reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

Porównałam i faktycznie są inaczej. Syn po prawej, córka po lewej. [emoji6] Zobaczymy jak będzie następnym razem i czy się sprawdzi. [emoji16]
daj znać jak porównasz, aż sama ciekawa jestem :)
nie nie, nie chodzi mi o ułożenie dziecka względem teorii Ramziego, tylko w stosunku do swoich własnych ciąż. Ja tak sama z siebie zaczęłam się nad tym zastanawiać, czy to możliwe żeby takie samo ułożenie dziecka było miarodajne względem płci :)
 
reklama
Ja dziś 6dpo. Zero objawów w żadną stronę. Tylko jajniki rano czuję i nic więcej. Temperatura wczoraj spadła na 36.7 a dziś od nowa 36.8. czekam...
 
Czekanie jest najgorsze. [emoji17] Ja jestem przeziębiona, więc zapewne nic nie zdziałamy w tym cyklu, ale oczywiście będzie on mega długi i będę chodzić dwa tygodnie i się doszukiwać objawów i robić milion testów... W dodatku mam jeszcze zęby do leczenia i biję się z myślami kiedy się szczepić na covid... Dziś to już mnie głowa boli i mi niedobrze z tego wszystkiego. [emoji36]
Brałam ovitrelle 09.06 i powinnam dopiero 23.06 robić test. Mam jakieś mieszane uczucia [emoji2962] piersi nawet nie dają o sobie znać. Nic nie daje o sobie znać [emoji90]
 
Czekam i czekam... Pierwszy raz mam taki wykres w mojej historii...chyba nie odstawie luteiny bo taki ładny 😂
 

Załączniki

  • IMG_20210618_053234.jpg
    IMG_20210618_053234.jpg
    149,8 KB · Wyświetleń: 47
Trzymam kciuki żeby ten wykres był taką dobrą wróżbą dla Ciebie. [emoji3526] Mi się coś córka rozłożyła. Dziś rano miała 38,4 temperaturę i się zastanawiam od czego. Oby to tylko trzydniówka.
Czekam i czekam... Pierwszy raz mam taki wykres w mojej historii...chyba nie odstawie luteiny bo taki ładny [emoji23]
 
reklama
Do góry