reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

reklama
Nie ma co ukrywać że karta dużej rodziny ma dwa końce część ludzi zazdrości pieniędzy gdy widzą trójkę dzieci, zwłaszcza spotykam się z nieprzyjemnościami na zakupach w lidlu. Przy trójce dzieci wiadomo, że dzieci będą chodziły w tych samych ubraniach, można też kupować oversize by rosły razem z dzieckiem. Ja wolę kupić produkt lepszej jakości by służył na lata, nie mam czasu na ciągłe bieganie za zakupami przy takiej gromadce.
 
Nie ma co ukrywać że karta dużej rodziny ma dwa końce część ludzi zazdrości pieniędzy gdy widzą trójkę dzieci, zwłaszcza spotykam się z nieprzyjemnościami na zakupach w lidlu. Przy trójce dzieci wiadomo, że dzieci będą chodziły w tych samych ubraniach, można też kupować oversize by rosły razem z dzieckiem. Ja wolę kupić produkt lepszej jakości by służył na lata, nie mam czasu na ciągłe bieganie za zakupami przy takiej gromadce.

To chyba raczej zależy od wysokości zarobków rodziców a nie od tego czy ma się dwójkę czy trójkę dzieci 🤷‍♀️
 
Nie ma co ukrywać że karta dużej rodziny ma dwa końce część ludzi zazdrości pieniędzy gdy widzą trójkę dzieci, zwłaszcza spotykam się z nieprzyjemnościami na zakupach w lidlu. Przy trójce dzieci wiadomo, że dzieci będą chodziły w tych samych ubraniach, można też kupować oversize by rosły razem z dzieckiem. Ja wolę kupić produkt lepszej jakości by służył na lata, nie mam czasu na ciągłe bieganie za zakupami przy takiej gromadce.
Jejku naprawdę? A czego tu zazdrościć w sensie tej kasy🤭😁? Jejku no to naprawdę trzeba być w złej sytuacji finansowej żeby zazdrościć karty dużej rodziny🤭🤭
 
Mi test w niedzielę wyszedł z drugą blada kreska, będzie to moje 3 dziecko. Jestem przerażona, mąż mnie zapewnia że wszystko będzie dobrze. Natomiast ja wczoraj przepłakałam pół dnia.... Mam już dzieci samodzielne i przeraża mnie powrót do pieluch po raz kolejny 😔
 
Mi test w niedzielę wyszedł z drugą blada kreska, będzie to moje 3 dziecko. Jestem przerażona, mąż mnie zapewnia że wszystko będzie dobrze. Natomiast ja wczoraj przepłakałam pół dnia.... Mam już dzieci samodzielne i przeraża mnie powrót do pieluch po raz kolejny 😔
Mleko się rozlało nie ma co plakac ;) będzie dobrze. Ciesz się jak już się stało. Wszytskiego dobrego.
 
Nie ma co ukrywać że karta dużej rodziny ma dwa końce część ludzi zazdrości pieniędzy gdy widzą trójkę dzieci, zwłaszcza spotykam się z nieprzyjemnościami na zakupach w lidlu. Przy trójce dzieci wiadomo, że dzieci będą chodziły w tych samych ubraniach, można też kupować oversize by rosły razem z dzieckiem. Ja wolę kupić produkt lepszej jakości by służył na lata, nie mam czasu na ciągłe bieganie za zakupami przy takiej gromadce.
w lidlu zniżka z kartą rodziny przy zakupach za 300zł daje mi Ok. 2-3 zł upustu 😂😂😂 i ludzie tego mogą zazdrościć? Powaga?
 
reklama
Do góry