reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

Nie. Jest nieco podwyższony. Mimo to paradoksalnie najwięcej chorych dzieci rodzą kobiety młode. Nawet 20 latki. Starsze się jednak badają, u młodych bywa, że lekarz zbada pobieżnie i potem przy porodzie niespodzianka. Różnie bywa. Grunt to świadomość i badania. I dbanie o siebie. Znajoma mając 45 lat urodziła pierwsze dziecko. Zdrowiutkie. Pulchne. Ponad 4 kg. ;) W dalszym ciągu po 40tce nie jest tak, że każdy malec z automatu chory, a 1:100. Młode osoby miały współczynnik 1:800 jak dobrze pamiętam. Ale nawet mając 1:4 zdarzają się zdrowe dzieciaczki, zerknij temat amniopunkcja robić czy nie. Zdecydowana większość podejrzanych ciąż ma szczęśliwe zakończenie. Pozdrawiam :)
A to czytałam o tych zdrowych ciążach. Moja szwagierka czeka na wynik aminopunkcji....
 
reklama
Dziewczyny ratujcie... Od dwóch tygodni mam śluz praktycznie jak woda, kłucia w podbrzuszu i jeszcze zaczęły mnie boleć piersi... Mam nadzieję, że tylko sobie wkręcam, ale obawiam się, że już jestem w tej trzeciej ciąży...
Bardzo jej pragnęłam, ale nie tak szybko. [emoji33] Termin @ za dwa dni. Wczoraj test negatywny, ale jak mnie zaczęły te piersi boleć to zwątpiłam...
Jeszcze mąż dziś do mnie z tekstem czy w ciąży nie jestem! A wczoraj i przedwczoraj mdliło mnie po mojej ukochanej kawie. [emoji2962]
 
Ja dziś też wkurzyłam się. Jechałam do ginekologa wyjąć spiralę, ale pan doktor do końca czerwca na urlopie. Nikt nie raczył mnie powiadomić 🙈. A 30 czerwca mam mieć owulacje wg aplikacji ech.... 1 lipca udało mi się do niego umówić ciekawe czy nie przegapimy tego cyklu 🙈
 
Wiem. Tylko że to naprawdę kiepski moment. W poniedziałek zmarł mój tata. Jutro pogrzeb. A ja się miotam między tymi wszystkimi uczuciami. Z jednej strony żałoba. Z drugiej strach że to za wcześnie na kolejne dziecko. A jeszcze z trzeciej taki okruch radości z powodu tego (prawdopodobnie) nowego życia.
No czasami natura płata figla [emoji1]
 
U mnie w ciąży wydzielina zawsze była mleczno-biała, bardzo gęsta, rwąca się. Duże ilości.

Przezroczysta, rozciągliwa zwiastowała @.

@Joannaa24 , przykro mi z powodu taty. :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry