reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

Nie jest tak źle z taką różnica. U mnie między pierwszym a drugim 20 miesięcy, między drugim a trzecim też 20 miesięcy 🙂 uważam, że to całkiem fajna przerwa. Starszaki bardzo fajnie razem się bawią. Co prawda, masz więcej zdjęć jako mama bo dwa maluchy trzeba ogarnąć. Ale i tak wg mnie fajnie
Dla dzieci super, to prawda. Moje są nierozłączne mimo wiecznych kłótni i bijatyk 😅 gorzej z rodzicami 😁
Chociaż serce się raduje jak ich widzę, są naprawdę zżyci i nie wyobrażam sobie jakbym miała mieć jedynaka. No, ale roboty jest i wieczny hałas.
 
reklama
Dla dzieci super, to prawda. Moje są nierozłączne mimo wiecznych kłótni i bijatyk 😅 gorzej z rodzicami 😁
Chociaż serce się raduje jak ich widzę, są naprawdę zżyci i nie wyobrażam sobie jakbym miała mieć jedynaka. No, ale roboty jest i wieczny hałas.
O tak. U nas też wieczny hałas. I wszędzie zabawki 😁

No nie ma co ukrywać, jak wszystko, tak i kwestia małej różnicy wieku ma swoje minusy. Ale ma też plusy. Zależy czego dana osoba oczekuje i jaki temperament i charakter mają dzieci. U nas póki co się taka różnica sprawdza 🙂
 
@frez.ja1987 jak tam u Was? Jak sobie radzicie?
Średnio. Jestem z młodym drugi raz w szpitalu. Wcześniej zapalenie płuc, teraz wirus rsv 😔 od porodu w domu byłam najpierw 5 dni, później tydzień.

Natomiast jeżeli chodzi i kwestie organizacyjne w domu to nie jest źle. Trzy dni byłam całkiem sama z trójką i wydaje mi się, że świetnie sobie daliśmy radę 🙂
 
Średnio. Jestem z młodym drugi raz w szpitalu. Wcześniej zapalenie płuc, teraz wirus rsv 😔 od porodu w domu byłam najpierw 5 dni, później tydzień.

Natomiast jeżeli chodzi i kwestie organizacyjne w domu to nie jest źle. Trzy dni byłam całkiem sama z trójką i wydaje mi się, że świetnie sobie daliśmy radę 🙂
Niestety też to przerabiałam. Tzn. ze średnią. Ledwo wyszłyśmy ze szpitala i dostała zum. Leżałyśmy 2 tygodnie i już wariowałam, bo miałam roczniaka w domu, który ciężko rozłąkę przechodził. Do tego połóg, hormony. Wyszłyśmy i miała biegunkę z krwią, znowu zum, znowu szpital na 2 tygodnie. Także początki ciężkie plus duże problemy z kp.
Zdrówka dla Was! Będzie tylko lepiej.
 
Niestety też to przerabiałam. Tzn. ze średnią. Ledwo wyszłyśmy ze szpitala i dostała zum. Leżałyśmy 2 tygodnie i już wariowałam, bo miałam roczniaka w domu, który ciężko rozłąkę przechodził. Do tego połóg, hormony. Wyszłyśmy i miała biegunkę z krwią, znowu zum, znowu szpital na 2 tygodnie. Także początki ciężkie plus duże problemy z kp.
Zdrówka dla Was! Będzie tylko lepiej.
Dzięki 😘 mam nadzieję, że w końcu wyjdziemy na prostą 🙂
 
Słuchajcie dziś 27 dc. Zrobiłam test (czułość 25, bo źle spojrzałam i wzięłam nie ten co chciałam) i widzę na nim cień drugiej kreski. [emoji33] Czy tylko ja to widzę?
IMG_20211004_070056.jpeg
IMG_20211004_070049.jpeg
 
reklama
Do góry