reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

Hej ☺️ oj powiem tobie ze mam 3 dzieci swoich i siostrę wychowuje w rodzinie zastępczej od 13 lat 😉 i teraz jestem w 6 tyg ciąży 😉 kocham duże rodziny i ten śmiech i gwar 😉 tyle radości ...
męża nie ma w domu wraca z delegacji co 2 miesiące muszę ogarniać wszystko 😉 a jest tego tyle ze czasem mi dnia brakuje 😂😅🙈 powiem tak z jednym dzieckiem to nawet na chwile się umyć nie mogłam 😉
Teraz jest o tyle łatwiej ze dzieci chcą się bawić i pomagają czasem lubią czuć się potrzebne ☺️ a ja w tym czasie robię obiad itd 😉
 
reklama
Jak jest u mnie już wiesz. Chcę tylko napisać, że to tylko Wasza decyzja i nikomu nic do tego. Tak jak już pisali, najtrudniej przestawić się z jednego na dwoje. A ludzie zawsze będą gadać, ale to nie oni będą wychowywać.
 
Hej. Ja wlasnie jestem w 3 ciazy. Niby chcialam ale obawy co powiedzą inni sa :/ Mam juz dosyc duze starsze dzieci -13 i 9 lat. Sama mam 35 i uznalismy z mezem ze teraz albo nigdy. I udalo sie. Mam nadzieje ze przez te 9 miesiecy uda sie pozbyc wszystkich watpliwosci.
 
Hej. Ja wlasnie jestem w 3 ciazy. Niby chcialam ale obawy co powiedzą inni sa :/ Mam juz dosyc duze starsze dzieci -13 i 9 lat. Sama mam 35 i uznalismy z mezem ze teraz albo nigdy. I udalo sie. Mam nadzieje ze przez te 9 miesiecy uda sie pozbyc wszystkich watpliwosci.
A co Cię obchodzi opinia innych? To Wasze życie, jedno życie. Najważniejsze, abyście Wy byli szczęśliwy i robili po swojemu.
 
Hej. Ja wlasnie jestem w 3 ciazy. Niby chcialam ale obawy co powiedzą inni sa :/ Mam juz dosyc duze starsze dzieci -13 i 9 lat. Sama mam 35 i uznalismy z mezem ze teraz albo nigdy. I udalo sie. Mam nadzieje ze przez te 9 miesiecy uda sie pozbyc wszystkich watpliwosci.
Rodzice mojej koleżanki starali się o dziecko jak byłyśmy w liceum. Starsze dzieci kończyły liceum/szły na studia, a oni w domu mieli dwulatke. Teraz są szczęśliwi. Jedno jest jeszcze z nimi. Śmieją się, że odmlodnieli, itd.
U mnie w domu było nas troje. W sumie w całej moje rodzinie jest po troje dzieci. Jeśli się uda też będziemy się decydować na trójkę :). Póki co, pierwsze w drodze.
 
Hej. Ja wlasnie jestem w 3 ciazy. Niby chcialam ale obawy co powiedzą inni sa :/ Mam juz dosyc duze starsze dzieci -13 i 9 lat. Sama mam 35 i uznalismy z mezem ze teraz albo nigdy. I udalo sie. Mam nadzieje ze przez te 9 miesiecy uda sie pozbyc wszystkich watpliwosci.
Gratulacje:) A co mają powiedzieć ?..że tworzycie na tyle szczęśliwy związek że chcecie mieć razem jeszcze jedno dziecko?to super:)
 
reklama
Do góry