt że i tak na cc się skończyło ale też miałam stracha.
A karmisz piersią jeszcze? Bo nie pamiętam.
 
reklama
Do góry