reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko

reklama

Joannaa24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zazdroszczę urlopu. My się na początku września nad morze wybieramy, ale tylko na jeden dzień.
Poza tym czekam na wizytę u gina (26 października) i dentystę ogarniam w przyszłym tyg tak żeby mnie na początku września przyjął. ( Mąż ma urlop, a ja bez prawka więc muszę się tak a nie inaczej zapisać żeby móc dojechać. )
Czekam już bardzo na tą wizytę u gina, żeby mi powiedział że jest dobrze i możemy działać.
No i mam nadzieję, że się mąż nie rozmyśli.

Mooni89

Rozwiązania
0
Zazdroszczę urlopu. My się na początku września nad morze wybieramy, ale tylko na jeden dzień.
Poza tym czekam na wizytę u gina (26 października) i dentystę ogarniam w przyszłym tyg tak żeby mnie na początku września przyjął. ( Mąż ma urlop, a ja bez prawka więc muszę się tak a nie inaczej zapisać żeby móc dojechać. )
Czekam już bardzo na tą wizytę u gina, żeby mi powiedział że jest dobrze i możemy działać.
No i mam nadzieję, że się mąż nie rozmyśli.
Ja chciałam się zapisać do gina na drugi tydzień mojego urlopu, ale mam mieć @ wtedy, a w pracy póki co przez corone szef pozwalniał dużo ludzi i nas rzucają po zmianach, może w październiku już będzie luźniej i wtedy mi się uda, no chyba że wcześniej zaciaze😅

Joannaa24

Rozwiązania
0
Trzymam kciuki za to żebyś zaszła szybko w ciążę.
Ja teraz dzięki tej wizycie mam taki hamulec bo przecież to tylko 2 cykle i tyle jeszcze wytrzymam ze staraniami. Inaczej nie wiem czy już bym nie zaczęła. Akurat po wizycie powinnam dostać @ także teraz żeby się tylko nie przyspieszył bo będę musiała przekładać wizytę.
Czyli jak wszystko pójdzie dobrze to od listopada zaczynamy majstrować dzidzię.
Ja chciałam się zapisać do gina na drugi tydzień mojego urlopu, ale mam mieć @ wtedy, a w pracy póki co przez corone szef pozwalniał dużo ludzi i nas rzucają po zmianach, może w październiku już będzie luźniej i wtedy mi się uda, no chyba że wcześniej zaciaze

frez.ja1987

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak tam u Was dziewczyny? Co słychać?
Opowiadajcie!
Ja rozmawiałam z partnerem. Zgodził się na trzecie dziecko, pod warunkiem zamiany mieszkania na większe. Straciłam więc nadzieję. Mieszkanie próbujemy zamienić od kwietnia. Było kilku oglądających, ale nikt konkretny. Po nowym roku wracam do pracy, więc jak już wrócę będzie trzeba dzidzię odłożyć o przynajmniej rok, a wtedy przekrocze magiczną liczbę 35 lat i już się nie zdecyduję. Poza tym, owu mi nadal nie wróciła więc nawet gdyby jakimś cudem się zgodził to i tak nici. Co do urlopu, wybieramy się w góry na początku września.

Joannaa24

Rozwiązania
0
Nie trać nadziei. Jakoś się poukłada. Może uda się z mieszkaniem, a może mąż zmieni zdanie. No i wiek 35 lat to nie jest przeszkoda. Moja mama urodziła mnie w wieku 37 lat i była pierwiastką!
Ja rozmawiałam z partnerem. Zgodził się na trzecie dziecko, pod warunkiem zamiany mieszkania na większe. Straciłam więc nadzieję. Mieszkanie próbujemy zamienić od kwietnia. Było kilku oglądających, ale nikt konkretny. Po nowym roku wracam do pracy, więc jak już wrócę będzie trzeba dzidzię odłożyć o przynajmniej rok, a wtedy przekrocze magiczną liczbę 35 lat i już się nie zdecyduję. Poza tym, owu mi nadal nie wróciła więc nawet gdyby jakimś cudem się zgodził to i tak nici. Co do urlopu, wybieramy się w góry na początku września.

agnik31

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja urodziłam trzecie dziecko w wieku 36 lat. Wszystkie ciąże zakończone przez CC. Ogólnie trzecie cięcie i połóg nie różniły się od poprzednich. Może nawet było lepiej niż poprzednio bo wiedziałam jak fizycznie się po CC pozbierać. Trudniej to przeżyć psychicznie, mając w głowie ryzyko jakie się podejmuje. Stres który towarzyszył mi przed tym porodem był zdecydowanie najtrudniejszym przeżyciem.

