reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

frez.ja1987

Fanka BB :)
Jestem pełna obaw😆dopiero dociera. Sam początek.
Różnica między młodszymi będzie malutka, ok 1.5 roku.
Nie jest tak źle z taką różnica. U mnie między pierwszym a drugim 20 miesięcy, między drugim a trzecim też 20 miesięcy 🙂 uważam, że to całkiem fajna przerwa. Starszaki bardzo fajnie razem się bawią. Co prawda, masz więcej zdjęć jako mama bo dwa maluchy trzeba ogarnąć. Ale i tak wg mnie fajnie

reklama

Mama2012/2020/2022

Nie jest tak źle z taką różnica. U mnie między pierwszym a drugim 20 miesięcy, między drugim a trzecim też 20 miesięcy 🙂 uważam, że to całkiem fajna przerwa. Starszaki bardzo fajnie razem się bawią. Co prawda, masz więcej zdjęć jako mama bo dwa maluchy trzeba ogarnąć. Ale i tak wg mnie fajnie
Oby tak było.
Mam jeszcze 9 latka.

Mujer

Miasto
Warszawa
Dla dzieci super, to prawda. Moje są nierozłączne mimo wiecznych kłótni i bijatyk 😅 gorzej z rodzicami 😁
Chociaż serce się raduje jak ich widzę, są naprawdę zżyci i nie wyobrażam sobie jakbym miała mieć jedynaka. No, ale roboty jest i wieczny hałas.

frez.ja1987

Dla dzieci super, to prawda. Moje są nierozłączne mimo wiecznych kłótni i bijatyk 😅 gorzej z rodzicami 😁
Chociaż serce się raduje jak ich widzę, są naprawdę zżyci i nie wyobrażam sobie jakbym miała mieć jedynaka. No, ale roboty jest i wieczny hałas.
O tak. U nas też wieczny hałas. I wszędzie zabawki 😁

No nie ma co ukrywać, jak wszystko, tak i kwestia małej różnicy wieku ma swoje minusy. Ale ma też plusy. Zależy czego dana osoba oczekuje i jaki temperament i charakter mają dzieci. U nas póki co się taka różnica sprawdza 🙂

Do góry