Mooni89

Rozwiązania
0
Ja urodziłam trzecie dziecko w wieku 36 lat. Wszystkie ciąże zakończone przez CC. Ogólnie trzecie cięcie i połóg nie różniły się od poprzednich. Może nawet było lepiej niż poprzednio bo wiedziałam jak fizycznie się po CC pozbierać. Trudniej to przeżyć psychicznie, mając w głowie ryzyko jakie się podejmuje. Stres który towarzyszył mi przed tym porodem był zdecydowanie najtrudniejszym przeżyciem.
Kurczę ja się boję cc jakbym teraz zaszła, mam złe wspomnienia, strasznie i długo odczuwałam rwący ból, a pierwszy poród znowu bolesny, ale połóg już jakbym wogole nie rodziła, miałam na cięcie krocza ale szybko przestalo boleć. Będzie ciężka decyzja

reklama

Joannaa24

Rozwiązania
0
Co słychać? Kto testuje? Kto już czeka na pierwszą wizytę?
Ja miałam dziś fajny sen. Mój mąż i ja leżymy sobie i głaszczemy ciążowy brzuszek, na którym nagle pojawiają się śliczne małe stopki. Normalnie czułam ruchy dziecka. A potem śniło mi się, że mam skurcze i chodzę po domu moich rodziców żeby nie zniknęły. No i nic nikomu nie mówiłam, bo nie chciałam za szybko do szpitala jechać.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Joannaa24 Trzecie dziecko - zwariowałam? Wielodzietni 34
I 22 lata, sama, trzecie dziecko w drodze a ja go nie chcę, nie mogę tak żyć.. Młodziutkie mamy 5
M trzecie dziecko w wieku 20 lat? Młodziutkie mamy 12
aluska9102 Trzecie, cudze dziecko Potrzebuję porady 20
Maureen Trzecie dziecko i.. Co dalej ?? Rodzeństwo 16240
J 4 miesieczne dziecko nie chce jesc Potrzebuję porady 23
K Niespokojne dziecko BB położna radzi mamom 3
aniaslu Postanowiła mieć dziecko z byłym, żeby córeczka miała towarzystwo Pytanie tygodnia 11
M Dziecko i rodzice bez aktu małżeństwa Potrzebuję porady 5
N Dziecko nie moze zrobic kupki? Czy jednak tylko gazy? Potrzebuję porady 5
R Dieta u 9 mięsiecznego dziecka Potrzebuję porady 4
N Co dajecie na noc/kolacje aby dziecko dluzej spalo Potrzebuję porady 4
S Ciąża a 14-15 miesięczne dziecko Ciąża, poród, połóg 12
Iwonka420 Dziecko z autyzmem - pomoc Potrzebuję porady 45
Syllaa Żłobek vs. klub dziecięcy Roczniaki i dwulatki 1
M Stymulacja - Późna Owulacja - Staranie się o dziecko Staramy się 6
domgro Pierwsze dziecko po 30 Staramy się 26
J Dziecko zjadło robaka Potrzebuję porady 2
SylwiaG91 Wspieranie rozwoju dziecka Wychowanie 0
Zosix Ruchy dziecka Potrzebuję porady 20
K Dziecko-rozwój Potrzebuję porady 11
Syllaa Stworzenie żłobka idealnego :) Trójmiasto 3
N Ile je/jadlo wasze 5tygodniowe dziecko Potrzebuję porady 13
E Dziecko nie chce pic mleka Potrzebuję porady 14
agatella93dw 4 tygodniowe dziecko zsunęło się z kolan na podłogę, z wysokości narożnika Noworodek 5
W Galaktozemia Zdrowie 1
R Rozwód a roczne dziecko;(;( Potrzebuję porady 8
M Hipermobilności u dziecka Potrzebuję porady 4
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 91
J Roczne dziecko nie chce jeść Potrzebuję porady 5
M 3 miesięczne dziecko nagle zaczęło ulewać Zdrowie 2
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
M Roczne dziecko zachłysnęło się wodą w wannie. Potrzebuję porady 3
L Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 14
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 0
M Problemy brzuszkowe, dziecko na mm , a rozszerzanie diety? Potrzebuję porady 10
agu_mania Chłopiec czy dziewczynka? :) Potrzebuję porady 10
M Usg 13 tydzień płec dziecka Przyszłe mamy 30
K Rozstanie/dziecko/co dalej Potrzebuję porady 26
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 18
klaaaudys Zabkowanie u niemowlat. Potrzebuję porady 6
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 17
N Zapomniał jak ssać? Potrzebuję porady 2
Marta5215 Płaczące i nieznośne dziecko Potrzebuję porady 36
D Mam dziecko, intuicję albo paranoje Styczniowe mamy 2020 11
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
dagama Odchudzanie roczniaka BB psychodietetyczka radzi mamom 25
klaaaudys Jadłospis 6 miesięcznego dziecka! Potrzebuję porady 42